Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Azi am fost la un prieten care a dat unul jos si i-am zis sa il caute.Daca il gaseste ti-l trimit.

 

 

Incearca aici

http://www.tanga-moteurs.ro/service/data/U...ners_manual.pdf

 

 

Multumesc mult, imi va fi de folos, l-am scos si pe imprimanta ...la job :laugh: .

 

Caut saua single

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Multumesc mult, imi va fi de folos, l-am scos si pe imprimanta ...la job :laugh: .

 

Caut saua single

 

 

POZE CU URALULLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!

e cu atas?

 

bravo pentru achizitie...

 

sa-ti dau un pont...cumpara alternator de Tico si du-te la un strungar sa ti-l adapteze...si n-o sa mai ai probleme cu incarcarea cat vei avea uralul ala....

iti trebuie partea din fata a unui alternator rusesc si alternatorul de tico....se potrivesc perfect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm, am un morman urias de fiare de care ar trebui sa ma descotorosesc..

 

 

 

ar trebui... numai!

Pai ......ce mai astepti?Fa loc in curte sau in scara blocului,invita la o bere pe toti interesatii de pesuli,anunta ca totul e moca si asiguri si transportul la domiciliul clientului si pentru fieratanii si pentru clienti si te asigur ca in maxim doua ore va fi luna la locul abuziv ocupat de niste ruginituri care tie nu-ti mai trebuiesc.Ca si sfat prietenesc;sa nu fii singur la actiune ci mai cheama vreo doi trei prieteni ca sa poti sa-i desparti pe pomanagii cind se iau la bataie care sa faca curat primul.Asteptam cu interes initiativa ta.Da mai bine stii ce?Incarca un camion cu fieratanii si vino miine la Apasul unde ne intilnim citiva pomanagii si poate cadem la invoiala la o cana de vin fiert,nu de alta da e si bun si ieftin.Bunu. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vorbesti ma asta se uita juma de ora si la o saiba daca e originala de M :laugh: .

SIngura speranta este sa il apuce o nebunie de moment si sa le arunce pe geam, atunci eu voi fi jos sa le strang.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vorbesti ma asta se uita juma de ora si la o saiba daca e originala de M :) .

SIngura speranta este sa il apuce o nebunie de moment si sa le arunce pe geam, atunci eu voi fi jos sa le strang.

Eu mai cred in Mos Niculaie si in Craciun si in Mos Craciun si mai cred si in momente de nebunie si mai cred ca ne vedem miine la o aripioara de pui si o friptura si o cana cu vin fiert la Apasu.Bunu. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez set reparatie carburator PACCO (de Minsk). Setul este pentru modelul vechi de carburator. Ca sa vedeti ce model aveti, uitat-va daca garnitura superioara si cuiul pontou (cuiul care inchide benzina cand se ridica plutitorul) sunt ca cele din poza. Daca va intereseaza dati-mi PM. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sal all ! Ma ajuta si pe mine cineva cu ceva :lol: ? Cine are niste piese de moped / scuter ca vreau sa construiesc un moped ( orice care se poate inmatricula pe primarie ... si o mobra / hoinar daca se poate ;) pentru ca tocmai am facut 16 ani si mi-am luat si "permisu" ( cursul de legislatie ) si nu imi permit un moped deocamdata .... ma ajuta cineva ? :wave: , sau doneaza cineva un moped / hoinar orice sau macar la un pret modic ... Multumesc mult ;) .

 

ASFALT USCAT ! :D

 

Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici nu gasesti decat mobre/hoinare.......daca vrei iti dau eu una la 350 lei...in stare foarte buna!

da-mi PM daca te intereseaza

Ti-am dat PM ! ;)

Mai astept motociclisti care ma pot ajuta ;) .... Stie cineva daca hoinarul merge inmatriculat pe primarie ? :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici e topic de donatii nu de cerseli!!

 

offtopic: vreau si eu un bmw hp2, care aveti de donat unul?? sau la un pret cat de mic. 100ron, mai mult nu pot oferi!!

sunt si eu mic si n-am parinti.

 

daca am face asa toti ce ar ramane de forumul asta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-44541-1229789776_thumb.jpgpost-44541-1229789933_thumb.jpgpost-44541-1229789914_thumb.jpg

post-44541-1229789886_thumb.jpg

 

daca va trebuie ceva vb, ne intelegem.

donez toate piesele din poze. nu vreu nimic pe ele, este pe acolo si un piston de cz 175cc, segmenti nus noi. si un rotor de dinam pt cz 175cc nou. nebobinat., boltul de la piston parca cu bucsi de bronz, tot nefolosit. cablu de kilometraj pt cz.

 

post-44541-1229878698_thumb.jpgpost-44541-1229878653_thumb.jpgpost-44541-1229878683_thumb.jpg

post-44541-1229878738_thumb.jpgpost-44541-1229878773_thumb.jpg

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...