Sari la conținut

Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte tare Transraraul asta, habar n-aveam de el. O sa simt ca smecherii care se duc la Nordkapp, cu adventure sa-mi fuck crampoanele pe asfalt. :)

S-ar parea vine si Felix Nistor, din Buzau, cu BMW 650 Dakar. Vad ca suntem foarte urmariti!

Editat de Madalin Pribu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transraraul e misto pt cineva care nu a mai fost...Mie personal imi vina sa borasc de cate ori am fost pe acolo...in partea spre Chiril drumul e foarte ingust...o banda sa zicem...in partea cealalta intra si 2 trenuri doar ca e nisip pe asfalt si nu poti sa ii prea dai in gura...sau nu ma pricep eu :)))

Oricum se merita...urci la hotel, la Pietrele Doamnei si daca cobori spre Pojorata este pe stanga aproape de drumul european un restaurant cu mancare traditionala de te k a c i pe tine :crack:


» Post actualizat in 30 Jan 2017 07:29

Asfaltul este brici apropo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut ! Credeti ca pot monta pe Aprilia pegaso ML 1999 un releu de incarcare de Aprilia leonardo 250 ( ca i mai ieftin ) ?

merge

https://www.unimotors.ro/Regulator-tensiune-Aprilia-Leonardo-125-Scarabeo-150-MX-125-RS-125-RS-250-RX-125-Pegaso-650-Olympia_p_426.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca la tine s-ar putea sa fie cu doua mufe originalul.Verifica. Eu am o singura mufa ca in poza.

Oricum nu-i bai deoarece le desfaci si pui mufele de la tine. Eu personal am renuntat la mufe din cauza unui contact imperfect care mi-a prajit bateria si am folosit conectori electrici cu surub

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banzay, hai, nu fii trist! Facem o cheta, asa, ca intre posesori de Suzuki, BMW, Aprilia, Honda si iti luam un motor. Spiritul aprilist e mare, nu descuraja!

Uite, eu cotizez cu 100 de euro.

Editat de Madalin Pribu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator changed the title to Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...