Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

capacul pinion spate se potriveste de la orice tip de ij ,am unul intreg si nou de planeta 5 dar l-am promis deja si mai am unul de la festival dat e umpic spart ,mai am si tobe de jupiter care se potrivesc ,sunt in stare destul de buna ,dar nu au site si fac galagie

 

 

 

Salut , mersi ptr raspuns , asa am si eu si tobele cat si capacul care este spart si tobele fara site si arse! numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine are sa-mi doneze si mie macar una dintre urmatoarele piese de Jawa Ts 350 : far fatza, semnalizari , oglinzi, capacele de pe rezervor? Multzam .

Editat de cubamarian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are sa-mi doneze si mie macar una dintre urmatoarele piese de Jawa Ts 350 : far fatza, semnalizari , oglinzi, capacele de pe rezervor? Multzam .

 

cuba,iti dau eu un far de nipru daca vrei.are oglinda buna si vei avea lumina ok cu el,daca il dotezi cu becul de rigoare(posibil sa fie si becul in el!) .accesoriile,in esenta se cam potrivesc pe la comuniste !da-mi p.m. si ti-l aduc vineri la butoaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, donez un rezervor de Jupiter5.

Daca e careva interesat de el, tin sa precizez ca ar mere revopsit (i-am dat eu oleaca cu un spray prost si e bun contra ploii, dar..), in schimb rugina in interior este aproape zero.

 

 

 

Salutare!

Cumva mai este valabil anuntul? AM un IJ si rezervoru imi face ceva probleme... Asa ca as fi interesat de el...

Mersi anticipat...

RIDE SAFE si ASFALT USCAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca asta era pagina de donatii, nu de cerseli. ma rog.

 

se dau niste piese de minsk (piston, segmenti, bolt cu colivie, o placa si o oala de ambreiaj, cele 2 furci din cutie - una din ele are o muchie lipita prin alamire). toate au fost scoase de pe un motor care mergea bine, dar pe care propietaru a vrut sa il fac ceas.

 

+ una bucata ghidon minsk cu tot cu prinderi (primit de la Zidu, tot moca, care nu a mai apucat sa fie montat pe Minskulete).

 

totul livrabil in Bucuresti, dupa-amiaza/seara, eventual cat mai aproape de sectorul 1

 

poze:

 

post-5125-1222162104_thumb.jpgpost-5125-1222162083_thumb.jpgpost-5125-1222162124_thumb.jpgpost-5125-1222162139_thumb.jpg

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut Voshod abandonat sau cum o fi

dau TOATE PEZURILE DE MOBRA CARE EXISTA IN AFARA DE REZERVOR SEA S CADRU IN REST TOT!!sunatima daca vreti!nr meu 0727991367,Dragoi Mihai

cat dai pe voshodul meu? :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TU VORBESTI SERIOS SAU MA FACI SA MAR ACI!!!???

 

Frate ..eu doar ce l-am trecut pe numele meu! am cheltuit o gramada de bani cu actele! dar nu vreau sa il dau acum! in primavara ma gandeam sa il dau(sau in vara)! Daca nu iti gasesti pana atunci este bine! Oricum daca primesc un pret bun il dau oricand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TU VORBESTI SERIOS SAU MA FACI SA MAR ACI!!!???

 

Frate ..eu doar ce l-am trecut pe numele meu! am cheltuit o gramada de bani cu actele! dar nu vreau sa il dau acum! in primavara ma gandeam sa il dau(sau in vara)! Daca nu iti gasesti pana atunci este bine! Oricum daca primesc un pret bun il dau oricand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spor la vanzare!!eu vreau unul neaparat! m-am decis sa iau si voshod si Mz1!

scuzati de greseala SA MOR ACI!cu ce pret se mai vinde unul??daca as gasi.......chiar l-as lua si in paragina! de nush cati ani! dar sa fie complet!!ca al tau!place ff mult!

Editat de Mihai_Mobra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cumva mai este valabil anuntul? AM un IJ si rezervoru imi face ceva probleme... Asa ca as fi interesat de el...

Mersi anticipat...

RIDE SAFE si ASFALT USCAT!

 

Valabil, da-mi un PM cu adresa sa ti-l trimit (suporti tu transportul, sper ca nu e suparare).

 

Singura problema e ca nu stiu cind reusesc sa ajung la posta cu el (sint foarte aglomeral sapt asta si ailalta) dar imediat ce gasesc oleaca de timp il trimit. Daca ajungi in zona craiovei, se poate rezolva si mai usor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez cauciuc 3.00 x 18, aproape nou (max 200 km.). In Bucuresti

 

Eu as vrea cauciucul! In ce zona din bucuresti stai??? eu o sa plec maine in bucuresti! o sa incep si facultatea asa ca o sa stau acolo!

Poti sa postezi o poza cu cauciul? ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce faci cu scuterul asta? il donezi?

 

Denis daca ne spui si de ce e (ca sa ma informez)....dar e totusi prea departe!!

 

 

ce faci cu scuterul asta? il donezi?

 

Denis daca ne spui si de ce e (ca sa ma informez)....dar e totusi prea departe!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Denis daca ne spui si de ce e (ca sa ma informez)....dar e totusi prea departe!!

 

Pentru ca nu am ce face cu el,e fara motor.

@Sir:A mai fost aici odata! da il dau moka

Editat de Denis TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea cauciucul! In ce zona din bucuresti stai??? eu o sa plec maine in bucuresti! o sa incep si facultatea asa ca o sa stau acolo!

Poti sa postezi o poza cu cauciul? ms anticipat

 

 

Palatul Copiilor. 0722.99.44.12 Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...