Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Sunteti o gasca de nebuni, super! Bravo! Am vazut pozele si a fost o adunare pe cinste! La multi ani inca odata dsorinmihail! :yikes: Ne vedem la primavara la o un suc! :kiss:

Superbi caini... :yikes:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tu stii cel mai bine..

 

Eu nu o sa ma prezit joi la birou..sunt in Constanta si o sa ma intorc vineri. Week-endul ce vine (in care vreau sa ma si odihnesc) facem si noi un program mai de pensionari asa??!!! Ceva gen iesit la o ceainarie undeva....?

Mihaitza lasa fata ca e de gasca,garantez eu pt. ea.Avem prieteni comuni. :yikes:

Vezi ca vineri seara mergem in BIKER"S CLUB .Avem niste Voucere cu haleala si beutura .E musai sa le consumam ca ne bate Noro sau Mirela.Facem si un Darts.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihaitza lasa fata ca e de gasca,garantez eu pt. ea.Avem prieteni comuni. :yikes:

Vezi ca vineri seara mergem in BIKER"S CLUB .Avem niste Voucere cu haleala si beutura .E musai sa le consumam ca ne bate Noro sau Mirela.Facem si un Darts.

:yikes: Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum... ce pot sa spun si eu, "make love not war" (an anti-war slogan commonly associated with the American counterculture of the 1960s. It was used primarily by those who were opposed to the Vietnam War, but has been invoked in other anti-war contexts since) :kiss: :yikes: :yikes: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum... ce pot sa spun si eu, "make love not war" (an anti-war slogan commonly associated with the American counterculture of the 1960s. It was used primarily by those who were opposed to the Vietnam War, but has been invoked in other anti-war contexts since) :eek: :kiss: :yikes: :blink:

Ai fi putut spune "iubiti-va pe tunuri", sau nu-ti place Paunescu (Adrian)? :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrajeala comunista! De'aia acum aproape un an m-ai luat tare ca de ce postez pe topicul vostru daca eu sunt din zona Titan. (un post legat de o plimbare in Bulgaria) :yikes: Da nu-i nimic, te iert! Nu-i nevoie sa iti ceri scuze :eek:

 

dsorinmihail: ai spus ca o sa vad poze si aici, unde sunt?! :kiss: Sper sa vad si eu cateva!

iar picasi ca musca'n lapte, tu chiar ai o problema...sa fie oare periodica???...ironic-o. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueiii,trebe sa vedeti filmul Sex Drive,am facut 3,14-3,14 pe noi de ras.Daca-l gasesc pe net il iau si mai ma uit inca odata.

Pai daca-l gasesti pe net, il downloadezi frumos si ne chemi si pe noi , sa-l vedem impreuna.... :yikes: Ce parere ai? ( din pacate eu si larry n-am putut sa va insotim la film, pentru ca eu una am avut o sedinta plina de invataminte la serviciu, pana la ora 10 PM...e frumos rau la munca zilele astea....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca-l gasesti pe net, il downloadezi frumos si ne chemi si pe noi , sa-l vedem impreuna.... :scratch: Ce parere ai?

Bine,hai...treaca de la mine..ca va cunosc,doar sunteti finii mei. :D O sa-l caut ca nici Cici nu l-a vazut,si apoi o sa fac invitatii.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihaitza lasa fata ca e de gasca,garantez eu pt. ea.Avem prieteni comuni. :scratch:

Vezi ca vineri seara mergem in BIKER"S CLUB .Avem niste Voucere cu haleala si beutura .E musai sa le consumam ca ne bate Noro sau Mirela.Facem si un Darts.

 

 

Dar nici nu i-am zis nimic...Doar ca mi se parea un of personal de aia i-am sugerat sa-i dea PM. Slava Domnului, stiti ca ma port ca un gentelman cu femeile, mai ales ca-mi place poza ei de la avatar :D

 

Maine vreau sa ajung pana in ora 14 in Bucuresti, asa ca mergem, cum sa nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezervat mese la bordo de la ora 8. Eu ajung putin dupa 8. Avem mesele acolo unde ne place noua. :scratch:

Pt cei care va intrebati cum ne gasiti azi e o buna ocazie. Sau ati postat pt a creste nr posturilor ???

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezervat mese la bordo de la ora 8. Eu ajung putin dupa 8. Avem mesele acolo unde ne place noua. :scratch:

Pt cei care va intrebati cum ne gasiti azi e o buna ocazie. Sau ati postat pt a creste nr posturilor ???

