Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

si pe ce ai pus chip tuning? :cheers:

 

adica sa nu ma intelegi gresit... unde ai montat acest "chip tuning"?

 

te intreb ca si eu am un CBR F5 din '83 si i-am pus un motor de la o honda CX 650 E busita, si motorul e cam slab si as vrea sa il upgradez si vreau sa stiu si eu unde se instaleaza...

 

 

pfff... nimic nu stii... se pune in rezervor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba da se intampla si in ploiesti! :lol:

 

 

Hesus... eu am facut cam o ora si un sfert din Banu Manta pina in Berceni... m-a frinat tare de tot plecarea de acolo cu chinuiala pe niste strazi acoperite de gheata si apoi zapada pufoasa si apoi a trebuit sa ii astept (incredibil) pe oamenii din apartamentele cu roti (ca nu se pot numi altfel gipanele alea cit casa gen Q7000) sa se miste pe breteaua de deasupra pasajului Victoria. La astea doua cred ca am pierdut aproape 15-20 de minute. pe maps.bing.com zice ca traseul are 11.4 km estimare 27 min (vara cred cu un 1000RR :D).

 

Mesaj completat

e na! :cheers: shame on me... deci chip tuning + benzina = 110 cai garantat? :D OMG!!!! :lol: that's so cool!!!!!!

 

Nu uita sa il pisezi bine inainte sa il bagi in rezervor altfel nu se dizolva nano calutii de carbon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea conteaza vechimea motocicletei, poate scoate si 120 cai daca o tine buzunarul. HRC! :cheers:

 

Adri pune poza! :D

 

Citeste atent,eu m-am referit strict la ceea ce a spus ea. Daca are bani ii poate pune Turbo,un motor mai mare,kit Hrc sau orice altceva dar aici vorbeam de cu totul altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma Gixxxxule iei treaba prea in serios. nu facem si noi o caterinca ? ... gen

Mesaj completat

Zaelule inca ceva pentru tine :D daca te chinui un pic, se poate si cu lanturi :cheers:

post-44271-1264034346_thumb.jpg

post-44271-1264034352_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca exista separat doar lantu. cred ca vine kitu cu tot cu intinzator. ai pm cu un nr de tel unde e posibil sa rezolvi pb.

 

 

multumesc pt nr de tel. Il cunosc pe Remus dar din pacate nu aduce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare :cheers: prefer Straja la ski. e mai aproape si am cateva cabane preferate, unde "sunt de-al casei". nu ai niste poze cu partia? ca sunt chiar curios :lol:

 

 

Nu am fost la Straja pana acum, dar am auzit numa' lucruri bune. Cred ca o sa dau o fuga pana acolo cat de curand. Cati km sunt?

 

Vezi pe www.banskoski.com ca sunt camere de pe partie. Nu prea am facut poze. Eram prea ocupat cu placa :D.

 

@zaelu: cati cai are scuterul tau? Ca poate poti sa il duci si tu pe la 50 cai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt intre 5 si 6 ore de mers cu masina in functie de cat de aglomerat e drumul. distanta in km nu o stiu. pe undeva pe la 300 km. bucuresti - pitesti - ramnicu valcea - targu jiu - petrosani - vulcan - lupeni - straja.

daca iti mobilizezi prietenii, puteti sa veniti cu noi, ca noi cred ca o sa facem o straja de pe 12 pe 15 februarie, sau weekendul urmator(adica de pe 19 feb). ce zici?

 

 

PS: Bansko interesanta statiune... dar numai gandul de a merge la bulgari ma cutremura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt intre 5 si 6 ore de mers cu masina in functie de cat de aglomerat e drumul. distanta in km nu o stiu. pe undeva pe la 300 km. bucuresti - pitesti - ramnicu valcea - targu jiu - petrosani - vulcan - lupeni - straja.

daca iti mobilizezi prietenii, puteti sa veniti cu noi, ca noi cred ca o sa facem o straja de pe 12 pe 15 februarie, sau weekendul urmator(adica de pe 19 feb). ce zici?

 

 

PS: Bansko interesanta statiune... dar numai gandul de a merge la bulgari ma cutremura.

 

 

N-ai de ce,lumea e prietenoasa iar conditiile sunt de cele mai multe ori peste Romania. Anu' trecut noi bagam cate o tura(Ruse sau Veliko) doar ca sa luam masa,deci se poate. :cheers: Partea proasta/buna este ca la vama daca esti cu motoru nu-ti cer vamesii decat buletinul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai de ce,lumea e prietenoasa iar conditiile sunt de cele mai multe ori peste Romania. Anu' trecut noi bagam cate o tura(Ruse sau Veliko) doar ca sa luam masa,deci se poate. :D Partea proasta/buna este ca la vama daca esti cu motoru nu-ti cer vamesii decat buletinul.

