Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Am inteles ca sunt putin mai moi ca Pilot Power, deci putin mai performance. Nu stiu insa cum se comporta pe ploaie, ca santuri nu prea au..

 

LE: Scuze, ma gandeam la Power ONE. Pure Power sunt urmasele lui Pilot Power, cam tot pe acolo, doar ca au tehnologia LTT care cica le face cu circa 1kg/set mai usoare comparativ cu concurenta..

 

LE2: Uite si comparatia de compound intre Pure power si Pilot Power 2CT.

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe scurt din ce vad eu, partea medie e mult mai mica deci ar trebui sa ai grip mai bun insa implicit banuiesc ca se consuma mai repejor. Oricum banuiesc ca 2 ani / 12.000 KM ar trebui sa tina fara track prea mult.

 

Eu am din toamna Power Pure si sunt foarte multumit,de mers tot pe strada merg si am mers si pe ploaie si nu m-au tradat,am mers in ianuartie cu ele cand era zapada pe marginea drumului si nu mi-a fugit niciodata spatele sau ceva de genul.Nu pot sa iti zic comparativ cu altceva pt ca am avut inaintea lor pireli corsa cu dot-ul de prin 2006 si nu prea am ce sa compar. E adevarat ca sunt foarte moi,bagi unghia in ele. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strumf, tu aduceai placute Nissin?

PS. PP2CT is foarte bune pentru strada/circuit. Stiu destui care merg neortodox cu aceste gume. Si pe ploaie cica se comporta ok. Vorbesc din feedback-urile lor, eu nu am avut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strumf, tu aduceai placute Nissin?

PS. PP2CT is foarte bune pentru strada/circuit. Stiu destui care merg neortodox cu aceste gume. Si pe ploaie cica se comporta ok. Vorbesc din feedback-urile lor, eu nu am avut.

Am adus cateva, acum nu se mai poate.

PP2CT pe ploaie la 140, pe A2 mergeau snur!

In rest, pe uscat nu mi'au facut niciodata zambre, nici la franari de urgenta, dar eu merg calm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este 2ct-urile sunt f misto si tin o gramada am eu pe busa mea de peste 7000km si cu siguranta mai merg si anul asta

iar pure sunt super cauciucuri au aderenta garla dar se duc si mai repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoate o sa-mi duc rezervorul la stick-areala si la lacuit la un tip din zona DAMAROAIA. Am fost azi pe la el si avea ceva motoare pe acolo. Stie cineva ceva despre el? Cum lucreaza, cat de serios este...etc. Pot sa dorm noaptea linistit daca ii las acolo rezervorul?? :-s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta-l pe Eugen, lucreaza impreuna cu Mertzan. Sunt foarte buni in ceea ce fac, rapizi si ieftini. Sau cauta pe face book "Motocolante stickere"

lupeugen@yahoo.com sau la 0761 737 301

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi ploua, daca vreti intalnire eu zic sa o facem miercuri.

 

eu acum m-am uitat la prognoza si zice ca miercuri si joi va fi innorat. so... cred ca e tot aia.

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alx31 ti-am dat un PM, poate iti gasesc cumparator :laugh:

Mai bine il suni direct ... cine stie cand verifica forumu. Daca ai nevoie de nr lui let me know.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine il suni direct ... cine stie cand verifica forumu. Daca ai nevoie de nr lui let me know.

 

 

hai ma ca sunt toata ziua pe forum, ce crezi? :laugh: citesc tot :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu propun sa ne vedem miercuri fiindca din cate am inteles sigur ploua joi. Miercuri ora 19:00? sau 18:30 ca e ziua mai scurta? scapati de la munca??

Editat de adism
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A gresit claudiu arhiva, da-i sa deschida chestia aia cu data cu winrar si o sa mearga.

 

@Vlad: nu stiam ca ne urmaresti din umbra :laugh:

 

@Adism: pt mine e ok miercuri , oricare din ore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau redenumeste-l cu extensia zip ... la mine asa a mers :laugh:

 

legat de intalnire miercuri, eu miercurea asta muncesc mult si in plus am citit mai sus ca o sa si ploua, asa ca nu ne vedem :laugh:

Editat de Dracushor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce ma, tu ai fost cu noi? :laugh:

 

pai daca va grabiti toti abia ieri seara am luat si eu motocicleta ....

 

da pozele ca data viitoare nu te iert te pun la mijloc in locul lui alex ...sa vezi atunci distractie ....

Mesaj completat

pana la urma vine cineva maine la prostitutiei ? sau ma duc singur ?

Mesaj completat

spanac maine azi ... unde doamna masa e butonu ala de edit nustiu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...