Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ai dat de bani Shinule,oricum vinzi eftin mobra

O vand ieftin sa dau avansu' si maine, cat de repede pot, sa fiu sigur ca iau eu 954 ala :)

 

mi se pare cam ieftina...sa nu ma injuri :Pvreau sa imi iau si eu un f4 dar inca nu am bani suficienti si din ce am vazut pe forum-uri sare de 2000 euro:P

Ieftina ... Eu am dat ~2000, am mai bagat o caruta in ea, am facut-o bine si acu' o dau cu o suma pe care o pot lua.

Daca cer 2000 vine repede un geniu si-mi zice ca a vazut f4i la 2500 ... Eu vreau sa vand, nu sa mai stau la targuiala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vrea sa o dea repede sa imi ia mie 954 ..nici eu nu am dat cu parul doar ca nu inteleg faza cu banii..si nu ma refer aici strict la tine.. :(

eu te inteleg si pe tine,dar eu am intrebat pt ca ma chinui demult sa strang bani sa imi iau moto si din ce am vazut pe net sunt cam scumpe si nush dc.am vazut f3 de prin 98 la 2300-2400.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oamenii aia cer exagerat de mult si-s chiar nesimtiti ... si apoi se scuza ca-i prost cine da, nu cine cere. eu ii zic nesimtire :P

scor ok de ex: 1000rr 2007 17.000km 5500EUR ;) Asta il da un prieten de-al meu care mai are si un pic de obraz. plm, l-ai folosit,

se duce valoarea, doar nu ceri dupa 5 ani jumate' din cat fu' motoru, nu? mai vechi de f4 n-are ce cauta peste 2000 eur.

acu 3 ani mi-am luat f2 cu 2000 euro si n-a avut moarte :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oamenii aia cer exagerat de mult si-s chiar nesimtiti ... si apoi se scuza ca-i prost cine da, nu cine cere. eu ii zic nesimtire :P

scor ok de ex: 1000rr 2007 17.000km 5500EUR ;) Asta il da un prieten de-al meu care mai are si un pic de obraz. plm, l-ai folosit,

se duce valoarea, doar nu ceri dupa 5 ani jumate' din cat fu' motoru, nu? mai vechi de f4 n-are ce cauta peste 2000 eur.

acu 3 ani mi-am luat f2 cu 2000 euro si n-a avut moarte :D

 

eu sunt incepator am permisul de aproape 2 ani dar nu am avut bani sa imi iau,si imi e cam frica sa imi iau f4,am citit o gramada de sfaturi pe forum si multi m-ar face nebun:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt incepator am permisul de aproape 2 ani dar nu am avut bani sa imi iau,si imi e cam frica sa imi iau f4,am citit o gramada de sfaturi pe forum si multi m-ar face nebun:D

...eu am inceput pe f4..si nu am avut nici un fel de problema cu ea..destul de iertatoare motoreta..pasagerul sta comod..

Nu motoreta te da pe jos..tu singur! (lasand la o parte ghinionul din trafic..sa te loveasca un bou..)

 

In pare parte totul depinde doar de tine,cat de echilibrat esti..cat de constient..

Editat de laurbalaurcbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu am inceput pe f4..si nu am avut nici un fel de problema cu ea..destul de iertatoare motoreta..pasagerul sta comod..

Nu motoreta te da pe jos..tu singur! (lasand la o parte ghinionul din trafic..sa te loveasca un bou..)

la mine "problema" e ca sunt si destul de mare ca statura,1.89 si in jur de 100kg.nu am apucat sa incerc f4 sau f3 sa vad pe care m-as simti mai bine ca si pozitie...voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine "problema" e ca sunt si destul de mare ca statura,1.89 si in jur de 100kg.nu am apucat sa incerc f4 sau f3 sa vad pe care m-as simti mai bine ca si pozitie...voi ce ziceti?

Noi pe forum? De ce nu te sui tu pe motorete? Mergi pe forum cu ea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi pe forum? De ce nu te sui tu pe motorete? Mergi pe forum cu ea?

hai ca stii la ce m-am referit nu face baza:P nu m-am urcat pt ca nu am avut ocazia si sa ma bag asa in seama cu japca nu...in fine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca stii la ce m-am referit nu face baza:P nu m-am urcat pt ca nu am avut ocazia si sa ma bag asa in seama cu japca nu...in fine...

Puteai sa intrebi..practica e alta fatza de gargara de pe forum..vorba aia cu rusinea mori de foame..

 

Pune mana si intreaba..ba nene care aveti un f4 / f3 sa ma sui si io pe el..esti ditai galiganu :P

 

P.s. Conversatie pur prieteneasca,nu dau cu paru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt incepator am permisul de aproape 2 ani dar nu am avut bani sa imi iau,si imi e cam frica sa imi iau f4,am citit o gramada de sfaturi pe forum si multi m-ar face nebun:D

 

 

eu am inceput cu f4i si sunt la al 2-lea sezon. Am 13.000km si totul a fost ok. Sper sa fie in continuare. Eu zic ca e motocicleta perfecta pt inceput. Cel putin pt mine a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre ce?

Pai in functie de cati bani ai, One-track-mind vinde un F4 si acostin vinde un F4i. Vezi ca au anunturile postate.

Ambele sunt motoare bune, acceptabile pentru incepatori.

 

 

Bagam si noi o plimbare sambata cu prelungire pana duminica....sau doar sambata si duminica amc?

un transalpina sau tranfagarasanu sau o baita la mare??

Eu merg pe varianta care ti-am subliniat-o

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Say whut?! Ai prins asa ceva?

:) Este primit cadou de la persoana care m-a introdus pe mine in motociclism cu adevarat :D

 

eu am inceput cu f4i si sunt la al 2-lea sezon. Am 13.000km si totul a fost ok. Sper sa fie in continuare. Eu zic ca e motocicleta perfecta pt inceput. Cel putin pt mine a fost.

A fost? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@baieti (si fete :huh: ): Imi cer scuze pentru absenta din seara asta. Eram foarte obosit, m-am pus putin sa dorm si dus am fost :laugh:

Cu alta okazie. :cheers:

 

 

Bine te gasisi .Esti scuzat dar vezi ca joi si dumenica esti asteptat . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteai sa intrebi..practica e alta fatza de gargara de pe forum..vorba aia cu rusinea mori de foame..

 

Pune mana si intreaba..ba nene care aveti un f4 / f3 sa ma sui si io pe el..esti ditai galiganu :P

 

P.s. Conversatie pur prieteneasca,nu dau cu paru :P

 

am inteles stai linistit...:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@baieti (si fete :huh: ): Imi cer scuze pentru absenta din seara asta. Eram foarte obosit, m-am pus putin sa dorm si dus am fost :laugh:

Cu alta okazie. :cheers:

Oricat mi-ar placea semnatura ta, fa-o mai mica, sau pe 2 randuri. Pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...