Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu vad in poze ca e prins cu suruburi, deci cam adio portbagaj...

 

Nu e chiar adio portbagaj. Doar ca daca mai vrei portbagaj tre sa-ti iei un portchei care sa aiba o minisurubelnita :wacko:

Mesaj completat

Diseara iesim la un cico fetili?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vad in poze ca e prins cu suruburi, deci cam adio portbagaj...

 

Eu oricum nu tin nimic sub sa...

 

Ma gandeam ca poate era mai usor de dat jos ca sa se suie Ioana in spate... ca daca merg la munca si vreau sa ma dau reising ca idiotul pe Floreasca, si cand ies de la munca, ma duc sa o iau pe Ioana de la munca, sa nu stau 5 minute sa dau la surubelnita...

 

Draq, poate imi aluneca mana si dau cu surubelnita direct pe vopsea.... nu e fun...

 

 

Ar putea sa inventeze un sistem de prindere de bara aia din spate :laugh: (chiar, bara aia e un fel de sissy bar, dar mai aerodinamic :wacko: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ca CBR600 stie sa faca asa http://www.dump.com/2011/02/24/unreal-cont...a-cbr600-video/

Super!

 

Asta abia isi ia carnetul, nu vezi ca e la examen?

Noi cum crezi ca am fost? :wacko:

 

 

Mai in gluma, mai in serios, dar vreau si eu cauciucurile lui..... sa accelerezi in halul ala, in timp ce esti cu copul pe jos si sa nu derapeze 1 milimetru, las-o-n mama ei de treaba....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta abia isi ia carnetul, nu vezi ca e la examen?

Noi cum crezi ca am fost? :wacko:

 

 

Mai in gluma, mai in serios, dar vreau si eu cauciucurile lui..... sa accelerezi in halul ala, in timp ce esti cu copul pe jos si sa nu derapeze 1 milimetru, las-o-n mama ei de treaba....

 

Mi se pare mie sau sunt foarte line? Or fi de circuit... si da... RR-ul e penibil de manevrabil, zici ca-i din plastilina. Mie mi se pare ceva concurs nu poligon si examen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu oricum nu tin nimic sub sa...

 

Ma gandeam ca poate era mai usor de dat jos ca sa se suie Ioana in spate... ca daca merg la munca si vreau sa ma dau reising ca idiotul pe Floreasca, si cand ies de la munca, ma duc sa o iau pe Ioana de la munca, sa nu stau 5 minute sa dau la surubelnita...

 

Draq, poate imi aluneca mana si dau cu surubelnita direct pe vopsea.... nu e fun...

 

 

Ar putea sa inventeze un sistem de prindere de bara aia din spate :laugh: (chiar, bara aia e un fel de sissy bar, dar mai aerodinamic :wacko: )

 

 

plus ca mi se pare si destul de scump....210$ plus transport probabil....

 

 

Nu stiam ca CBR600 stie sa faca asa http://www.dump.com/2011/02/24/unreal-cont...a-cbr600-video/

Super!

 

 

stie baiatul!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU mai tin minte cine avea "biblia" sub sa....parca dracushor???

 

dap ... dar e in italiana ... noroc ca are poze :wacko:

 

 

nea asta de se da cu RR-ul pe jos si nu cade, mi se pare impresionant, are gume dar sa recunoastem ca are si superskill

 

ps: alea sunt crashpad-uri sau crashguard-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Si-a schimbat Dracushor avatarul.

Alea sunt crash cage nu crashpad-uri. :wacko:

 

:) l-am schimbat de ceva timp dar n-am postat ... acum l-am vazut si eu ... :laugh: evident fara alcool ;)

 

 

help, am un pbroblem cu Arai ... mi s-a phutut o ureche ... un holder ... any ideea cine ar putea sa-mi aduca rapid asa ceva ?

http://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle...tent_prod/36189

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1: cum ai reusit sa-l f@$i ?

2: daca gasesti pe cineva sa aduca sa-mi zici si mie.

3: nu e asa urgent; merge si fara :wacko:

4: merge si fara alcool

 

 

@Gixu: Sa fii sanatos si fericit ca pare frumos si linistit.

Si sa stii ca ne e dor de tine.

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1: cum ai reusit sa-l f@$i ?

2: daca gasesti pe cineva sa aduca sa-mi zici si mie.

