Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Sambata as vrea sa fac traseul Buc-Ploiesti-Comarnic-Valea Doftanei 102L- Cheia si continuare pe Cheia retur spre Ploiesti-Buc

 

A fost cineva pe traseul acesta sa imi spuna cum este drumul si peisajul?

 

Deasemenea am mai gasit pe harta un drum judetean plin de serpentine undeva paralel dar la ceva distanta 714 si ajunge pe la lacul Bolboci si continua mai departe merge paralel cu sinaia - predeal

A fost cineva pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sambata as vrea sa fac traseul Buc-Ploiesti-Comarnic-Valea Doftanei 102L- Cheia si continuare pe Cheia retur spre Ploiesti-Buc

 

A fost cineva pe traseul acesta sa imi spuna cum este drumul si peisajul?

 

Deasemenea am mai gasit pe harta un drum judetean plin de serpentine undeva paralel dar la ceva distanta 714 si ajunge pe la lacul Bolboci si continua mai departe merge paralel cu sinaia - predeal

A fost cineva pe acolo?

Fara un enduro-touring cu gume cu ceva crampoane n-ai ca cauta intre Valea Doftanei si DN1A.

DJ 714 de la Moroieni pana la Pestera este macadam de la sanatoriul Moroeni incolo. Merge si cu un naked, cu putina atentie la pietrele mai maricele.

Editat de Doctor X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara un enduro-touring cu gume cu ceva crampoane n-ai ca cauta intre Valea Doftanei si DN1A.

DJ 714 de la Moroieni pana la Pestera este macadam de la sanatoriul Moroeni incolo. Merge si cu un naked, cu putina atentie la pietrele mai maricele.

mersi ,deci imi iau gandul de a merge cu cbr-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mers eu cu masina pana la Sighisoara weekendul care a trecut ... horibîl... plin de radare si de politie. Asta daca vrei sa te distrezi... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai cu ce?

 

Am! Buba e ca eu stau aici si ea e acasa in garaj :crack:

 

Eu tot propun trasee poate prind macar pana vin eu. Daca nu, asta e. Ideea ca sunt multe locuri misto de vazut. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as propune urmatorul traseu:

bucuresti-brasov-sf.gheorghe-miercurea ciuc-bacau-focsani-buzau-bucuresti

oituzul e demential,problema e ca n-am mai fost de vreo 2 ani si nu stiu care e starea drumului.peisaje si serpentine super! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anu' trecut am fost eu prin Sf Gh, Miercurea ciuc, Toplita si asfaltul era proaspat turnat pe multe portiuni.

 

Un traseu bestial de 2 zile ar fi Buc-Brasov-Miercurea Ciuc-Toplita-Borsec-Poiana Largului- Piatra Neamt-Bacau-Buc.

 

L-am facut anu' trecut si e bestial. Merge si varianta Gheorghieni-Lacu Rosu Bicaz-P Neamt-Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anu' trecut am fost eu prin Sf Gh, Miercurea ciuc, Toplita si asfaltul era proaspat turnat pe multe portiuni.

 

Un traseu bestial de 2 zile ar fi Buc-Brasov-Miercurea Ciuc-Toplita-Borsec-Poiana Largului- Piatra Neamt-Bacau-Buc.

 

L-am facut anu' trecut si e bestial. Merge si varianta Gheorghieni-Lacu Rosu Bicaz-P Neamt-Bucuresti.

pai il facem cand esti si tu acasa,cu oprire la piatra neamt,nu? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea imbunatati franele cu un disc wave si niste placute mai bune...

Also, lichidul de frana cand a fost schimbat ultima oara? poate nu mai e in parametri si cu ocazia asta iti aerisesti si franele...

 

I-am facut revizia in primavara, la Mashi, remember? S-ar putea sa fie doar caracteristica de categorie - din cate am inteles, cele mai bune frane sunt la SS-uri...sau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anu' trecut am fost eu prin Sf Gh, Miercurea ciuc, Toplita si asfaltul era proaspat turnat pe multe portiuni.

 

Un traseu bestial de 2 zile ar fi Buc-Brasov-Miercurea Ciuc-Toplita-Borsec-Poiana Largului- Piatra Neamt-Bacau-Buc.

 

L-am facut anu' trecut si e bestial. Merge si varianta Gheorghieni-Lacu Rosu Bicaz-P Neamt-Bucuresti.

 

asta in 2 zile, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...