Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

domnisoara daca nu te superi imi zici si mie te rog ce viteza maxima ai prins cu firebladeul tau de 600?

nu de alta da vreau sa vad daca si voi fetele aveti "oua" :blbl:

merci mult.

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

voi femeile mereu reusiti cumva sa "intelegeti" pe langa subiect.

te-am intrebat respectuos sa imi zici si mie ce viteza maxima ai prins ca sa imi fac si eu o parere despre cat de curajoase sunt fetele motocicliste iar tu ai reusit cumva cu sa te tragi de la aceasta intrebare foarte simpla si pe deasupra ai reusit cumva sa ma faci sa par si un fel de prost concluzionand cu fraza...and i quote "mare ti-e gradina.... "

ori eu nu ma stiu relationa cu fetele ori fetele cu care ma relationez eu au un dar inascut de a raspunde unei intrebari simple prin 10 sau mai multe reply-uri

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti idee unde as putea gasi surubul care prinde maneta ambreiaj de suportul ei?

Am un CBR 600 F3 (PC31) din '97. Multumesc frumos si sunt bun de cinste celui care ma ajuta :blbl:

Editat de mishutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi femeile mereu reusiti cumva sa "intelegeti" pe langa subiect.

te-am intrebat respectuos sa imi zici si mie ce viteza maxima ai prins ca sa imi fac si eu o parere despre cat de curajoase sunt fetele motocicliste iar tu ai reusit cumva cu sa te tragi de la aceasta intrebare foarte simpla si pe deasupra ai reusit cumva sa ma faci sa par si un fel de prost concluzionand cu fraza...and i quote "mare ti-e gradina.... "

ori eu nu ma stiu relationa cu fetele ori fetele cu care ma relationez eu au un dar inascut de a raspunde unei intrebari simple prin 10 sau mai multe reply-uri

Asocierea intre viteza si daca avem "oua" este cea care m-a facut sa zic: mare ti-e gradina....

Merg de 4 ani pe motoare, am zeci de mii de km, crezi ca viteza care am prins-o cel mai mult cu CBR-ul este mai importanta decat nr de km si anii de motociclism?! Consider ca "tupeul" despre care vorbesti tine mai mult de nr de km, de experiente si altele. De gaz orice maimuta stie sa traga :blbl:

Dar ca sa nu zici ca sunt doar o femeie care raspund pe langa: 260 km/h. Multumit?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asocierea intre viteza si daca avem "oua" este cea care m-a facut sa zic: mare ti-e gradina....

Merg de 4 ani pe motoare, am zeci de mii de km, crezi ca viteza care am prins-o cel mai mult cu CBR-ul este mai importanta decat nr de km si anii de motociclism?! Consider ca "tupeul" despre care vorbesti tine mai mult de nr de km, de experiente si altele. De gaz orice maimuta stie sa traga :blbl:

Dar ca sa nu zici ca sunt doar o femeie care raspund pe langa: 260 km/h. Multumit?!

 

Acum zi-i si pe 2 roti, nu doar pe una.

Mesaj completat

Mini get2gether spontan la Victoriei la 16:45. Va asteptam :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti idee unde as putea gasi surubul care prinde maneta ambreiaj de suportul ei?

Am un CBR 600 F3 (PC31) din '97. Multumesc frumos si sunt bun de cinste celui care ma ajuta :blbl:

 

Acelasi surub l-am pierdut si eu, in cazul meu modelul este PC35 din 2001.

 

Eu l-am comandat de la motorace cu 10 epuroi. Au fost singurii care mi-au raspuns pentru o cerere asa marunta, insa cauta-ti inainte piesa dupa codul producatorului, asfel incat sa stii sigur ce le ceri. Baietii au site si gasesti acolo si date de contact.

 

In cazul meu a estimat 7-15 zile, desi dupa 20 de zile inca nu a ajuns piesa; e drept, au fost si sarbatorile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asocierea intre viteza si daca avem "oua" este cea care m-a facut sa zic: mare ti-e gradina....

