Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va multumesc mult tuturor!! :D

Si noua ne multumesti? Atunci iata si un motiv: "La multi ani, Shuvyxuleeeee!" Si sa dai tot ce-i mai bun din tine de sambata pana duminica!!! :)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: ma bucur ca v-ati distrat la noi, alta data iau vesela de plastic :) ,

 

O sa mai existe o alta data????? :D That's a huuuuuge surprise! ( ce-i drept, suntem musafirii ideali : bem doar alcool, nu descompletam decat 1 set de farfurii si unul de pahare, ne manifestam bucuria si recunostinta fata de gazde prin zbierete , noaptea, pe la ora 2 cand e somnul vecinilor mai dulce...and so on... :blbl:

Una peste alta : Shadow si Nico, multumim pentru gazduire, multumim ca ati fost intelegatori si ingaduitori :banana: si ne bucuram ca ca am participat cu totii la petrecerea de inaugurare a casei ,iar urmatoarea mutare va urez sa o faceti cat mai curand , dar de data asta direct in casa voastra proprietate personala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CORECT. Eu unul m-am simtit super bine si a fost excelent. Multumiri gazdelor pt rabdare si intelegere privitor la strigatele razboinice la care au fost supusi. :lol:. Deci...?!? O sambata am bifat-o, BUUN. Ce facem cu urmatoarea? Astept indicatii pretioase de la Bogdan. Probabil maine la sedinta dezbatem subiectul pe larg in vederea formarii echipei de strigatori de sambata noaptea(18-19 ianuarie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau pe 1 Mai... sau ma rog, intre Turda si Piata 1 Mai. Ne vedem la bere/suc/pizza? :lol:

Executam lucrari de aerografie pentru motoare,casti,componente separate,auto,cu vopsele speciale USA,in Bucuresti,zona

soseaua Chitilei.

Timpul de executie,in functie de complexitate si programare poate varia intre 1-4zile.

Asiguram pastrarea modelelor in colectia noastra timp de 2 ani,astfel incat in cazul avarierii motorului sa putem reface

modelul intreg sau partial,la un pret de cu pana 40% mai ieftin decat pretul initial.

Preturile sunt urmatoarele:

 

Casca 130 euro

Rezervor 170 euro

Aripa 125 euro

Carena mare 175 euro

Carena mica 145 euro

Codita 110 euro

Motor complet 700 euro

Taxa de urgenta lucrare(24 ore) val. initiala +50%

Taxa de lucrare unicat(rezervare model unui singur client) val. initiala + 80%

 

Pentru detalii si programari e-mail adress. soralanvelope@gmail.com, tel. 0766 486 544 ,persoana de contact dl. Sorin Zaharia.

 

Va multumemim,si asteptam sa ne contactati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello all,

 

eu stau pe turda...am mai vazut motoare pe-aici..

rog pe cei care stau pe turda sau ion mihalache sa-mi trimeata id-urile de mess pt a forma o mica "comunitate" :lol:

 

 

bine v-am gasit pe toti si sper ca anu asta sa facem cat mai multi km impreuna.

 

asfalt uscat tuturor, bani de benzina, si multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello all,

 

eu stau pe turda...am mai vazut motoare pe-aici..

rog pe cei care stau pe turda sau ion mihalache sa-mi trimeata id-urile de mess pt a forma o mica "comunitate" :crack:

 

fetele in special :lol:

 

[nu m-am putut abtine cand am vazut o cerere asa directa, sorry :crack: ]

 

nu ne spui matale si ce motor calaresti? nu il vad trecut in profil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello all,

 

eu stau pe turda...am mai vazut motoare pe-aici..

rog pe cei care stau pe turda sau ion mihalache sa-mi trimeata id-urile de mess pt a forma o mica "comunitate" :lol:

 

 

bine v-am gasit pe toti si sper ca anu asta sa facem cat mai multi km impreuna.

 

asfalt uscat tuturor, bani de benzina, si multa sanatate.

 

 

 

stau pe a treia strada in spate la turda. se pune? linga parc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

& DEUS,

dupa cum ai vazut ai nimerit intr-o comunitate care i-si face veacul precum scrie mai sus. daca vrei sa-ti faci cunoscut pasul, ar fi trebuit sa deschizi alt topic fara suparare. toti suntem prieteni mai mult sau mai putin dar incercam sa ne supunem unor reguli nescrise de buna cuviinta pentru ca toti suntem motociclisti si inca cu pretentii. (Am zis'o. ce tare sunt )

asadar te-ai prezentat ! ?

multumim :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: ... aia inseamna sa faci drift-uri controlate ma :yikes: :yikes: Eu m-as mai fi infipt o data cu masina in peretele de zapada, dar imi era ca nu ma mai ajuta nimeni s-o scot, ca ne-am chinuit ceva :kiss:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi.. daca nu m-ai ascultat sa o bagi in portbagaj? acum cine stie cine iti ridica multumiri sore ceruri, poate altul cu fiesta care a trecut pe acolo si a facut la fel, siii. opaaaa, o bara in zapada de la mos craciun,, suuperrrrrr. :kiss:). apropoooo, vreau si eu poze si filmuletele de la partyyyy. ileanaaaaaaa(stiu ca ai facut poze). dannnnnnnn(vreau filmuleteeeeeee). scuze pt bocaniturile facute la 3-4 dimineata/ :yikes:. multumiri pt bogdan si nicoleta pt gazduire. urrrraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

 

p.s. ajuns acasa am vazut ca si patrupeda mea alba cu ochi verzi(pitzi) a avut party de una singura cu tot ce a gasit la dispozitie prin casa :yikes: .

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi.. daca nu m-ai ascultat sa o bagi in portbagaj? acum cine stie cine iti ridica multumiri sore ceruri, poate altul cu fiesta care a trecut pe acolo si a facut la fel, siii. opaaaa, o bara in zapada de la mos craciun,, suuperrrrrr. :blink:). apropoooo, vreau si eu poze si filmuletele de la partyyyy. ileanaaaaaaa(stiu ca ai facut poze). dannnnnnnn(vreau filmuleteeeeeee). scuze pt bocaniturile facute la 3-4 dimineata/ :kiss:. multumiri pt bogdan si nicoleta pt gazduire. urrrraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

 

p.s. ajuns acasa am vazut ca si patrupeda mea alba cu ochi verzi(pitzi) a avut party de una singura cu tot ce a gasit la dispozitie prin casa :eek: .

 

 

:yikes: dap, am facut poze...destul de multe si reusite...pentru cine le vrea pot sa fac cd-uri....cat despre filmuletele de la Dan si eu le astept..... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...