Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

@survolaj: tu esti mai maniac... si nu poti contesta chestia asta :P and I say that in a good way

 

@costin: din ce imi aduc eu aminte tu nu mergi foarte turat (ma refer s-o duci in rosu constant)... ceea ce mai ajuta putin la durata de viata

Daca ai posibilitatea (financiara) sa schimbi uleiul, schimba-l... ca nu e o caruta mare de bani :)

Si te poate ajuta survolaj cu manopera... asta daca se indupleca sa puna mana pe o honda :lol:

Editat de One-Track-Mind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si te poate ajuta survolaj cu manopera... asta daca se indupleca sa puna mana pe o honda :lol:

Pai tot de 12 e cheia de la buson.. Sau poate se decalibreaza cheia daca o foloseste la o Honda.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca ai posibilitatea (financiara) sa schimbi uleiul, schimba-l... ca nu e o caruta mare de bani :)

Si te poate ajuta survolaj cu manopera... asta daca se indupleca sa puna mana pe o honda :lol:

 

 

Se indupleca :) sa vezi ce se chinuia acu vro 2 ani sa schimbe cauciucu la f3 meu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, poate intereseaza pe cineva:

 

leviere negre scurte cbr 600 rr / cbr 954 - 250 ron

leviere albastre lungi cbr f2,f3,f4, 919 , hornet pana in 99 - 250 ron

leviere negre scurte gsxr k6 - 250 ron

parbriz gsxr k6 600 - 170 ron

parbriz gsxr k6 1000 - 170 ron

parbriz gsxr k4 600 - 170 ron

stop leduri + semnalizari k6 600 - 150 ron

 

Produsele sunt pe stoc;

Detalii in PM sau la tel: 0726.306.790

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarasi motopartzisti motociclisti,cu ocazia nici unei zile speciale invit atat Hondistii cat si noii Suzukisti ,duminica 07.08 la o sesiune de amc incepand cu ora 10 . Doritorii sa se anunte aici sau nu . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarasi motopartzisti motociclisti,cu ocazia nici unei zile speciale invit atat Hondistii cat si noii Suzukisti ,duminica 07.08 la o sesiune de amc incepand cu ora 10 . Doritorii sa se anunte aici sau nu . :cheers:

 

Ataaaaaaaaaaaat! Bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi! O sa incerc sa ma intorc de la mare mai repejor sa vin si eu :-D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vand F4 :D Ma mut la 954 :P

 

Honda CBR 600 F4 PC 35 an 2000, Filtru aer KN, bujii noi, ulei schimbat, antigel schimbat, KIT lant nou ~200km, cauciucuri 50%, carburatie curatata+reglata, KM 49000. Pretul este negociabil.

 

http://www.bikeshop.ro/show.php?id=396163

post-35483-0-99354500-1312281571_thumb.jpg

post-35483-0-89808200-1312281591_thumb.jpg

post-35483-0-15145100-1312281600_thumb.jpg

post-35483-0-14052900-1312281615_thumb.jpg

post-35483-0-74668300-1312281620_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lol venim să te vedem ramolitule.

 

Nu, cred ca a vrut sa spuna ca ii e frica sa se dea cu dezastrul de mine pe circuit. Ca nu stie prin ce balarii ajung si poate il trag si pe el...la plantat ceapa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, cred ca a vrut sa spuna ca ii e frica sa se dea cu dezastrul de mine pe circuit. Ca nu stie prin ce balarii ajung si poate il trag si pe el...la plantat ceapa

 

 

Stai linistit ca am plantat si eu asa ca nu esti singurul ! O punem de o salata daca e ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vand F4 :D Ma mut la 954 :P

 

Honda CBR 600 F4 PC 35 an 2000, Filtru aer KN, bujii noi, ulei schimbat, antigel schimbat, KIT lant nou ~200km, cauciucuri 50%, carburatie curatata+reglata, KM 49000. Pretul este negociabil.

 

http://www.bikeshop.ro/show.php?id=396163

mi se pare cam ieftina...sa nu ma injuri :Pvreau sa imi iau si eu un f4 dar inca nu am bani suficienti si din ce am vazut pe forum-uri sare de 2000 euro:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cineva pasionat de foto? vreau sa scap de asa ceva :D

Ravenitza stiu ca este pasionata, dar nu cred a se bucura la un SLR Minolta pe film 35mm dublu kit :laugh:

 

:cheers:

Bine ai revenit mai prafuitule :laugh:

:cheers:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare cam ieftina...sa nu ma injuri :Pvreau sa imi iau si eu un f4 dar inca nu am bani suficienti si din ce am vazut pe forum-uri sare de 2000 euro:P

 

Pai pt tine 2000..si cu 15 000 km ireali..ce zici :)

Off...doar ce am vazut un gs500 din 96 la. 1600 euro..mi-am facut cruce..

 

Oare cum trebuie sa fie pretul pt voi..daca e scump e scump..daca e ieftin sigur e stricata si face poc..?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pt tine 2000..si cu 15 000 km ireali..ce zici :)

Off...doar ce am vazut un gs500 din 96 la. 1600 euro..mi-am facut cruce..

 

Oare cum trebuie sa fie pretul pt voi..daca e scump e scump..daca e ieftin sigur e stricata si face poc..?!

eu doar am intrebat.nu am dat cu parul...nu sunt cunoscator

 

Ia vorbeste cu One-track-mind ...

despre ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu doar am intrebat.nu am dat cu parul...nu sunt cunoscator

Vrea sa o dea repede sa imi ia mie 954 ..nici eu nu am dat cu parul doar ca nu inteleg faza cu banii..si nu ma refer aici strict la tine.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...