Merg de 4 ani pe motoare, am zeci de mii de km, crezi ca viteza care am prins-o cel mai mult cu CBR-ul este mai importanta decat nr de km si anii de motociclism?! Consider ca "tupeul" despre care vorbesti tine mai mult de nr de km, de experiente si altele. De gaz orice maimuta stie sa traga :blbl:

Dar ca sa nu zici ca sunt doar o femeie care raspund pe langa: 260 km/h. Multumit?!

iti multumesc ca ai trecut peste farmecul de a fi femeie si mi-ai raspuns direct la subiect.

orice maimuta stie trage de gaz e drept...dar nu orice maimuta are curajul sa mai schimbe treptele la 12 mii cand trece de 250.

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acelasi surub l-am pierdut si eu, in cazul meu modelul este PC35 din 2001.

 

Eu l-am comandat de la motorace cu 10 epuroi. Au fost singurii care mi-au raspuns pentru o cerere asa marunta, insa cauta-ti inainte piesa dupa codul producatorului, asfel incat sa stii sigur ce le ceri. Baietii au site si gasesti acolo si date de contact.

 

In cazul meu a estimat 7-15 zile, desi dupa 20 de zile inca nu a ajuns piesa; e drept, au fost si sarbatorile.

 

Sarut mana! cand vin la buc dau un semn pt berea promisa:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti multumesc ca ai trecut peste farmecul de a fi femeie si mi-ai raspuns direct la subiect.

orice maimuta stie trage de gaz e drept...dar nu orice maimuta are curajul sa mai schimbe treptele la 12 mii cand trece de 250.

 

Ce-are a 6-a la 150 si urcat d-acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voua la ce temperatura va sta in oras?

Mie imi ajunge si la 109,cand stau la stop.Este ingrijorator sau nu?

La ce turatie schimbati viteza?si la ce turatie o tineti constant? :blbl:

Motocicleta:F4i sport 2002

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voua la ce temperatura va sta in oras?

Mie imi ajunge si la 109,cand stau la stop.Este ingrijorator sau nu?

La ce turatie schimbati viteza?si la ce turatie o tineti constant? :blbl:

Motocicleta:F4i sport 2002

Fiecare schimba in functie de stilul de mers sau de chef

poti schimba si la 10 mii daca iti place sa-i dai ,,blana'' sau la 4 5 mii mers touring,mai rau este sa mergi subturat decat turat ,adica sub 3 mii

cat despre temperatura este ok la 109,desi poti avea si mai putin daca e rece afara si nu stai in trafic

m-ar incanta maine o plimbare in afara intre 9-12 daca se mai baga cineva,propuneti si un traseu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voua la ce temperatura va sta in oras?

Mie imi ajunge si la 109,cand stau la stop.Este ingrijorator sau nu?

La ce turatie schimbati viteza?si la ce turatie o tineti constant? :blbl:

Motocicleta:F4i sport 2002

a mea tot la temperatura asta sta :P

Mesaj completat

De la ce temperatura in sus ar trebui sa ma ingrijorez?

Vreau sa-i schimb antigelul,de care pun?din ce e facut blocul motor?

eu i-am pus antigel Motul, pentru radiator din aluminiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se iese maine undeva? Nu de alta dar vreau sa stiu...also...weekendu viitor - se preconizeaza ceva? Doresc sa stiu din timp sa stiu cum imi iau liber.

Mesaj completat

Si apropos de apa - mie abia imi intra pe vremea asta in ventilator...cand atinge 105 scade la 95 pana se opreste ventilatorul. Intre semafoare 80+ grade. Am bagat Antigel motul factory line + aditiv de antigel motul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la ce temperatura in sus ar trebui sa ma ingrijorez?

Vreau sa-i schimb antigelul,de care pun?din ce e facut blocul motor?

Antigel HEPU la 1,5 litri roz ,este pentru motoare si radiatoare din aluminiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...