Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Buna all! Sunt Meri si noua posesoare a unui cbr f4 din 99-2000 :).Sper sa ne vedem in curand pe la intruniri si plimbari ,daca ma primiti,bineinteles.Deocamdata,ies doar dupa ora 9 seara cand e mai lejer traficul pana invatz sa o stapanesc calumea ;) .Am atasat si cateva pozici .Asfalt uscat !

post-45165-1269873229_thumb.jpg

post-45165-1269873315_thumb.jpg

post-45165-1269873380_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa o stapanesti sanatoasa si sa te bucuri de ea , cati bani si cati km ?

 

Ms Ms! 2000 Euro ,40 000 km ,dar am mai avut de schimbat cate cv la ea ,un cauciuc pe spate ,stop ,intinzator de lantz.Sunt prudenta si merg in limita in care stiu ca o pot stapani ,adik 70 :)) ,oricum dupa paste ,intentionez sa imi iau un curs pe amckart.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii vin altii pleaca de aici....that's life.

Ai grija cum mergi...si scoate genuncherele alea de la naftalina...:) (apropo LMA pentru ieri...;))

 

Succesuri.

 

@Strumfu: Urmeaza probabil Hornet 07-08.

 

Over and out.

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii vin altii pleaca de aici....that's life.

Ai grija cum mergi...si scoate genuncherele alea de la naftalina... :) (apropo LMA pentru ieri... ;) )

 

Succesuri.

 

@Strumfu: Urmeaza probabil Hornet 07-08.

 

Over and out.

 

Motoreta a luat-o tot un CBR-ist, @jordy, Militarist de-al meu, avea un F3 care zace acum la mine in santier cu furca stramba. Baiatul a venit de vreo 2 ori la intalniri cu mine.

PS Daca vrea cineva o epava de F3 sa dea un semn (PM). Are furca stramba, si carenele sifonate.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru achizitie Merishor. Poti veni la intilniri si chiar si la "Joia Moto" dupa ce prinzi curaj si o poti stapini printre masini in plin trafic :) . Nu ca ar fi foarte greu dar...

Mesaj completat

zaele, uite si topicul cu prezentarea motorului de care iti spuneam: honda cbr 600 f4 (trecuta prin niste modificari dupa un accident)

 

Da, il vazusem. E fain tare. jantele imi plac mult... pe portocaliu ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii vin altii pleaca de aici....that's life.

Ai grija cum mergi...si scoate genuncherele alea de la naftalina...:) (apropo LMA pentru ieri...:D)

 

Succesuri.

 

@Strumfu: Urmeaza probabil Hornet 07-08.

 

Over and out.

 

 

Le-am scos ,le-am scos ;) La multi ani si tie !(scuze ca am uitat:P) si astept Hornetul ca sa ne dam impreuna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca un CBR alb-rosu-albastru ;) O sa faceti intrunire separata. :)

 

Pana una-alta maine s-ar putea sa se organizeze "cursuri" amkart AlterEgo-Gixu...Romeo este invitat la proces, daca mai sunt doritori sunt rugati sa trimita un CV...

 

E un pamflet asa ca nu va opariti (inca) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru achizitie Merishor. Poti veni la intilniri si chiar si la "Joia Moto" dupa ce prinzi curaj si o poti stapini printre masini in plin trafic :) . Nu ca ar fi foarte greu dar...

Ms! cu sigurantza voi fi nelipsita,dar acuma sa prind curaj si de socializare (ca multi sunteti ;)) si de motor,hihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms! cu sigurantza voi fi nelipsita,dar acuma sa prind curaj si de socializare (ca multi sunteti :D) si de motor,hihi

 

Ei hai nu fi timida ca nu o sa se incaiere motoarele intre ele,si ale noastre sunt cuminti si dresate. ;)

 

Numa ai grija ca atunci cand vii o sa-i facem niste zgarieturi cu surubelnita ca sa nu o incurci cu alta la fel :)

 

arata super bine pentru kilometrii ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms! cu sigurantza voi fi nelipsita,dar acuma sa prind curaj si de socializare (ca multi sunteti ;)) si de motor,hihi

 

Stai linistita, nu musca nici unul [desi unii s-ar putea sa te lase fara clatite :D pe la intruniri]. Si eu i-am cunoscut de curand si sunt baieti si fete de treaba. Mai ales fetele :) ... Sa stapanesti motorul sanatoasa si sa te bucuri de el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna all! Sunt Meri si noua posesoare a unui cbr f4 din 99-2000 :).Sper sa ne vedem in curand pe la intruniri si plimbari ,daca ma primiti,bineinteles.Deocamdata,ies doar dupa ora 9 seara cand e mai lejer traficul pana invatz sa o stapanesc calumea ;) .Am atasat si cateva pozici .Asfalt uscat !

Bine ai venit. De obicei noi ne strangem joia in piata Constiutiei, dar de la 19.00. Vezi poate sta cineva pe langa tine sau trece sa te ia ca sa nu iti mai fie frica in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit. De obicei noi ne strangem joia in piata Constiutiei, dar de la 19.00. Vezi poate sta cineva pe langa tine sau trece sa te ia ca sa nu iti mai fie frica in trafic.

 

E "clienta" veche... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei hai nu fi timida ca nu o sa se incaiere motoarele intre ele,si ale noastre sunt cuminti si dresate. :D

 

Numa ai grija ca atunci cand vii o sa-i facem niste zgarieturi cu surubelnita ca sa nu o incurci cu alta la fel ;)

 

arata super bine pentru kilometrii ei

 

 

Da,e foarte ingrijita ,iar zgarieturile nu mai trebuie sa le fac cu surubelnitza,le-am facut printr-o mica "scapare" in poligon; sper sa nu mai fie alte incidente in viitor .Multumesc tuturor ptr primire,cat despre gixu' ,suntem prieteni vechi :D :) ,pacat ca el e ducatist acuma :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,cat despre gixu' ,suntem prieteni vechi ;) :) ,pacat ca el e ducatist acuma :D

 

Eu cred ca nici el nu mai stie ce este mai ales dupa intalnirea cu gratiosul Harley Davidson

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la mars din toata gasca cea mare doar 3 fura ;) cei 3 muschetari eu cu nenea Zelu si Cristi(Droom)

 

In rest??? ati avut treaba probabil pe acasa cred,ati spalat,ati calcat sau probabil ati facut mancare :D

 

veneam la mars

nu ma lasat izbitu ca n am asigurare si m am certat... dar tot am ramas in casa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna all! Sunt Meri si noua posesoare a unui cbr f4 din 99-2000 ;).Sper sa ne vedem in curand pe la intruniri si plimbari ,daca ma primiti,bineinteles.Deocamdata,ies doar dupa ora 9 seara cand e mai lejer traficul pana invatz sa o stapanesc calumea :D .Am atasat si cateva pozici .Asfalt uscat !

 

Sa il stapanesti sanatoasa si sa te bucuri de el cat mai mult cat despre primitu printre noi cred ca e ok si eu sunt nou printre CBRisti nici macar nu am primit botezu :))

deci nici nu ma pot considera CBRist pana nu imi iau botezu :D

Editat de Alx21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa il stapanesti sanatoasa si sa te bucuri de el cat mai mult cat despre primitu printre noi cred ca e ok si eu sunt nou printre CBRisti nici macar nu am primit botezu ;))

deci nici nu ma pot considera CBRist pana nu imi iau botezu :D

 

botezu?!?ce botez ? :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...