3: nu e asa urgent; merge si fara ;)

4: merge si fara alcool

 

 

@Gixu: Sa fii sanatos si fericit ca pare frumos si linistit.

Si sa stii ca ne e dor de tine.

 

Miss you 2 bitches :)

 

Se dau astia cu mobrele de n-au aer...Majoritatea sunt HD sau BMW dar din cand in cand mai resare cate o japo,de obicei veche si in super stare (f2 gen =))) )... :wacko:

 

Gata ca-mi dau lacrimile :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1: cum ai reusit sa-l f@$i ?

2: daca gasesti pe cineva sa aduca sa-mi zici si mie.

3: nu e asa urgent; merge si fara :wacko:

4: merge si fara alcool

 

 

@Gixu: Sa fii sanatos si fericit ca pare frumos si linistit.

Si sa stii ca ne e dor de tine.

 

1. viziera un pic deplasata de pe traiect de labutaza unui ursuletz de-al lui fimiu care a incaput mai greu in casca, n-am verificat-o dupa ce mi-am recuperat-o si la prima iesire am inchis-o brusc ... cum se putea mai prost, a cedat pinul ala de plastic de sus ... n-am ce sa-i fac, se lasa cu inlocuire

2. daca aflu iti zic

3. daca vrei da-mi link, sau ceva cu ce-ti trebuie tie

4. zicea cineva ca Honda Romania este singurul dealer de Arai (MotorUnu a murit de multishor), am fost in Pipera dar s-au mutat in bd. Timisoara 117 -daca poate sa treaca cineva care sta in zona pe la ei sa se intereseze daca aduc si piese pentru casti dau o bere ... mi-ar fi bun si un numar de telefon(www.honda-bikes.ro e inutilizabil)

 

 

Gixu - frumos si pare chiar linistit orasul - un pic de iz de pensie si tobe silentioase :laugh:

Editat de Dracushor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea au tobe galagioase :laugh:

 

Respecta viteza in schimb si nimeni nu o arde racing" sau neechipat :)

 

Si cand ma gandesc ca e asfaltul cel putin ca pe amc si sunt numai curbe... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu in seama aiurea, da parca prea bine arata

O 'Onda F4i la 200.000km and counting desi la cum merge nebunu cred ca a sarit de 300.000 pana acu.

 

Are Âşi unde să meargă, ăia au super drumuri nu canioane ca în România. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ziceai mah la un moment dat ca s-au scos amenzile pentru centura si pentru semnalizare???

 

Zii repede ca imi datorezi 67RON... asta in cazul in care o sa imi platesti amenda in 2 zile... cakm-ash io...

Sa ma cac pe ea de masina, daca o sa scoate careva din parcare...

O sa se depuna jegu` pe ea, de nici n-o sa stii daca e masina sau daca e o movila de pamant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ziceai mah la un moment dat ca s-au scos amenzile pentru centura si pentru semnalizare???

 

Zii repede ca imi datorezi 67RON... asta in cazul in care o sa imi platesti amenda in 2 zile... cakm-ash io...

Sa ma cac pe ea de masina, daca o sa scoate careva din parcare...

O sa se depuna jegu` pe ea, de nici n-o sa stii daca e masina sau daca e o movila de pamant.

 

:wacko: :laugh: nu te cred ca te-a oprit pentru centura....

zicea ca e proiect de lege mai, nu a intrat nimic in vigoare... te anunt eu daca intra...pana atunci mergi si tu cu motoru, sa nu cumva sa mai iei o amenda :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko: :laugh: nu te cred ca te-a oprit pentru centura....

zicea ca e proiect de lege mai, nu a intrat nimic in vigoare... te anunt eu daca intra...pana atunci mergi si tu cu motoru, sa nu cumva sa mai iei o amenda :)

 

defapt a luat amenda ptr centura pe motor ca nu a purtat-o ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ziceai mah la un moment dat ca s-au scos amenzile pentru centura si pentru semnalizare???

 

Zii repede ca imi datorezi 67RON... asta in cazul in care o sa imi platesti amenda in 2 zile... cakm-ash io...

Sa ma cac pe ea de masina, daca o sa scoate careva din parcare...

O sa se depuna jegu` pe ea, de nici n-o sa stii daca e masina sau daca e o movila de pamant.

 

Purtarea centurii va arde pe piept... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...