Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

bah,tu ce te bagi,ai 'onda? :crack: :friends:

si vz ca topicul de gixere e mai jos!

 

E simplu sa pui niste stickere cu honda ! Zeu te faci! :crack:

 

@Marlita - facem jumi-juma daca ii si cantam la intampinare cand vine in tara ? :makeout:

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am incercat sa intru cu motorul in ikea si nu m-a lasat.... mi-a zis sa o las in parcare... deci nu prea putem sa ne plimbam prin ikea....

 

iar in herastrau, doar daca incape si mobra in barca.... altfel nu merg...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa intru cu motorul in ikea si nu m-a lasat.... mi-a zis sa o las in parcare... deci nu prea putem sa ne plimbam prin ikea....

 

iar in herastrau, doar daca incape si mobra in barca.... altfel nu merg...

ce discriminare :disappointed: pe astia de la ikea, cu caruciorul te lasa ai naibii...

Incape, vorba aia, suzuki face si motoare pt barci :smoke: Sa vezi racing apoi pe lac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu existe dubii...a ramas ca ratusca ti-o spal eu, ma recompensezi pe masura ...si apoi poti sa faci semne pa gatul cui vrei tu :)

Nu nu, de stelutza mea nu se apropie nimeni, doar eu am voie sa o spal :P Asa ca...bine ar fi sa te si cunosc inainte sa te las sa te apropii de motoreta mea :rolleyes:

Gata, see ya there! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ar fi sa te si cunosc inainte sa te las sa te apropii de motoreta mea :rolleyes:

 

maine o sa auzim pe careva "s-au cunoscut deja..." continuarea reclamei o stim

 

nu-l lasa sa se apropie ca poate are intentii necurate, ca astia

 

Editat de alinbugnar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Survol,MRL - facem schimb de beri ! :))

 

@Basarab- treaba cu bannu# nu avea nimic de a face cu postul tau dela suzuki, si cu nimeni in special, era o "clauza" generala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit! Eu am bagat in weekend 1000 de km, mai spre Rucar-Bran, mai spre mare, cate un pic din toate :cheers:

 

Astazi la intoarcere m-a deviat un militian prin Adamclisi... deci extaz! Este fara indoiala cel mai misto drum pe care l-am batut pana acum cu motoreta. Multe suisuri/coborasuri, curbe gramada si asfaltul in mare parte ok (mai sunt unele bucati peticite, dar nu e grav). Maxim, va recomand cand aveti ocazia sa mergeti pe-acolo; de altfel cred ca s-a mai discutat pe-aici la un moment dat... Exista si partea proasta daca nu ai inspiratia sa intri cu plinul facut; am tremurat azi pana la ultima liniuta, cand am gasit o benzinarie semi parasita :rolleyes:

 

Acestea fiind zise, over and out, sunt oficial rupt de oboseala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit! Eu am bagat in weekend 1000 de km, mai spre Rucar-Bran, mai spre mare, cate un pic din toate :cheers:

 

Astazi la intoarcere m-a deviat un militian prin Adamclisi... deci extaz! Este fara indoiala cel mai misto drum pe care l-am batut pana acum cu motoreta. Multe suisuri/coborasuri, curbe gramada si asfaltul in mare parte ok (mai sunt unele bucati peticite, dar nu e grav). Maxim, va recomand cand aveti ocazia sa mergeti pe-acolo; de altfel cred ca s-a mai discutat pe-aici la un moment dat... Exista si partea proasta daca nu ai inspiratia sa intri cu plinul facut; am tremurat azi pana la ultima liniuta, cand am gasit o benzinarie semi parasita :rolleyes:

 

Acestea fiind zise, over and out, sunt oficial rupt de oboseala...

 

N-ai zis si tu ceva... :-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am bagat in weekend 1000 de km, mai spre Rucar-Bran, mai spre mare, cate un pic din toate :cheers:

 

Bravo, dom'le pentru reusita! Si la mai mare! Si impreuna cu altii :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai zis si tu ceva... :-P

 

 

Si impreuna cu altii :P

 

Am fost la un fel de team-building care s-a terminat sambata, apoi in loc sa ma intorc acasa am plecat mai departe. Nu credeam ca ar mai veni cineva spre mare, de teama ploilor (am facut slalom meteo si am reusit sa evit udatura). Eu eram pregatit cu combi si tot tacamul; touring frate!

 

Serios acum, sa facem odata drumul pe unde v-am zis. Poate mergem sa facem o baita la mare si ne si intoarcem...

 

Mai am si eu o intrebare tampita: cam cati km pot face cu un schimb de ulei/filtru? Tocmai fac 5k de la schimb...

Editat de a_costin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am si eu o intrebare tampita: cam cati km pot face cu un schimb de ulei/filtru? Tocmai fac 5k de la schimb...

In manual ai trecut 12000km intre schimburi. Acuma depinde de ce ulei ai in motor, insa eu am facut schimbul in general la fiecare inceput de sezon, fiindca nu am mers decat in primul an >12000km per sezon. :)

Personal as schimba la maxim 10000km un ulei bun, full sintetic. De un semi nu as trage mai mult de 7000km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu esti boier, noi astia cu Honde suntem mai sarantoci si le schimbam cand ne aducem aminte.. :blbl:

 

PS: ultima oara si eu tot cam atata l'am tinut, dar asta pentru ca sezonul trecut am mers putin.. :)

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...