Sari la conținut

Detinatori de Kawasaki ZX-6R/636


chino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kawasaki Lets The Good Times Roll :) :crack:

Eu cred ca as fi preferat sa fi avut motor prin anii `70 decat acum. Toti mergeau de placere, prietenii una alta...acum parca toti sunt la intrecere pe oriunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai avem putin si implinim 200 de pagini de forum,trebuie sa sarbatorim cumva :crack:

asa batrani suntem....cred ca cineva ar trebuii sa dea de baut.... :) macar acu pana nu vine caldura.... ca atunci alcoolul, berea...bla, bla, bla, trec pe locul doi :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...daca nu ne intalnim acum cand e urat afara, cand va fi cald si frumos sigur vom gasi scuze....

...daca vreti sa ne intalnim pe 01 mai, propun Roma :) ...eu sunt la Lazio - Juventus...ne putem balacii si in Roma :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primul post de pe pagina 200!!! :crack:

 

 

scz, se pare ca nu.

 

si ca sa nu fiu off complet, mentionez ca "kawasaki astea 'e' motociclete bune" :)

 

Te plicitsesti rau,nu? :bigstar:

 

Daca are cineva nevoie,eu mi-am luat sa am de rezerva,desi nu stiu daca voi avea:sa pilot,sa pasager,aparatoare de lant,suport baterie(toate de 636 2004).

Editat de piticoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si uite asa am ajuns la pagina 200 :) :blink: ;)

200hid.th.jpg

 

On: Chiar imi place ideea de intalnire la malu marii pe 1 mai.Daca sunt mai multi doritori poate ne strangem.

Eu oricum o sa merg la mare, cum cred ca multi vor face si nu strica sa ne intalnim la un suc si poate sa dam o tura prin imprejurimi toti cu d`astea verzi :) , sau verzi sub acoperire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On: Chiar imi place ideea de intalnire la malu marii pe 1 mai.Daca sunt mai multi doritori poate ne strangem.

Eu oricum o sa merg la mare, cum cred ca multi vor face si nu strica sa ne intalnim la un suc si poate sa dam o tura prin imprejurimi toti cu d`astea verzi :blink: , sau verzi sub acoperire.

 

 

Ma bag si eu

a... nu m-am prezentat ;)) proaspat detinator de zx636R 2005 , model de america , rosu turbat cu putina perla :)) up cu caldura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On: Chiar imi place ideea de intalnire la malu marii pe 1 mai.Daca sunt mai multi doritori poate ne strangem.

Eu oricum o sa merg la mare, cum cred ca multi vor face si nu strica sa ne intalnim la un suc si poate sa dam o tura prin imprejurimi toti cu d`astea verzi :blink: , sau verzi sub acoperire.

 

 

 

Ma bag si eu

a... nu m-am prezentat ;)) proaspat detinator de zx636R 2005 , model de america , rosu turbat cu putina perla :)) up cu caldura

 

Baga si tu poze,ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu

a... nu m-am prezentat :blink:) proaspat detinator de zx636R 2005 , model de america , rosu turbat cu putina perla ;)) up cu caldura

 

 

care-i treaba cu americanii astia, de moto pt america nu au buton de "flash"uri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Modelul de America are mai putini cai.Vreo 115 parca.Nu bag mana in foc.Trebuie sa faci ceva sub sea ca sa iti dea toata puterea.E vorba de poluare.Daca vrei amanunte o sa caut pe site-ul de la kawi.

www.kawiforums.com

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diferente la aspect sunt semnalele care sunt mai iesite (pe fata nu mai sunt in carena). Din ce stiu eu :blink:

 

Asta era pe bikeshop si sunt sanse sa fie a lu "gospodaru"

file355458phpbul6zb.th.jpg

Editat de k-2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti!eu am o kawa er 6f 2006 si in america se numeste ninja 650a!chiar nu-mi dau seama de ce pt ca nu au nicio legatura! :laugh:

 

Se numeste marketing...

 

GPZ 500 la ei se numea ninja 500 si chiar nu au nici o legatura una cu alta.

 

ZZR 250 este Ninja 250.

 

Asta e, in State se vinde numele nu motorul.

 

Diferentele intre modele europene si cele americane sunt foarte mici. Niste restrictii minore din cauza normelor de poluare si modelele de California au ceva prostie montata. Are de a face tot cu normele de poluare care sunt si mai stricte in California decat restul statelor si care restrictioneaza si mai tare motorul.

Partea faina este ca multe modele nu au cheie cu chip la ei. Probabil si-au dat seama ca mobra se poate fura si folosi si fara chipul vietii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...