Sari la conținut

Iesiri Organizate, Plimbari De Duminica Ale Sibienilor


Bullet
 Share

Postări Recomandate

bunicule cati ani ai? :P

doar in vara asta mai platesc intrarea la intruniri :scratch: dupa care arat doar biletul ala de la politzie care se numeste acum carte de identitate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 696
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

MA INSCRIU!!!!! Haidi ma tineret ,sau vreti sa va fac de rusine!!!!!!!

S-au v-ati speriat ca nu aveti asigurari :crack: de parca ar fi prima data :crack:

Fricosii sa vina cu masina.............CA MINE!!!!!!!!! :P

RUSINE!!!!! am ajuns sa fim convocati de FETE ...........proaspat casatorite

 

ai vazut bunicule ca a iesit bine pana la urma :10: sa se mai incalzeasca si cu siguranta va creste numarul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Stiu ca dau anuntul cam tarziu...

 

Maine, adica duminica 17 mai ora 10:00, plec la Cluj. Mai merg cu un prieten cu moto, Sorin cu CBR 600. Dupa Miercurea Sibiului facem stanga si o luam pe un drum superb pt moto prin niste sate si iesim in centura din Alba Iulia. Cine vrea sa ne insoteasca la aceasta tura (Sorin se intoarce din Alba Iulia la SB, din cate stiu) e bine-venit.

Plecam la 10:00 din Petrom-ul de pe str. Alba Iulia. 0743470869

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca dau anuntul cam tarziu...

 

Maine, adica duminica 17 mai ora 10:00, plec la Cluj. Mai merg cu un prieten cu moto, Sorin cu CBR 600. Dupa Miercurea Sibiului facem stanga si o luam pe un drum superb pt moto prin niste sate si iesim in centura din Alba Iulia. Cine vrea sa ne insoteasca la aceasta tura (Sorin se intoarce din Alba Iulia la SB, din cate stiu) e bine-venit.

Plecam la 10:00 din Petrom-ul de pe str. Alba Iulia. 0743470869

 

Fain drumul ala. Soseaua e ca-n palma si-s o groaza de curbe. Am fost de vreo 2 ori pe acolo. Numai ca eu am facut dreapta dupa Miercurea, spre Cunta. Iesirea pe stanga n-o stiu. M-ati facut curios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain drumul ala. Soseaua e ca-n palma si-s o groaza de curbe. Am fost de vreo 2 ori pe acolo. Numai ca eu am facut dreapta dupa Miercurea, spre Cunta. Iesirea pe stanga n-o stiu. M-ati facut curios.

 

 

cred ca a scris gresit "pe stanga" cel putin eu nu stiu nici un drum care sa iasa pe centura de la Alba daca faci stanga, e vorba de drumul pe care ai mers tu spre Cunta!

 

ps: trebuie sa te te sun sapt asta sa imi dai filmuletul de la drumul de bucuresti

 

o saptamana cat mai buna ptr toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca a scris gresit "pe stanga" cel putin eu nu stiu nici un drum care sa iasa pe centura de la Alba daca faci stanga, e vorba de drumul pe care ai mers tu spre Cunta!

 

ps: trebuie sa te te sun sapt asta sa imi dai filmuletul de la drumul de bucuresti

 

o saptamana cat mai buna ptr toata lumea!

 

Glumeam cu stanga; stiam ca-i vorba de "ailalta stanga". Am filmul la birou, pus pe dvd-iu. Nu-s fierbinte dar suna-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...