Sari la conținut

Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004


Postări Recomandate

Cred ca incep sa ma rablagesc. Nu l-am gasit, dar nici nu mai tin minte daca l-am folosit sau nu. In fine, maine dimineata am drum spre Otopeni si o sa ma opresc la Bavaria.

 

Strigati aici daca mai vrea cineva.

Editat de V a L y O
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cred ca incep sa ma rablagesc. Nu l-am gasit, dar nici nu mai tin minte daca l-am folosit sau nu. In fine, maine dimineata am drum spre Otopeni si o sa ma opresc la Bavaria.

 

Strigati aici daca mai vrea cineva.

Îmi trebuie mie pt un Gs dacă nu te deranjează.

 

Mersi anticipat,

 

Ovidiu

Editat de ow3x3xpr3ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am oprit la Bavaria, nu aveau decat un singur oring pe stoc.

Cod: 11417654013

Pret: 16 lei

 

3m-01 are prioritate. Am mai comandat inca 3 (unul ptr mine) asa ca atunci cand vine comanda dau de veste.


» Post actualizat in 04 Dec 2014 09:02

...

post-41831-0-79984000-1417683645_thumb.jpg

post-41831-0-03880200-1417683747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O varianta f buna ar fi snur de grosimea respectiva. De 3 lei iti iei vreo 2 metri, iti ajunge o viata. faci rotocolul cat iti trebuie, tai si lipesti capetele cu superglue si aia a fost. Asta daca nu ai alta varianta mai la indemana sa gasesti piesa respectiva cand iti trebuie si ai de unde sa iei snur de cauciuc. Avem pompe cu ceva presiune care rezista asa de timp bun si ca sa schimbi un o-ring ar insemna sa dezansamblezi mai multe chestii. Asa am invatat si eu smecheria asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulian, daca la masina te mai "scoti" cu niste cauciucuri mai uzate, mai crapate, la noi pe 2 roti e riscant. Daca ai ocazia schimba-l!

Cu unul nou,nu second!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat azi e ziua mea de nastere,va urez tuturor sa aveti parte de sanatate la maxim,fericire cat incape si cati mai multi kilometri fara probleme pe Aprilici!

:birthday:

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DRAGA PRIETENE: INTRUCAT AI REUSIT SA TE RECUPEREZI CU BINE DUPA INCIDENTUL NEFERICIT , SI BINEINTELES CA ASTAZI ESTE ZIUA TA DE NASTERE ITI UREZ , DE AICI DE SUB CARPATI , SA NU MAI AI PARTE DE ASTFEL DE EVENIMENTE NEFERICITE , SA REUSESTI SA FACI 1 000 000 DE KM DE AVENTURA PE DOUA ROTI , SA FI INCONJURAT NUMAI DE OAMENI BUNI SI ONORABILI , SA TE BUCURI DE VIATA ALATURI DE FAMILIE .

LA MULTI ANI !

Editat de alin geamanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat azi e ziua mea de nastere,va urez tuturor sa aveti parte de sanatate la maxim,fericire cat incape si cati mai multi kilometri fara probleme pe Aprilici!

:birthday:

Multi ani traiasca,

Cristi sa traiasca,

Aprilia sa o calareasca,

si sa se-nsanatoseasca...

Hai,sa ne traiesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc,Vali si @3m-01 si va doresc TOATE cele mai bune din lumea asta! :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...