Sari la conținut

Honda


biker boy
 Share

Postări Recomandate

xsjh jghumbh,svgt gfhg x huin bshv bhmmee!!

Tre citit pe sarite ca sa intelegeti, cheia de cuvinte numai in manul Honda ii.... na ca v-am spus pontul!!

Editat de Coxaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

:bounce:

Contact Tel: 0740-422.803

 

am lasat nr. de tel. in cazul in care stie cineva sa-mi spuna de unde fac rost de un manual de intretinere/reparatii pentru honda cr 250 r din '95-'97,(ii trebie unui prieten) nu ca sa faceti voi glume proaste :)

Fiind nou pe acest site, nu stiu inca cum se foloseste, asa ca lasti-o mai moale, va rog, si apucativa de treburi mai serioase :drink:

merci pt intelegere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am crezut ca nu stii sa scrii un post, mai intelegeam....

 

acum sincer pe viitor cand faci un topic nou trebuie sa scrii si ceva in casuta aia maaare.

Ca tot suntem la "service" ; care e problema , ce ai facut pana acum ? etc...

 

Fara suparare.

 

 

cat despre glume proaste, pune-te in locul nostru : gasesti un topic in care scrie atat "Kawasaki 0888 888 888". In afara de facut misto si multe alte semne de intrebare la ce te duce gandul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pt voi, dar nu-mi place sa fac misto de altii. Eu stiam ca motociclistii se ajuta, nu fac misto unii de altii. Iar cei care se ocupa de misto-uri inseamna ca nu sunt motoristi adevarati. Cel putin de la Oradea asa se vad lucrurile, nu stiu din restul tarii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...