Sari la conținut

Accident Stefan Cel Mare


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In numele pustilor tineri si nelinistiti.. dar si celorlalti prietene ,le multumesc celor care au venit sa ii aprinda o lumanare lui Mircea-Catalin

Dumezeu sa-l odihneasca in pace!

 

Celor care au venit ,un mare BRAVO !

La fel si celor de la PRO-TV !

 

AVETI GRIJA DE VOI SI ASFALT USCAT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu am inteles eu este daca baietii (vreo 3 sau 4) care la sfarsit si-au turat motoarele au facut-o in semn de protest, sau au facut-o pentru a le incalzi, ca se pregateau de plecare. Titlul stirii de la Pro a fost "Protest turat".

 

M-a impresionat prezenta la eveniment a lui Nae din Giulesti, al carui frate geaman a murit anul trecut in accident de motor.

 

PS Semnatura de sub acest text nu are legatura cu fanii Stelei, din ale caror randuri facea parte si Catalin. Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu am inteles eu este daca baietii (vreo 3 sau 4) care la sfarsit si-au turat motoarele au facut-o in semn de protest, sau au facut-o pentru a le incalzi, ca se pregateau de plecare. Titlul stirii de la Pro a fost "Protest turat".

 

M-a impresionat prezenta la eveniment a lui Nae din Giulesti, al carui frate geaman a murit anul trecut in accident de motor.

 

PS Semnatura de sub acest text nu are legatura cu fanii Stelei, din ale caror randuri facea parte si Catalin. Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

Si din cauza acestora toata lumea ne vede asa...o mare prostie, cred ca daca nu-si aratau ei "coltii" de masculi feroce pe motoare altfel ar fi iesit toata treaba. Sa fim seriosi, din cauza unora toti suntem vazuti la fel.

 

Peace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul din cei care au turat imi e prieten.A facut-o in semn de respect.

Nu cred ca cei care le-au turat printre care si eu un pic am facut-o pt a le incalzi sau pt fitze.

Aveti grija de voi mah ca nu se uita nici dracu la noi si nu le pasa

 

Prieten, neprieten, semn de respect...mai bine nu mai facea, macar ne privea lumea altfel decat aia care tureaza motoarele, fac burnout si se dau pe o roata. Sper ca ai inteles mesajul :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ciuda frigului, au venit multi motociclisti in Stefan cel Mare pentru a-i aduce un omagiu lui Catalin.

Se mai opreau si trecatori sa intrebe ce-i cu multimea de oameni adunata acolo, exprimandu-si, la randul lor, regretul pentru disparitia unui om a carui viata s-a terminat prea devreme... :nono: :rose:

Cat despre ambalatul motoarelor (nu doar in fata spitalului Colentina, ci si pe drum pana acolo si la intoarcerea la Arc), nu cred c-a facut-o careva pt "a-si arata coltii" , pur si simplu a fost un mesaj pt participantii la trafic cum ca MOTOCICLISTII EXISTA!!! NU SUNT INVIZIBILI!!!

Frumos si faptul ca au dat la tv, bravo ProTV!!!

 

Dumnezeu sa aiba grija de sufletul tau, Catalin. Odihneste-te in pace! :rose: :rose:

 

Editat de Mystyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este ca am fost inadmisibil de putini.... Multumim pe aceasta cale si nesimtitilor de la Politia Rutiera care au binevoit sa ne filmeze dintr-un Logan galben motocicletele, in scop de a trimite mici hartiutze prin poshta posesorilor... nu au avut nici macar minimul de respect pentru motivul intalnirii de langa spital.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPECT pentru toti cei care au venit si au aprins o lumanare pentru CATALIN!

din pacate am ajuns la spit. COLENTINA dupa ce au plecat baietii in defilare si i-am gasit la ARC dupa ce au inkeiat defilarea.

acum am ajuns si acasa si am pierdut stirea de pe pro-tv,o poate posta cineva aici ? -multumiri anticipate !

inca odata R.I.P. CATALIN !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam cati vezi in poze, atatia am fost. Cred ca 30 de motoare, max. Am gasit asta pe protv:

http://www.protv.ro/filme/zeci-de-motocicl...ile=12819#12819

 

Mai adauga si pasagerii...

30 ,40 ...cati om fi fost ,e bine ca am fost in ciuda frigului de afara !

Am fost pentru "CATA" si pentru noi !Iar pentru militieni :nono: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acolo.. rusine celor care nu au venit din comoditate (frig, motorul desfacut..etc) am fost cu RATB-ul, am aprins o lumanare, am zis o ruga pt Catalin. Cred ca puteam fi mai multi acolo..

 

In legatura cu motoarele turate, in armata cand moare un soldat cu grad, si nu numai , se trag in aer cateva focuri.. de ce ? ca se dau mari soldatii ? IN SEMN DE RESPECT PT FOSTUL LOR COLEG :nono:

 

Numai bine si aveti grija.. incepe sezonul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...