Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inca o problema care nu am mentionat-o! Nu-mi merge speedometrul tot timpul, uneori imi arata 0 km/h se sprinde si FI-ul. Problema e ca nu tot timpul imi afiseaza 0 cand plec de pe loc, uneori cand schimb a 2-a se duce la 0. Senzorul e ciao?

 

Am primit un raspuns de la un american pe CBR Forum: http://www.cbrforum.com/m_704032/tm.htm

 

Alexutza lasa offtopicul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Cine te-a suparat Adita ? :D

 

:laugh:

 

astia cu socotelile lor, unii le au mai mari, alti ma potrivite si cand vrei sa inmultesti nu iese socoteala :D .

 

si acum pentru ca esti galbena tu trebuie sa astepti 15 minute pana sa poti raspunde ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adidas,am si eu o problema ...trebuie sa-mi iau baterie ,trebuie sa-mi schimb cauciucurile,trebuie sa-mi iau un sticker cu MG (=melcu galagios :P ) ,tre sa-mi schimb placutele de frana...tre sa-mi iau un rr :D .....

E bine acum ?sunt ontopic? :laugh:

 

 

daaaaaaaaaaaaaaaa,tre sa astept 15 minute adi :lol:

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adidas,am si eu o problema ...trebuie sa-mi iau baterie ,trebuie sa-mi schimb cauciucurile,trebuie sa-mi iau un sticker cu MG (=melcu galagios :D ) ,tre sa-mi schimb placutele de frana...tre sa-mi iau un rr :P .....

E bine acum ?sunt ontopic? :D

 

 

daaaaaaaaaaaaaaaa,tre sa astept 15 minute adi :lol:

 

Si intrebarea e? Sau doar te lauzi? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai aici ceri o solutie de rezolvare, cand ai o problema! Deci, baterie Yuasa, cauciucuri Michelin Pilot Power 2CT, placute Braking, lasa RR-ul ca nu-i de fete :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai aici ceri o solutie de rezolvare, cand ai o problema! Deci, baterie Yuasa, cauciucuri Michelin Pilot Power 2CT, placute Braking, lasa RR-ul ca nu-i de fete :lol:

[/quote

 

Nu mi-ai zis unde imi fac stickeru' :laugh:

oricum ms de sfat,ma gandeam sa iau baterie d-aia victor de la cora.. :D

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai aici ceri o solutie de rezolvare, cand ai o problema! Deci, baterie Yuasa, cauciucuri Michelin Pilot Power 2CT, placute Braking, lasa RR-ul ca nu-i de fete :lol:

 

 

potoloti-va ma nene cu 2ct-urile astea... parca ati innebunit toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai neata.

 

Bah....sa frece cineva adminu sa mute topicu inapoi ca fac urticarie aici.

 

 

da cred ca asta este si motivul pentru care isi vand toti F`urile. noi ne-am luat vitezane si au devenit de strada, de fapt vrem sa postam pe topicurile de motociclete de viteza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cred ca asta este si motivul pentru care isi vand toti F`urile. noi ne-am luat vitezane si au devenit de strada, de fapt vrem sa postam pe topicurile de motociclete de viteza :laugh:

 

Pai nu?

 

Of, valoarea mea....

 

Or sa rada toti forumistii de mine ca am motocicleta de strada si nu merge tare. Ce ma fac dle. doctor Andrei?

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

potoloti-va ma nene cu 2ct-urile astea... parca ati innebunit toti

 

Eu nu am testat, dar pe cate forumuri umblu eu, majoritatea le recomanda.

 

Or sa rada toti forumistii de mine ca am motocicleta de strada si nu merge tare. Ce ma fac dle. doctor Andrei?

 

De asta le-a scazut si pretul pe piata! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi ne-am luat vitezane si au devenit de strada, de fapt vrem sa postam pe topicurile de motociclete de viteza :lol:

adriene, daca as avea acuma un 954 sau 1000erer mi s'ar rupe in 14 (nu paispe, the user) unde este topicul despre utilaj. poate fi si la choppere, important e ce simt eu cand sunt calare pe animal. :D

 

radule, am avut un vis umed cum ca ma ridicam p'oroata. nu mi'am dorit niciodata asta, insa acuma, la al 5'lea sezon, vreau sa invat. :laugh:

 

tici mi mastăr!

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radule, am avut un vis umed cum ca ma ridicam p'oroata. nu mi'am dorit niciodata asta, insa acuma, la al 5'lea sezon, vreau sa invat. :lol:

 

tici mi mastăr!

 

Cracky e mentorul :laugh:

Eu doar pot sa-ti zic ce mi-a zis el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va istorisez ceva sa imi spuneti daca sunt on/off topic...

 

Aseara am avut un drum de facut si orbit de inconstienta am ales mobra ... dupa 100 de metri m-a apucat plansu si o dorinta fierbinte sa strig dupa mama... eram un fel de han solo pe peretele lu jabba the hut pentru nici o extremitate numai parea sa imi apartina cel putin pana m-am dat jos si am simtit marginea domnului scrot pe coapsa ... ceva asemanator cu lipitu limbi de un stalp inghetat. Dar cum numai boi sunt consecventi am ales sa fiu bou si pe bvd urini eram candidatul ideal pentru 3 luni cu suspendare dar sa revin la subiect dupa ce am terminat (la propriu ca la figurat nici daca eram nascut in siberia nu reuseam) am fost asa de fericit ca povestea s-a terminat (si nu de la furazolidon ca probabil daca as fi incercat m-as fi cacao caramizi la propriu) ca am blocat ghidonul si am tras cheia ceva mai repede decat ma deplasam pe urinii. Concluzia? mi-a scapat cheia intre ghidon si rezervor caci mainile mi se felxau cam la 30% din capacitate. Ce ziceti merit un premiu?...

 

LE jos cenzura nu am scris cacao...acolo...:lol:(

Editat de Angra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...