Pai si ce trebuie sa iti mai ceara? Pasaportul? sau te referi ca nu iti cer actele mobrei? atunci da parte proasta ca iese oricine cu mobre furate :cheers:

 

Mesaj completat

deja 930 cu pasi mari catre 1000 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietena mea vinde o geaca moto din piele ,daca va intereseaza pentru fetili voastre :lol:

Mesaj completat

..

Mesaj completat

..

 

 

frate, scoate semnatura aia ca se intinde pe 4 ecrane :cheers: fa poza la dimensiuni mici...

Mesaj completat

N-ai de ce,lumea e prietenoasa iar conditiile sunt de cele mai multe ori peste Romania. Anu' trecut noi bagam cate o tura(Ruse sau Veliko) doar ca sa luam masa,deci se poate. :lol: Partea proasta/buna este ca la vama daca esti cu motoru nu-ti cer vamesii decat buletinul.

 

bai... na acum nu contest calitatea oamenilor de acolo. stiu ca pe perioada pe care eu am avut permisul "in aer" v-ati tot dat cu diferite ocazii pe la bulgari. am ajuns si eu pana la sofia cu ocazia unui meci de fotbal, cu amintiri placute si mai putin placute. dar ideea de Bulgaria nu imi surade mie... adica e o chestie personala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista pe undeva pe net o comparatie intre pixda si bere iar la un momen'dat zice ceva de genu:

 

Daca te gandesti cum va fi urmatoarea pixda e normal !

 

Daca te gandesti cum va fi urmatoarea bere esti alcoolist! :cheers:

 

1-0 pt pixda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt intre 5 si 6 ore de mers cu masina in functie de cat de aglomerat e drumul. distanta in km nu o stiu. pe undeva pe la 300 km. bucuresti - pitesti - ramnicu valcea - targu jiu - petrosani - vulcan - lupeni - straja.

daca iti mobilizezi prietenii, puteti sa veniti cu noi, ca noi cred ca o sa facem o straja de pe 12 pe 15 februarie, sau weekendul urmator(adica de pe 19 feb). ce zici?

 

 

PS: Bansko interesanta statiune... dar numai gandul de a merge la bulgari ma cutremura.

 

 

Suna interesant. Cum sunt partiile acolo? Preturile?

 

 

Gixxule, si eu am fost la Veliko cu mobra, dar crede-ma, ce conditii am avut la Bansko nici la 4 stele cu 100 si ceva de euro pe noapte la noi nu gasesti.

 

Deci nu are de ce sa te cutremure, e adevarat e saracie mare in Bulgaria, case darapanate, drumuri si mai bune si mai proaste, dar cand ajungi in statiuni ( munte sau mare) se schimba tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna interesant. Cum sunt partiile acolo? Preturile?

 

http://www.jurnalul.ro/webcam/straja-plato...oarelui-47.html

 

asta e webcamul de pe partia de incepatori. din lista poti sa selectezi inca 2 camere de pe partia de slalom si la jumatate de pe partia combinata. preturile: pe partia de incepatori o urcare este 3 lei, pe celelalte 4 teleschiuri se foloseste skipass 2 urcari 10 lei, 10 urcari 40 de lei si se ieftinesc in functie de cat de multe urcari iei pe skipass.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.jurnalul.ro/webcam/straja-plato...oarelui-47.html

 

asta e webcamul de pe partia de incepatori. din lista poti sa selectezi inca 2 camere de pe partia de slalom si la jumatate de pe partia combinata. preturile: pe partia de incepatori o urcare este 3 lei, pe celelalte 4 teleschiuri se foloseste skipass 2 urcari 10 lei, 10 urcari 40 de lei si se ieftinesc in functie de cat de multe urcari iei pe skipass.

 

 

Si cazarile? Conditii, pret, amplasare? La ce altitudine esti acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cazarile? Conditii, pret, amplasare? La ce altitudine esti acolo?

 

intra pe www.instraja.ro pentru cazare. gasesti descrierile si preturile cabanelor din statiune + harta partiilor si altitudine. :lol:

 

 

 

 

Offf primavara unde esti de nu mai viiiii :cheers:

 

lasa ma sa nu vina, ca si asa a luat-o razna planeta asta... lasa sa fie iarna si zapada, ca peste 10 ani n-o sa mai vezi asa ceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...