Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

am facut deja topic Elena si 0 Replies :(

iar cu astia cu care vb eu, parerea mea e ca isi vor da tot interesu sa fie cum vreau eu, pt ca altfel o sa ramana cu el si nu le convine sa-si blocheze banii.

eu platesc motorul numai dupa ce il vad, nu-mi cer avans

 

 

 

peste 10 ani o sa am 3 copii si n-o sa mai golenesc ca acu' ca nici chiar asa mama nebuna toata ziua pe motor n-as vrea sa fiu :bounce: ...deci teoretic, tu ai dreptate, da daca m-a facut mama fiXista (vreau modelu ala si anu ala SI NU ROSIE) ce sa fac Bogdanele? hai ca stiu ca va luati campii cu mine, dar dupa ce mi-l iau fac cinste la TATA LUMEA :friends:

 

 

uita-te la mine ca-ti caut motor de vrei tu. da iti beau toti banii care ii dai pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu ti-l aduce nimeni in tara fara un avans considerabil pe care-l pierzi daca renunti (cel putin 500 de euro transportul motorului).

(...)

 

Stiu eu pe cineva care iti aduce motocicleta de oriunde din nordul Italiei fara avans, cu 500 euro. In acest pret intra schimbarea de proprietate (costa in jur de 100 euro), radierea din Italia si transportul pana la Oradea. Chiar si adusa, nu te obliga sa cumperi motocicleta. Pentru cine e interesat, PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uita-te la mine ca-ti caut motor de vrei tu. da iti beau toti banii care ii dai pe el.

 

poti tu sa bei atat? :D

vreau sa te pun la incercare

 

Stiu eu pe cineva care iti aduce motocicleta de oriunde din nordul Italiei fara avans, cu 500 euro. In acest pret intra schimbarea de proprietate (costa in jur de 100 euro), radierea din Italia si transportul pana la Oradea. Chiar si adusa, nu te obliga sa cumperi motocicleta. Pentru cine e interesat, PM.

 

e vb despre asta www.motoidea.ro ?

da si referinte, te rog

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vb despre asta www.motoidea.ro ?

da si referinte, te rog

 

merci

 

Da, astia sunt baietii. Ai datele de contact pe site. Am facut afaceri cu ei si sunt seriosi. Au adus sute de motociclete si nu am auzit de nici un feedback negativ legat de ei.

 

Au experienta, stiu dupa ce sa se uite. Merg sa vada motocicleta, te suna de la fata locului, iti spun tot ce e de spus.

 

Mai mult vorbesti tu direct cu ei ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,cineva care stie sigur pozitia robinetului de benzina la f3 daca poate sa ma ajute.Sa jucat cineva la el,nu am stiut pozitia,l-am lasat cu sageata in jos si am avut surpriza sa raman fara benzina am dat robinetul in sus dar surpriza si acolo nimic.Sa inteleg ca in jos era rezerva?Acum sper sa nu aiba ceva modificat.Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia pe site zic ca "Nu dorim avans, pentru ca selectionam atent pentru dumneavoastra ceea ce achizitionam din Italia. "

Poate fac treaba buna, dar nu stii istoricul motorului, nu stii nimic despre el.

 

Uite, Marlita si-a luat mai nou un Suzuki. S-a dus cu inca o persoana care chiar stie cu ce se mananca un suzuki...

N-a vazut doar 1... cred c-a vazut vre-o 5 lejer....

Ideea nu este sa te arunci la 1 motor... ca e frumos... and shiny and squiky clean

 

 

 

cel mai bine iei motorul din Bucuresti. Ii zici ca mergi cu el la o tura, timp in care te duci la un mecanic, care sa o poata ridica pe rampa. De preferat sa vina si proprietarul sa auda ce zice mecanicul.

Mecanicul se uita intai si iti zice daca merita ridicata pe rampa sau nu....

Dupa ce o ridica pe rampa se poate uita mai bine, daca e nevoie chiar da o carena jos...

 

... ce sa fac Bogdanele?

:lol:

Stii cum te strig de-acum, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti tu sa bei atat? :D

vreau sa te pun la incercare

 

 

 

e vb despre asta www.motoidea.ro ?

da si referinte, te rog

 

merci

 

 

nus tampit sa beau atata singur .... am zis ca beau singur ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nus tampit sa beau atata singur .... am zis ca beau singur ? :friends:

 

nu singur, cu toti copiii ....

 

IESE CINEVA IN SEARA ASTA? DACA DA, SUNATI SI LA MINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa venim si noi - depinde de vreme - noi insemnand - DARK SIDE :P - ne inmultim - Marlita is a brand new owner of a Suzuki GSXR k7 600 :) Sa se trezeasca bulibasa si vedem ce si cum. Oricum eu o sa ajung tarziu ca abia la 7 ies de la munca si nu-s cu motoru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA e gata motorul, dap, vin si eu :D

(l-am dus sa imi faca cotul pentru toba :D)

 

se anunta o vreme frumoasa azi pentru plimbare cu pelerina de superman si chiloti uzi.

 

si vorbeam de vreme, CEL de sus s-a hotarat sa ude gradina de jos cu stropitoarea :bounce:

Editat de berserk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia ACUM! toarna... deci, ne vedem la 7 sau la 8 ? :transport-040:

(just a joke... nu ies pe vremea asta nici cu Pisi afara...)

 

baicare daca te uda stai in casa .... a stai ca tu ai gume de uscat si doar de circuit :laugh:

 

nu iesi decat daca e uscat si mergi cu 30 pana la amc :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu iesi decat daca e uscat si mergi cu 30 pana la amc :blink:

Are you stoned or something? :smoke:

merg cu 30 pana la amc? Imi amintesc ca ai mai mers cu mine, nu? wtf?

 

Hai draq cu vremea aia ca innebunim cu totii in fata calculatoarelor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are you stoned or something? :smoke:

merg cu 30 pana la amc? Imi amintesc ca ai mai mers cu mine, nu? wtf?

 

Hai draq cu vremea aia ca innebunim cu totii in fata calculatoarelor...

 

mda.... tu chiar o iei in serios ce draq ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...