Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toba stock nu a ajuns la Claudiu, implicit la tine? Ca era pe la Petre in perioada aia... :unsure:

 

Nu am idee, nu mi-am pus problema ca nu as gasi o toba stock in caz de necaz (pun intended), ziceam doar ca mi se pare cam exagerat faptul ca ne cauta acum politia la oo de tobe si te mai miri ce...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am idee, nu mi-am pus problema ca nu as gasi o toba stock in caz de necaz (pun intended), ziceam doar ca mi se pare cam exagerat faptul ca ne cauta acum politia la oo de tobe si te mai miri ce...

 

Pai daca au vazut ca la aia cu masini inmatriculare in Bulgaria nu au ce sa le faca.... se iau si ei de cei mai fragili :-) N-ar opri nimeni un dizalar vechi sau persoanele care isi cumpara masini si second le aduc in Romania si le scot catalizator si FAP....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toba stock nu a ajuns la Claudiu, implicit la tine? Ca era pe la Petre in perioada aia... :unsure:

NU, nu a ajuns la mine. Petrica sta prea departe de mine (1 statie de tramvai) drept urmare mi-a fost lene sa ma duc sa o iau. Mai e si problema spatiului de depozitare.

In concluzie nu stiu ce s-a mai intamplat cu toba aia.

Daca astia continua cred ca o sa imi montez iar silencer-ul.

 

@Gabarab: Mersi de mesaj. Cand l-am primit aseara eram pe mobre si plecam cu destinatia Victoriei. ;)

 

Si inca o veste buna: http://www.jurnalul.ro/stiri/observator/soferi-vi-se-pregateste-ceva-o-noua-politie-alte-amenzi-587096.html :finger:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Gabarab: Mersi de mesaj. Cand l-am primit aseara eram pe mobre si plecam cu destinatia Victoriei. ;)

 

Tocmai de aici mi-a venit ideea sa pun in functiune un sistem ca cel mentionat anterior... N-ar trebui sa coste mult... afara de cartela + ceva credit (ca bagam o optiune cu 100000000000 de mesaje si 0 minute) si curentul calculatorului pe care il punem....

 

Ma bucur ca a fost folositor mesajul si ca suntem toti calare in continuare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e mult pana departe.

 

Politia Animalelor

 

Politia Comunitara

 

Politia Rurala

 

Politia Rutiera

 

Politia Transporturi

 

Politia Militara

 

Politia (asta noua)

 

Uau, suntem un stat politienesc :crack:

 

PS: Gabarab multzam de mes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai de aici mi-a venit ideea sa pun in functiune un sistem ca cel mentionat anterior... N-ar trebui sa coste mult... afara de cartela + ceva credit (ca bagam o optiune cu 100000000000 de mesaje si 0 minute) si curentul calculatorului pe care il punem....

 

Ma bucur ca a fost folositor mesajul si ca suntem toti calare in continuare :)

 

Problema este ca operatorii nu prea dau optiuni de SMS-uri in afara retelei. Mai sunt probleme si la capturarea mesajului care sa fie trimis mai departe la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU, nu a ajuns la mine. Petrica sta prea departe de mine (1 statie de tramvai) drept urmare mi-a fost lene sa ma duc sa o iau. Mai e si problema spatiului de depozitare.

In concluzie nu stiu ce s-a mai intamplat cu toba aia.

Daca astia continua cred ca o sa imi montez iar silencer-ul.

 

@Gabarab: Mersi de mesaj. Cand l-am primit aseara eram pe mobre si plecam cu destinatia Victoriei. ;)

 

Si inca o veste buna: http://www.jurnalul.ro/stiri/observator/soferi-vi-se-pregateste-ceva-o-noua-politie-alte-amenzi-587096.html :finger:

 

Pe viitor te rog sa vii imbracat corespunzator, da? Am vrut aseara sa-ti spun si m-am abtinut, numai cocalarii merg fara echipament ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe viitor te rog sa vii imbracat corespunzator, da? Am vrut aseara sa-ti spun si m-am abtinut, numai cocalarii merg fara echipament ! :bounce:

Du-te ba ca pe seara a fost bine; dar noaptea cred ca si tu si eu eram inghetati ca doi pinguini :laugh:

Cred ca de aici ni se si trage contrasensul de la romana :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te ba ca pe seara a fost bine; dar noaptea cred ca si tu si eu eram inghetati ca doi pinguini :laugh:

Cred ca de aici ni se si trage contrasensul de la romana :lol:

 

Ce-i drept si mie mi-a fost usor racoare...si asta spune multe :D pe mine ma batea un vant pe la 1 noaptea, cand pe-o parte, cand pe alta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te ba ca pe seara a fost bine; dar noaptea cred ca si tu si eu eram inghetati ca doi pinguini :laugh:

Cred ca de aici ni se si trage contrasensul de la romana :lol:

 

Cum, romana nu e cu sens unic? :crack:

 

Aseara m-am bucurat din plin de incalzirea centrala. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ce poti face cu un CBR F4i :)

/index.php?/topic/666602-bucuresti-amsterdam-2011/

 

Multam de sfaturi si felicitari pentru aventura!

 

Deja m-am inscris pe CS si am pus request pentru Serres... sa vedem... Pe masura ce se apropie ziua plecarii cresc emotiile; oricum, tura pe care vreau eu sa o fac este ca o iesire in regie pe langa ce-ai mers tu :rolleyes:

 

Abia astept!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa seara de-o plimbare. Am reusit sa spal mobra, echipament, acte si sa-mi limpezesc putin telefonul. Dar a meritat. Mai inveti, mai fuge spatele, mai ingheti.

 

Uite ce poti face cu un CBR F4i :)

http://www.motocicli...amsterdam-2011/

 

Cu respect, ma inclin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...