Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu pun ma nici o poza , daca vreti sa o vedeti veniti joi la intalnire :huh: . Poate asa va fac sa veniti mai multi :huh:

 

Care intrunire ma, fosta "CBR Team " actuala "Cat baga frate"? :cheers:

 

Uniti de aceiasi pasiune, agatatul pixdelor si broscareala de bd... :laugh:

 

Eu deja o stiu de cativa ani, iar de vazut pun pariu ca o vad la urmatoarea iesire a "za old gand bangarilor" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul meu mai este de vanzare, dar nu-l vrea nimeni :D

Mesaj completat

PS: acest F4 este un fel de touring, dar nu e destul de touring si un fel de sportiva, dar nu e suficient de RR... combinatie de cacao, ca nu il cumpara nici pasionatii de touring, nici cei de sportive... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: acest F4 este un fel de touring, dar nu e destul de touring si un fel de sportiva, dar nu e suficient de RR... combinatie de cacao, ca nu il cumpara nici pasionatii de touring, nici cei de sportive... ;)

Lasa ca o sa'l ia unul care vrea o sportiva dar care sa nu ii faca curu arsice nici lui si nici pasagerului/ei la drumuri mai lungi. :D

Adica fix motivul pentru care le'am ales si noi la vremea noastra.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai schimbati mobrele ca pe sosete,unu asta mai batran(Gixu) va imbolnavit pe toti cu acest microb de schimbare,hai ca nu vreau sa par invidios :D

Eu tin la baba mea si cred ca nu as da-o nici peste 5 ani,asta e,tin la ea si o iubesc,am grija de ea si o intretin.

 

poate apar si eu maine,va salut pe toti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, am si eu o mica rugaminte daca cineva are o oglinda stanga pentru un F4 si e dispus sa o vanda la un pretz decent... as avea si eu nevoie, chear daca oglinda e sparta eu am nevoie doar de "bara" de la oglinda la carena frontala. Deasemenea sunteti invitati la marsul de protest din orasul Braila unde au fost batuti 6 motoristi din Galati...

 

 

Astept raspuns pe forum sau PM. Multumesc si vreme buna tuturor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, am si eu o mica rugaminte daca cineva are o oglinda stanga pentru un F4 si e dispus sa o vanda la un pretz decent... as avea si eu nevoie, chear daca oglinda e sparta eu am nevoie doar de "bara" de la oglinda la carena frontala. Deasemenea sunteti invitati la marsul de protest din orasul Braila unde au fost batuti 6 motoristi din Galati...

 

 

Astept raspuns pe forum sau PM. Multumesc si vreme buna tuturor ;)

 

 

nu stiu unde o sa gasesti bratul de la oglinda intreg... din pacate ala este primul care se rupe in caz de cazatura. incearca sa gasesti oglinda cu totul.

 

am citit despre ceea ce s-a intamplat la Braila. marsul mi se pare inutil. trebuia sa mergeti 40 de motoristi cu numerele ascunse, oprit fraierul si batut pana se caca sange. pasnic n-o sa se rezolve niciodata nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai schimbati mobrele ca pe sosete,unu asta mai batran(Gixu) va imbolnavit pe toti cu acest microb de schimbare,hai ca nu vreau sa par invidios :)

Eu tin la baba mea si cred ca nu as da-o nici peste 5 ani,asta e,tin la ea si o iubesc,am grija de ea si o intretin.

 

poate apar si eu maine,va salut pe toti ;)

 

Mai vorbim cand incep sa ti se auda cuzineti, oala, distributia si nu mai trece de 10.000 ture ca vibreaza prea tare si rupi motoru in doua. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu unde o sa gasesti bratul de la oglinda intreg... din pacate ala este primul care se rupe in caz de cazatura. incearca sa gasesti oglinda cu totul.

 

am citit despre ceea ce s-a intamplat la Braila. marsul mi se pare inutil. trebuia sa mergeti 40 de motoristi cu numerele ascunse, oprit fraierul si batut pana se caca sange. pasnic n-o sa se rezolve niciodata nimic.

 

 

Da pai daca nu o sa gasesc la nimeni de pe aici am sa caut pe la dezmembrari, incerc mai intai aici ferindu-ma de bisnitarii de la dezmembrari.

 

Cat despre mars, sa stii ca o sa miste un pinc apele acolo... deja oamenii locului ii cer demisia de onoare lu muyst, iar despre Cornel Musat parerea mea ca a scapat prea in fatza ca sa il mai puna in poponeata cativa motoristi. Asta e, asa este in zona accea... parerea mea ca daca sar fi ajuns la bataie cum zici tu... sigur sar imulti accidentele de motor in Braila, plus accidentele in care "tai lemne si iti sare un pumn in ochi" ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...