Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu totii am fost in aceeasi pozitie.

Sfatul meu e sa iti pui 2 bani deoparte si sa iti iei un model mai nou, sau mai bine intretinut. Daca tot ai decis sa iti iei un 600 cmc, nu te gandi ca F4 sunt mai puternice decat F3; nu ele dau cu tine de pamant ci tu te dai singur cu 2, 3 sau 4, cu 250cmc sau 600cmc ...

Avantajele date in schimb de costurile de intretinere la un motor mai bine intretinut se simt chiar din prima luna de cand il iei.

Bafta!

 

ms de sfat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ce facem sambata? Ps...daca iesim in vreun club nu o sa mai putem vorbi si glumi ca intr-un bar/pub.

 

In rest cu mine nu e problema, alegeti voi locatia ca mie nu imi vine niciuna in capusor acum :bigstar:

 

 

in orice bar e ok dar nu in club, propun un bar era pe langa protv parca unu la subsol sau la nivelu 1 sa moara pestii mei daca stiu cum se cheama, poate cunoscatorii stiu.

 

eu unu in clumb nu merg am boala pe fitze si de obicei plec cu scandal cand vad idioti nu ii suport de nici un fel....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ajung si eu sambata asta daca se tine ceva :bigstar: in sfarsit!

 

 

PS: La Multi Ani! pt Ionela, Claudiule, traiti-ar nevasta :D

Sar'na. Iti multumim amandoi din suflet.

Si ne bucuram ca mai esti activ macar pe forum .... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce imi place mie cand lumea se hotareste ca nu e bine in locul unde ne-am distrat copios de 2,3 ori pana acum si ca ar trebui altul .... dar cand vine vorba de a propune altul ... dam cu totii din umeri. Eu unu merg oriunde ne putem auzi intre noi ... astept propuneri (daca sunt indecente , cu atat mai bine) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pe pache protopopescu, defapt langa protv pe o straduta daia parca un bar o sa ii caut denumirea pana maine seara asta in cazul in care nu o stie cineva.

 

mie nu mi-a placut in open deloc servirea, ceri ceva si-ti aduce 3 din alt fel ... si nu cred ca am fost singurul, anturajul nu se dicuta a fost bascalie ca de fiecare data, aici nici nu se pune discutia. Dar o locatie in care ti-o iei de 2 ori la rand are rost sa mai mergi si a 3-a oara ? poate aia se gandea ca aduce orice numai sa nu alerge scarile alea de prea multe ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ti-a placut holsten-ul ala fara alcool care erau defapt 2 holsten cu alcool, care defapt a ajuns unu la mine si unu lasat pe masa si alta comanda de 2 cu fara alcool cu ceva ... spanac ...

 

deasta comand doar bere cand ma duc in baruri dastea ... daca comanzi ceva mai aparte iti zice ori ca nu are ori iti aduce altceva ....

 

cum era cu topping-ul de ce oare era la cafeaua lui alex :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cuptorul cu lemne e pizzerie, nu are nici o treaba cu bar/pub. Inca astept propunerile ... si eventual pana diseara ca sa mai putem face si o rezervare ... ca altfel nu gasim loc mai mult ca sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata a disparut ipsosul ... barul se cheama Opium parca ... sper ca i-am zis bine.

 

daca aveti alte propuneri merg oriunde .... chiar si in podul cu soareci .... dar daca mai au aia onomastica s-o faca jos ... ca era plin de mondenitati ultima data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...