Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce-i luam cadou ? :-)

Ma gandeam sa-i luam cadou un Dietatietor

 

 

 

LE: LA MULTI ANI, BARBATI DIN TOATA TARA! :huh:

 

 

Cam tarziu, sincer... Nu mai bine o lasam pe maine seara?

Ca in felul asta putem sta pana mai tarziu, fara nici o problema :crack:

a 2-a zi nu va trebui sa mergem la munca...

Bine ma; o lasam pe alta data ...

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu asa e normal in jaful asta de tara si mai ales, de oras? E absolut logic sa se treaca de la 10-12 grade cu ploaie de-ti ingheata... (da, aia) pe mobra, la 38 de grade ca sa poata sa iti fiarba bine boasele de la motor, in trafic.

 

Primavara? 20-25 de grade cu soare? Ce e aia?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica vine canicula de sapt viitoare

Unde te uitasi tu ma? Ca la mine se vede innorat pana pe 14 mai; urca temperatura pana pe la 20 de grade, dar ii da cu stropi in continuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow ce de schimbari!!!! ce s-a intamplat pe aici??

astazi e prima zi cand sunt cat de cat ok si am putut sta cateva clipe la laptop.

ce vreme urata afara....ceva nou pe aici? sunati-ma si pe mine sa mai stam la povesti ca ma plictisesc de moooooorrr!!!

 

va pupa ravenitza si abia astept sa ma fac bine si sa va vad :crack: full HD :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar ca trebuie sa stii ce surub sa desfaci... si sa nu lasi sa iti curga antigelul de exemplu, dupa care sa adaugi inca 2 litri de ulei... cum au facut altii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar ca trebuie sa stii ce surub sa desfaci... si sa nu lasi sa iti curga antigelul de exemplu, dupa care sa adaugi inca 2 litri de ulei... cum au facut altii...

 

 

acum esti si rau stii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ulei roz cu luminite!

WHAT the.....?

Dude... inteleg nevoia ta de a da reply la orice intrebare, indiferent daca stii sau nu raspunsul, doar ca poate poate devii super membru.... dar totusi...

Dar daca tot dai un reply, si vrei sa fie funny, zi-l intai... vocifereaza-l... ca sa iti dai seama daca este un reply de cacao sau nu.

Daca tie iti suna bine.... dar doar bine, abtinete din a da reply-uri.

Daca ai o gluma care chiar merita impartasita, ok...

 

In cazul de fata, nu... este penibila gluma (ca presupun ca asta ai vrut sa faci)

 

Cand iti mai vine dorinta de a posta ceva de genul asta, ia o bata de baseball, da-ti peste degete, si daca dupa ce iti trece durerea inca ti se pare funny, incearca atunci sa vociferezi... daca in continuare e funny, ABIA DUPA AIA posteaza...

 

Gandeste-te ca sunt oameni care intreaba diverse chestii pentru ca, vezi tu... chiar vor sa primeasca un raspuns pe bune. Ultima oara cand s-a postat intrebarea asta, s-au dat raspunsuri la misto, alaturi de unele veritabile (vezi uleiul Doina si Motul nush de care, sau floriol si nu mai stiu ce)

 

acum esti si rau stii ?

abia ACUM sunt rau

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia ACUM sunt rau

 

 

 

Eu folosesc Motul 7100, fostul proprietar folosea Motul 300V pe F4i S.

Ca sa-l schimbi poti sa dai un ochi pe manualedereparatie punct info, exista acolo pentru F4i si nu e foarte complicat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WHAT the.....?

Dude... inteleg nevoia ta de a da reply la orice intrebare, indiferent daca stii sau nu raspunsul, doar ca poate poate devii super membru.... dar totusi...

Dar daca tot dai un reply, si vrei sa fie funny, zi-l intai... vocifereaza-l... ca sa iti dai seama daca este un reply de cacao sau nu.

Daca tie iti suna bine.... dar doar bine, abtinete din a da reply-uri.

Daca ai o gluma care chiar merita impartasita, ok...

 

In cazul de fata, nu... este penibila gluma (ca presupun ca asta ai vrut sa faci)

 

Cand iti mai vine dorinta de a posta ceva de genul asta, ia o bata de baseball, da-ti peste degete, si daca dupa ce iti trece durerea inca ti se pare funny, incearca atunci sa vociferezi... daca in continuare e funny, ABIA DUPA AIA posteaza...

 

Gandeste-te ca sunt oameni care intreaba diverse chestii pentru ca, vezi tu... chiar vor sa primeasca un raspuns pe bune. Ultima oara cand s-a postat intrebarea asta, s-au dat raspunsuri la misto, alaturi de unele veritabile (vezi uleiul Doina si Motul nush de care, sau floriol si nu mai stiu ce)

 

 

abia ACUM sunt rau

 

 

 

 

Mainile pe tate, toti sumtem bruiati, nu scapa sapunu, nu va aplecati .... tu simti muzica sufletului ma ?

 

bunti bunti bunti bunti.

 

nu te mai luat de entitate ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc Motul 7100, fostul proprietar folosea Motul 300V pe F4i S.

Ca sa-l schimbi poti sa dai un ochi pe manualedereparatie punct info, exista acolo pentru F4i si nu e foarte complicat.

A fost greu ?

 

nu te mai luat de entitate ma.

 

Ai tacuuuut... si mi-ai facut un senvici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gen... cineva trebuia sa ia atitudine :crack:

 

PS: va vine sa dati o constiputziei azi? sau chiar sa mutam intalnirea :huh:

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mainile pe tate, toti sumtem bruiati, nu scapa sapunu, nu va aplecati .... tu simti muzica sufletului ma ?

 

bunti bunti bunti bunti.

 

nu te mai luat de entitate ma.

 

 

 

E super tare episodu' asta .bunti bunti bunti :huh:

 

 

@alx31 :Iar v-apuca sa mutati intalnirea? De ce tot vreti sa o mutati ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTA BAFTA! Daca ai nevoie de ceva nu ezita sa ma anunti. Am trecut recent prin asa ceva si stiu ce inseamna!

Multumesc adi, acum am vazut mesajul tau :moron: Sunt ok, usor usor imi revin...

Problema e ca voi iesiti fara mine si mie mi-e dor de voi uratilor! :huh:

Multam de invitatie in seara asta insa eu cel putin inca 2 saptamani nu pot iesi in locuri cu fum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...