Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

post-4707-1173712712_thumb.jpg

 

Salut ...

 

Sunt nou pa'ici ...am luat si yo un F 4 (an 2000) acum 2 zile ... e suuuuper !!!

 

Pret 4100 de la Italia Motors ... este impecabil !!! :wave:

 

 

Frumoasa tare!Sa o stapanesti sanatos! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si blonda mea care ma asteapta cuminte in garaj sa-mi iau A-u :wave:

bine faci ca ai taria sa astepti sa iei carnetul si nu o scoti din garaj pana atunci cum au facut altii. :hug:

de asemenea, sa'i faci neaparat casco ca sigur va lua cateva trante chiar si usoare si apoi vei plange. trust me.

 

sal

ce ziceti de a mea??

honda cbr 600f din 92 30000km recent cumparata, adusa din italia 2300eur?

:eek: :ok:

io zic ca arata ca un taxi si ca pretul reflecta anii si starea. :crack: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic ca arata ca un taxi si ca pretul reflecta anii si starea. :crack: :ok:

 

mai multi nu am avut :wave: :hug: asa ca... pana o sa am yo zic ca mere si asta.

 

starea e destul de buna (parerea mecanicului nu a mea)

 

 

iar in legatura cu taxiul...... n-am ce zice(mie imi place)..... te astept sa te plimb o tura(regim de taxi) :eek: :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai multi nu am avut :wave: :hug: asa ca... pana o sa am yo zic ca mere si asta.

 

starea e destul de buna (parerea mecanicului nu a mea)

iar in legatura cu taxiul...... n-am ce zice(mie imi place)..... te astept sa te plimb o tura(regim de taxi) :eek: :ok: :ok:

 

 

Lasa @bogdan sigur ca mere si asa..sa o stapanesti sanatos!Baga tarif de taxi daca tot @strumfuadi spune ca arata ca unul..scoti banii pe ea in doi timpi si trei miscari :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine faci ca ai taria sa astepti sa iei carnetul si nu o scoti din garaj pana atunci cum au facut altii. :wave:

de asemenea, sa'i faci neaparat casco ca sigur va lua cateva trante chiar si usoare si apoi vei plange. trust me.

io zic ca arata ca un taxi si ca pretul reflecta anii si starea. :crack: :eek:

 

 

notat :hug:

 

ps : cine vrea manual de f4 pm me

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. nu sunt diferente majore.

uita'te in poza asta:

post-3288-1174373745_thumb.jpg

in sectiunea "technical" a modelului 95-98, spre sfarsit, sunt scrise modificarile incepand din '97. deci daca ai seria de pe cadru cu PC31A atunci are modificarile alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari cbr-istilor! in scurt timp o sa-mi cumpar prima motocicleta si alegerea a fost bineinteles... un CBR 600 cc. Din pacate, am decat 3000 de euro si vroiam sa va intreb ce asteptari ar trebui sa am de la anul si kilometrajul motocicletei(mentionez va fi sh).

 

Multumesc mult si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 3000 spun eu ca reusesti sa gasesti un cbr 600 din 95 cu 50000-60000 km parcursi. Fii atent insa si nu te arunca la super-oferte ptr ca iti spun din experienta proprie ca nu merita nici macar sa mergi la fata locului pentru un anunturi facute sa atraga foarte mult la ochi! Cel mai bine, spun eu, mai astepti putin(desi stiu ca e dureros) si mai stragi inca o suta, doua acolo sa fii sigur ca iti iei ceva de care sa fii cu adevarat mandru...la 3500 poti gasi unele exemplare chiar aratoase si bine intretinute! Bafta la cumparaturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari cbr-istilor! in scurt timp o sa-mi cumpar prima motocicleta si alegerea a fost bineinteles... un CBR 600 cc. Din pacate, am decat 3000 de euro si vroiam sa va intreb ce asteptari ar trebui sa am de la anul si kilometrajul motocicletei(mentionez va fi sh).

 

Multumesc mult si asfalt uscat!

 

 

Din ce vad ca se intimpla cu incepatorii, cred ca dupa ce-ti cumperi cbr-ul, mai stringe citeva sute ca sa poti sa ti-o repari dupa ce o dai pe jos. Binenteles tu spui ca tie n-o sa ti se intimple, ai sa fii atent, bla bla. Scuze ca am fost prea dur. Sa stii ca moto nu te iarta. :cheers:

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...