Bine ca ai rezervat masa! Dar ai fost un mare, mare chiulangiu. Te-am asteptat 4 ore, cu bere rece, alea-alea, intrebau fetele de la bar de tine... Alta data sa nu se mai intample! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

 

Va vad asa cam intristati, cu dorul de duca pe motor in suflet, asa ca ia sa-i vedeti voi aici pe cei din TopTen - prosti din Romanica:

 

Si pentru ca a fost pomenit si stapanul almanahelor, iata-l pe frat-su mai mic (si tare-n gura :scratch:)

 

P.S. Scuze de off-topic, dar e inca iarn-afara :D (sau trebuia sa dau pe PM :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum imi dau seama ,dupa ce am vazut 90 la suta din filmulete ca nici noi nu am fost departe de:

http://www.youtube.com/watch?v=R3nLlyjDiBk/

cel putin eu nu imi aduc aminte de anumite faze din filmulete, cred ca eram plecat si eu cu pluta la arat prin vecini .

laryyyyyyy, ai venit ma la sedinta joi........ ba vii in 15 min si astepti tramvaiul, ba ca astepti taxiul. mama lui de taximetrist(imi face de rusinre specia) ca mai bine veneam eu pe jos si tot te aduceam in carca. vezi poate tragi chiulul si diseara la biker's ca sa inebunesc de nu te tund EU in cap la zero. si am o masina de aia manuala de la bunici, neascutita din primul razboi, asa ca vezi ce faci si cum ai de gand sa te fofilezi, daca nu vii- , sa intepenesc, sa inebunesc, sa inverzesc, sa coclesc ca sticla de berger de nu te las fara furia mov..

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi poate tragi chiulul si diseara la biker's ca sa inebunesc de nu te tund EU in cap la zero. si am o masina de aia manuala de la bunici, neascutita din primul razboi,

lasa ma ca spargem o sticla si il tundem cu ciobu...da mai bine ii radem barba.Ii facem un serviciu ca nu il mai recunoaste Polutia din Bran.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu am mai ajuns aseara. Nu se mai intampla. Oricum promit ca ma revansez azi.

(Ramane cum am stabilit : ora 21.00 in Biker's )

 

 

io m-am revansat dar imi pare rau ca am avut cativa absenti. (vezi : mihnea, sorin, didi, dorian, sebi, ruxy, bogdan cbr...)

Pt cei prezenti va anunt ca pt mine inca nu s-a teminat cheful deci NOROC : szerzo, ileana, cer, fratele, alexandra, petrica, dan cb, enduristul, cici, alinutza, andreea, oana, alex ducati, adriana, mihai, alina cea frumoasa, radu, edi, andrada, shadow, nico, flavius, sorin, alex, dana, alex dominator, catalina, varu, dr ill :scratch: :D :P :huh:

PS : invatati dart's. Am pretentii de la voi

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum e randul meu sa imi cer scuze ca desii am promis ca ajung in biker's nu am venit. A intervenit ceva si a trebuit sa stau la job.

 

Huo tradatorule :P :huh:

 

 

Pt cei prezenti va anunt ca pt mine inca nu s-a teminat cheful deci NOROC ....

PS : invatati dart's. Am pretentii de la voi

 

Pupa Nashu finutzu lui petrecaretz si campion la Darts,pai cum e nashu asa si finu.Finu campion la Darts,Nashu Campion la RISC :scratch:

Pup si finutza ca sa nu se supere.Finutza...am intrat deja in Postul Pastelui ?? ca Nash'ta a zis ca ai dezlegare la peste exotic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi tovarasi...... pai ce faceti ??? am zis si io ca am cu cine sa ma plimb acum cat e frumos afara dar vad ca voi ba nu aveti itp ba nu aveti asigurari, benzina, chef, motoare.... M-am plimbat cu fratele prin cartier pana la urma. :scratch:

Hai ca s-a deschis sezonul. Facem maine o plimbare ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi tovarasi...... pai ce faceti ??? am zis si io ca am cu cine sa ma plimb acum cat e frumos afara dar vad ca voi ba nu aveti itp ba nu aveti asigurari, benzina, chef, motoare.... M-am plimbat cu fratele prin cartier pana la urma. :scratch:

Hai ca s-a deschis sezonul. Facem maine o plimbare ????

Daca-mi zici unde sa imi pun gumele... VIN!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...