Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am si eu o curiozitate, poate unii ati incercat deja... se poate face drumul pana in Grecia dintr-o bucata? Sunt 1300 km pana unde as vrea eu sa ajung. Traseul e ceva de genul http://maps.google.com/maps?saddr=Bucuresti,+Romania&daddr=Zakynthos,+Greece&hl=en&ll=40.938415,23.521729&spn=9.068121,7.064209&sll=38.240337,20.843811&sspn=2.357748,1.766052&geocode=Fc8QpgId1zaOASlPrTy_OvmxQDEoppx84zIGrA%3BFZ-EQAIda94-ASkP0ocmDi9nEzGwk7niLL0ABA&mra=ls&z=7

 

Ma gandeam ca daca plec cu noaptea-n cap... nu sunt prea convins insa... Orice sfat mi-ar fi util :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ritmul tau si cu pasager,nu . E mult prea mult . Un 800 km te-ar tine ,dar de acolo frana .

Fara, fara pasager... pasagerul ma asteapta la destinatie, ajuns cu avionul si bagajul meu. Dar asa ma gandeam si eu, ca e mult prea mult intr-o zi... poate imi fac planul cu o oprire de-o noapte la intrarea in Grecia gen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.am ajuns in grecia pe 3 la 13 30 (plecat la 1 dimineata) cu 954 cu pasager. Opriri doar de benzina/apa/pipi

Bucuresti-giurgiu-sofia-kulata-salonic-sithonia (metamorfosi). Drumul este ok..la bulgari doar 1 masina de politie.. Cam 900 km pana aici..facuti dintr-o bucata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o curiozitate, poate unii ati incercat deja... se poate face drumul pana in Grecia dintr-o bucata? Sunt 1300 km pana unde as vrea eu sa ajung. Traseul e ceva de genul http://maps.google.com/maps?saddr=Bucuresti,+Romania&daddr=Zakynthos,+Greece&hl=en&ll=40.938415,23.521729&spn=9.068121,7.064209&sll=38.240337,20.843811&sspn=2.357748,1.766052&geocode=Fc8QpgId1zaOASlPrTy_OvmxQDEoppx84zIGrA%3BFZ-EQAIda94-ASkP0ocmDi9nEzGwk7niLL0ABA&mra=ls&z=7

 

Ma gandeam ca daca plec cu noaptea-n cap... nu sunt prea convins insa... Orice sfat mi-ar fi util :cheers:

Nemernic mic. Ala e traseul la care am visat eu toata vara. Dar tot o sa il fac; poate la anu'.

Eu am sustinut ca traseul poate fi facut (de mine) cu pasager intr-o zi. Plecat la 3-4 noaptea din Bucuresti, ajuns in Grecia pe lumina devine mult mai usor si mai rapid (ca de, aia au drumuri). Imi planificasem o ora de odihna pe plaja din Salonic :laugh:

Si traseul meu trecea pe langa Sofia - mi s-a parut mai drept si mai accesibil drumul prin Bulgaria pe aceasta varianta.

Si pe la Ioannina ocolesti mult fata de varianta prin Larisa.

Mai vorbim Duminica (daca nu ploua) despre asta.

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :kiss:

 

 

Si dupa cum ziceam:

 

 

 

post-52872-0-21219000-1312492269_thumb.jpg

 

:o daca ma saruta data viitoare!!!

 

 

De adi intrebi ? :lol:

 

sa vezi ce te trag de plete!!!!

 

Am si eu o curiozitate, poate unii ati incercat deja... se poate face drumul pana in Grecia dintr-o bucata? Sunt 1300 km pana unde as vrea eu sa ajung. Traseul e ceva de genul http://maps.google.com/maps?saddr=Bucuresti,+Romania&daddr=Zakynthos,+Greece&hl=en&ll=40.938415,23.521729&spn=9.068121,7.064209&sll=38.240337,20.843811&sspn=2.357748,1.766052&geocode=Fc8QpgId1zaOASlPrTy_OvmxQDEoppx84zIGrA%3BFZ-EQAIda94-ASkP0ocmDi9nEzGwk7niLL0ABA&mra=ls&z=7

 

Ma gandeam ca daca plec cu noaptea-n cap... nu sunt prea convins insa... Orice sfat mi-ar fi util :cheers:

 

Eu zic ca e destul de obositor si iti zic si de ce! e rezonabil pana iesirea din bg. si acolo sa mai mergi 30km pana in serres sa ramai o noapte acolo. Ideea e ca sunt in jur de 130 km de autostrada iesirea din bg si dupa apoape tot drumul pana in port pt feribot este autostrada. Peisajul este ff frumos insa pe mine ma plictisesc autostrazile de mor. Acum depinde de fiecare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o daca ma saruta data viitoare!!!

Ti-e frica? :rolleyes:

 

Deci, am discutat cu mai multi si am ajuns la concluzia ca tu esti pampalau.

Tot ce trebuia era sa intorci putin capul spre dreapta ta !

Il inveti la prostii? :blbl:

 

Marti cred ca sunt si eu acasa, ne vorbim :friends:

Ne mai ameninti mult? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-e frica? :rolleyes:

 

Asta suna a provocare! Eu tin camera la indemana, in caz ca ... :rusinica:

 

 

Il inveti la prostii? :blbl:

 

Pai la ce sunt buni prietenii ??? :cheers:

 

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce te-ai mai dat satanistule!!! ti-ai luat geaca noua???

Da, m-am dat :laugh: Nu, nu mi-am luat alta geaca. De unde ideea?

 

filmeaza super camera

Si eu sunt multumit de ea. Si acum nu era la rezolutie maxima, ca stie si FullHD

 

Ravenitza, de ce te oprise garcea?

Si noi asteptam detalii...

Oricum, am vazut ca farmecele inceleau sa dea roade :)

Ce am mai ras cu Costin. Oricum o las pe Elena sa va povesteasca.

 

PS. @Gabarab: Sa iti pui monopostul. Urmatoarele intalniri eu nu mai vin daca vii cu Ioana.

Sincer mi-e putin frica dupa ultimul "La revedere" : :crack:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravenitza, de ce te oprise garcea?

 

 

Si noi asteptam detalii...

 

Oricum, am vazut ca farmecele inceleau sa dea roade

:D Cu cativa metri in spate, inainte de semafor era o trecere de pietoni. Eu nu i-am zarit pe garcea, si n-am acordat prioritate la un pieton....am trecut mai departe. Daca nu se punea rosu la semafor nu venea motopolitisul dupa mine (mi-a si zis).

M-a tras pe dreapta si a inceput povestea ca sa-mi dau casca jos ca aveam de vorbit :crack: ca tre sa raman fara permis. In final...am plecat doar cu un avertisment scris :D Nu a fost chitit sa-mi ia permisul...dar am stat mult la povesti cu el (unde lucrez, daca sunt maritata, ca sunt mai mica decat el cu putin), oricum foarte de treaba bajetul. Pacat ca si lui i-a fost rusine sa-mi ceara numarul direct, si mie si mai tare.... (avea niste ochi albastri...phiu!)

 

Sunt happy, este prima oara cand ma trage politia pe dreapta, prima oara cand mi se verifica permisul...In 4 ani de zile...am zis ca inramez procesul verbal :D

 

cam asta fu... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...