Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

eu sunt un ascultator de Chris Rea si am refuzat sa imi pun pe CDurile din masina piesa Road To Hell, desi e o super-piesa. La norocul meu, sigur se manifesta ironia sortii, gen mi se strica ceva la masina, raman inzapezit sau mai stiu eu ce :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, da, da! Cum să nu? Da? da, da! Absolut! Absolut! Da! Absolut! Mai absolut ca vodka. Da, da, sigur că da! Da, da, da? Sincer, sincer! Focă, Focă, jur pe rosu! Jur pe rosu, Focă! Să mă transform în telină ?i să mă-nfing în pământ dacă nu! Da! Până la râme? Nu, fără râme. Dar oricum, da! Jur! Da!

fiecare cu nebunia lui frate ce sa faci, unii au cate o pasarica unii cate un stol, asta e, deci exemplul de mai sus cu loganu cu rollsu mi se pare exagerat, ce-i care au seria 3 mai veche vor sa-i faca facelift, asa vreau si eu sa-i fac la un F un facelift. Nu cred ca's dus cu pluta daca vreau asa ceva, daca ziceam ca vreau sa-mi pun silicoane atunci era de inteles. Oricum apreciez spiritu de gluma, ca sa nu scot AWP'u sa te debusolez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum vezi, mai toata lumea este impotriva ta cu modificarea la care te gandesti :laugh:

Hai sa iti zic un mic secret: din 'Clubul CBR-istilor 600 F' fac parte RR-uri, cb500, suzuki-uri, si cateva F-uri.

Toata lumea a inceput pe F si a avansat in grad. Depinde de stilul tau de mers si depinde ce vrei sa faci cu ea.

Nu merita sa bagi bani cu galeata si sa modifici toate carenele, mai degraba baga 500 euro intro casca, 1000 intr-un combinezon, manusi, cizme... Si daca ti-au mai ramas bani, mai ia-ti o pereche de cizme, ca sa nu ai doar 1...

Dupa ce esti echipat complet, du-te la AMCKart si inscrie-te la un curs de motorism... sa inveti sa iei curbele, sa inveti sa franezi corespunzator. Nu de alta, dar daca bagi bani in modificarea mobrei si intr-o curba prinzi nisip, ulei, o balega, un pieton, un idiot pe contrasens, te cam caci pe ele carene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu de alta, dar daca bagi bani in modificarea mobrei si intr-o curba prinzi nisip, ulei, o balega, un pieton, un idiot pe contrasens, te cam caci pe ele carene.

 

Carene sa le ia dracu, te cam caci pe propria viata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as prefera sa nu fiu alb dupa plimbare. a stat in garajul subteran si nu am avut husa -> e pliiiina de praf.

 

 

atunci cel mai simplu si mai eficient e la un OMV. Daca nu, o solutie din aia de geamuri (furi de la mama ta ca sigur are) si o rola de servetzele si freci cu drag si spor! te sfatuiesc sa nu te duci la spalatorie auto ca nu au aia nici o treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as prefera sa nu fiu alb dupa plimbare. a stat in garajul subteran si nu am avut husa -> e pliiiina de praf.

 

Spalatoria celor de la Motor Team. Bd. Timisoara, cum vii din centru, treci de intersectia de la Plaza Mall si o gasesti pe partea dreapta.

 

Daca nu... treci la lucrul manual. Iti va lua ceva dar e moka si vei avea o si mai mare satisfactie ca tu ai curatat-o. :laugh:

Editat de Alter Ego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari baieti !

 

Caut disperata un CBR f4i Sport de vanzare, dar NEAPARAT galben cu negru. Aceasta din poza...

Daca stiti unu va rog sa ma anuntati neaparat.

Ms anticipat :laugh:

 

 

Don'soara tu cam cauti acul in carul cu fan....

 

F4i exact in culorile care le vrei tu nu a fost produs in Europa si din cate stiu nici macar in Japonia...A fost produs in SUA intre 2001-2003.

Sa gasesti una exact ca aia la noi si sa fie si de vanzare ma cam indoiesc.

 

Daca tii musai sa fie ca aia poti sa iti cumperi un F sport de la noi ...mai spargi vreo 600 de euro in carene ca astea th.0ecdcd691b.jpg pe e-bay

 

cred ca cel mai complicat e ca gasesti piele galbena pt seaua spate...dar daca ai rabadare si astepti pe Dambovita cu barca sigur gasesti ceva geamantane cu chinezi...mai naspa ca aia-s mici si treb sa tragi piele de pe 2-3 sa iti iasa de o sea :D....

 

daca accepti compromisuri iti recomand un FS (a fost produs numai rosu-negru, alb-albastru si Vale replica) sau iti iei un F4i (cu sea lunga) care il gasesti si pe galben (dar vezi ca modelul desenelor pe carene e putin diferit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as prefera sa nu fiu alb dupa plimbare. a stat in garajul subteran si nu am avut husa -> e pliiiina de praf.

 

 

bai era o gluma si plm sunt tintuit la pat de a fucking raceala :laugh: deci uite ce vreme si eu stau in casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Don'soara tu cam cauti acul in carul cu fan....

Imi place cum gandeste baiatu' asta. Cam asta incercam sa zic si eu, dar nu aveam chef de atata tastat.

 

 

Azi a fost super bine pe afara, maine ar trebui sa fie si mai frumos.

In alta dezordine de idei, plimbarica:

 

Duminica 13.03.2011, ora 12.00, piata Constitutiei, pentru cine vrea sa vina ...

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...