Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

sper ca data viitoare sa vin cu voi,nu m-a lasat inima sa vin cu pasager si voi singuri,cu toata ca daca ma gandesc,ar fi fost pt ultima data cand ar fi mers. :crack: :cheers:

Vezi, daca veneai cu noi scapai de griji pentru turele urmatoare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terasa n-am idee...padurea e doar...padure :-P in schimb in sat gasim noi vreo carciuma...

 

sunt si tersase turistice din cate am citit....

 

si se pare ca padurea e chiar frumoasa, fiind declarata si rezervatie, a2 a ca biodiversitate dupa Delta http://www.xplorio.ro/padurea-comana-paradisul-ascuns-la-30km-de-bucuresti/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vre-o terasa in padurea aia ?

Sau mergem pana acolo sa ne manance tantarii si venim inapoi acasa?

nu stiu daca or sa te manance tantarii dar pe mine or sa ma suga sigur!!! :crack: asa ca hai la padure! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vine azi mai devreme?

Eu acum o sa plec de acasa dar am ceva de mers pana la moto.... deci nu cred ca o sa ajung prea devreme... cat despre Comana am fost pe acolo, cu masina, si drumul nu este de o calitate prea buna .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ajungeti la Comana gasiti o terasa astfel: cum a-ti trecut podul de la intrarea in localitate faceti imediat dreapta chiar cum se termina podul si urmariti cursul apei pe langa gradini .Atentie ! drumul nu este asfaltat este doar cu pietris pe el .

Sau mai puteti ajunge la o terasa astfel : mergeti pana in centrul satului ( pe stanga se afla o arteziana ) ,faceti dreapta si mergeti pe drumul asfaltat pana in dreptul ocolului silvic .Vizavi se afla Casa Comana unde va puteti si caza daca doriti

Sau ceva mai low budget,dar mai retras :mergeti pana in centrul satului( pe stanga se afla o arteziana ),faceti stanga treceti de gara Comana si intrati pe prima strada la stanga .Chiar pe stanga este un magazin cu o terasa sateasca destul de linistita .Continuind pe acest drum ajungeti la " podul de fier " cel pe care il vedeti de pe podul de acces in Comana ,si mai departe pe langa albia raului ajungeti la padure ( daca au terminat de asfaltat )

Editat de byus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara dupa 0ra 21:00 era super fain pt plimbare, dar nu m-am intalnit cu nimeni pe drum pt o plimbare mai lunga.

Editat de adiking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai frate ca eu m-am plimbat pana noaptea tarziuuu cand m-a rapus somnul si nu mai vedeam pe unde merg :( si nu a fost chiar fain pt plimbare ..ca la ce oboseala aveam in mine si in maieu + armura mi-a fost oleaca frigutz ..diseara pun geaca daca e de iesit :)

dai un tel survol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai frate ca eu m-am plimbat pana noaptea tarziuuu cand m-a rapus somnul si nu mai vedeam pe unde merg :( si nu a fost chiar fain pt plimbare ..ca la ce oboseala aveam in mine si in maieu + armura mi-a fost oleaca frigutz ..diseara pun geaca daca e de iesit :)

dai un tel survol

 

Daca si raspunzi ar fi super ok :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si raspunzi ar fi super ok :rolleyes:

nu eram la birou am avut treaba ..acum te-am sunat eu si n-ai raspuns :P

 

Plimbare weekendul asta pe undeva?

 

ploua :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...