Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai da nu gasim si noi o bodega unde sa putem bea si minca ceva fara sa avem grija ca ne costa cit un plin? Inteleg ca nu pot bea bere cu alcool... sau ca Vlad nu poa sa bea Cotnariul favorit... dar macar sa fie de juma de litru nene daca tot cere 8.5 lei...

 

Ma duc sa ma imbat cu niste palinca :lol:.

 

de bai Zelule nu stiu ce o place la lume Plantersu ala frate ,nijte preturi vorba ta cat un plin de benzina, 300% adaos comercial daca nu si mai mult,un rahat nici ceva de haleala nu au.

Nici de ideea lui Gixu nu imi suradea la Azzuro unde o pizza e de la 50 de ron in sus .

 

Hai frate sa ne punem pe cautat un loc decent pentru consumatii dar si ca atmosfera :) si neaparat si ceva de papa sa aiba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de bai Zelule nu stiu ce o place la lume Plantersu ala frate ,nijte preturi vorba ta cat un plin de benzina, 300% adaos comercial daca nu si mai mult,un rahat nici ceva de haleala nu au.

Nici de ideea lui Gixu nu imi suradea la Azzuro unde o pizza e de la 50 de ron in sus .

 

Hai frate sa ne punem pe cautat un loc decent pentru consumatii dar si ca atmosfera :lol: si neaparat si ceva de papa sa aiba

 

A fost ok, nici vb de 50 ron pizza... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum... faza cu apa (chioara) de import 12 roni... a fost hilara si a devenit de coma cind am vazut ca aveau si "indigena"... :lol:

 

Eu cu "zdruncinatii" din escadrila virtuala de IL-2 ne adunam prin barulete de astea mai de cartier dar curatele (fara maneluri :P) unde poti sta linistit la mese sa halesti si sa bei fara sa te simti "muls" :). Ceva gen popasurile de pe drumurile nationale... preturi decente si mincare buna. Mi se pare aiurea sa platesti apa de la robinet la pret de wiziky fin doar ca sa stai la centru si sa speri ca nu auzi manele. But maybe is just me :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zaelu si pune-ti si o manea ... care-ti place tie ... dedicatie din partea mea si-a lui Vlad :)

 

saaaaaaaaaaaalam :)

 

 

bai deci s-a deschis Ursu, cplm n-a zis nimeni sa mergem acolo? eu am si uitat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca s-a umplut si topicu asta de carcotasi. Cand eram acolo si intrebam in stanga si in dreapta unde vreti sa mergeti , nimeni nu zicea nimic, inafara de Nyt. Dupa ce propune careva si toata lumea e de acord, hai sa ii dam in cap ca nu ne place, ca e scump, ca e de fitze sau mai stiu eu ce.... Ce sa fac ma ? Asa sunt eu .... mi-am luat motor ca sa pot sa ma duc la Everest cu "bajetii". Eu v-am zis de mult si nu m-ati crezut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alex31: eu am zis de ursu.

@xcite: care s-a luat mah de tine? Zi ca-l mananc!

Pe de alta parte se simte intradevar nevoia gasirii unui loc mai spatios si eventual mai ieftin.

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai bai xcite nu te... excita :). Nimeni nu a zis nimic ca eram cu capu gol (nu ne pusesem castile) dar dupa aia cind am ajuns acolo e de bun simt sa facem aprecieri. Din pacate... din cauza apei de import si berii de 8.5roni de 500ml care a fost de 330ml (si doar 2 sticle in tot magazinu ala) eu nu pot face aprecieri pozitive. Asta e... pacat ca nu era condica clientului la intrare ca poate dadeam si un feed back motociclistic toti :) .

 

Cit despre motivele pentru care te-ai apucat de motociclism... apreciem sinceritatea :P :P :lol:

 

 

Lasa ca mergem la Ursu data aviatoare ca eu tot nu am fost niciodata... sa nu uit sa iau o piatra in gura. (dar nu din mers)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai bai xcite nu te... excita :). Nimeni nu a zis nimic ca eram cu capu gol (nu ne pusesem castile) dar dupa aia cind am ajuns acolo e de bun simt sa facem aprecieri. Din pacate... din cauza apei de import si berii de 8.5roni de 500ml care a fost de 330ml (si doar 2 sticle in tot magazinu ala) eu nu pot face aprecieri pozitive. Asta e... pacat ca nu era condica clientului la intrare ca poate dadeam si un feed back motociclistic toti :P .

 

Cit despre motivele pentru care te-ai apucat de motociclism... apreciem sinceritatea

 

 

Lasa ca mergem la Ursu data aviatoare ca eu tot nu am fost niciodata... sa nu uit sa iau o piatra in gura. (dar nu din mers)

 

Aseara a fost si seara de striptizzz :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

unde gasesc si eu, azi sau maine cel tarziu un cablu de ambreiaj pentru 600 f2? macar si sh.

 

Merci,

Am eu unul nou, sigilat, dar e de F4, are alt cod louis...

Vorbeste cu @Florin-V, sigur te poate ajuta cu cablu de reparatie. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii cumva se potriveste la f2? Asta de la care am luat moto zicea ca avea pus cablu de f4... Florin-V a fost ieri martor la ruperea cablului meu :lol:) Am pus un cablu de reparatie dar al meu era atat de varza incat s-a rupt pana la urma si camasa. Nu ai vrea sa stii ce improvizatie e pe moto acum ca sa pot sa ajung cu el acasa...

 

Cat vrei pe ala de f4 daca se potriveste?

 

Ms,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

droom !!!!!!! ce mai faci tu ?? :lol:

sunt acasa la Tecuci acum, n-ai fost aseara in Piata... people missed you... :)

 

Astea sunt pozele:

 

mobra pushului, frumoasa mai, nene...

post-51015-1270205844_thumb.jpg

 

dom'ne, n-am vazut motor cu cauciucurile mai praf [de topite ce erau], dupa pattern cred ca are ceva probleme cu reboundul la suspensie

post-51015-1270206038_thumb.jpg

 

o poza panaramica :)

post-51015-1270206091_thumb.jpg

 

inca una la fel

post-51015-1270206185_thumb.jpg

 

claudiu...

post-51015-1270206268_thumb.jpg

 

si mobra lui (poza autobiografica)

post-51015-1270206322_thumb.jpg

 

si, doamnelor si domnilor, ză big mistări, by Zaelu

post-51015-1270206415_thumb.jpg

 

As mai avea o poza, compromitatoare, dar i-o arat numai lui Xcite, If you know what I mean ... he he

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza compromitatoare ?!?!? NU recunosc nimic !!!! Nu eram eu !!!!

lasa, lasa, domnu' ca stim noi... :lol:

 

Zaelu, asteptam lamuriri care e povestea cu steagul ala, eu credeam ca vii cu ceva pe care scrie Moto Thursday...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...