Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

va mai intalniti in barul ala?

 

am apucat azi(prima data pe anul asta) sa merg pe un motor.. zzr400. chiar daca e el mai mic si mai plictisit asa. va recomand sa va pregatiti de inceperea sezonului. in 2 saptamani cel mult sunt pe sosele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu am inceput cu potcoavele, mi-am luat camere pt roti. Recunosc, sunt :huh: :P :scratch:

bai tu esti :D ? am inteles ca daca aveai destui bai iti luai si un set de gume?Pai de unde stii tu daca motorul pe care ti-l iei are nevoie? Ma tu cred ca ai arvunit ceva si mergi pe burta.Cred ca nu vrei sa faci cinste. :P

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am de gand sa tocesc repede setul de gume(km multi). si inca nu am arvunit nimic dar si cand o sa vina vremea sa bem pt moto atunci sa te tii enduristule. :scratch:)

si fac si cinste -oricand-cand am bani, nu e problema. bautura si timp sa avem. cand nu am , beau si fumez din marca ALTORA,

SI AI MARE DREPTATE. sunt SI-SI rau de tot la mansarda. am fost azi in cora si mi-am luat sufa de tractat(vezi buba de la munte), si cort la 58ron(3pers). asa ca : copacel-copacel fac echipamentul de munte pt la vara.

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi ora 20.00 Te asteptam.

 

 

 

lasa mai sorine tu strange banii de beutura si de fustita scurta ca te iau io pasager :scratch:

pai de ce crezi ca am luat eu cort de 3 pers? mh? gasesc eu pe cineva cu care sa ma aliez si sa te bagam la mijloc;)

si apropoo, camd ai timp poate bagi si tu la messenger nickul, dsorinmihail

si unde ai vazut tu joia la 20? de obicei dupa 20,30 ne adunam? iar ne chemi dis de dimineata?

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRAIASCA SI SA INFLORESCA INCALZIREA GLOBALA, CA NE AVANTAJEAZA, DAR NU PREA MULT SA NU NE PRAJIM . ASTFALT USCAT :D :scratch: :P

DAAAA!!! SPER SAPTAMANA ASTA SA IMI SCOT SI EU VACA DE LA IERNAT

apropo acum ca m-am bagat si eu la ATVROM poate fac ceva oferte :huh:) oricum poate ajung si eu joi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce program aveti in weekul urmator ??? Propun o iesire la teatru.

 

http://www.comedie.ro/

http://www.bulandra.ro/program.htm

http://forum.spectacole.net/viewforum.php?f=1

 

Rog persoanele interesate sa se inscrie in lista. Poate reusim sa facem asta cat mai repede pt a beneficia de reducere & rezervare.

 

Lista teatru:

1. Larry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ATVROM? Ce fel de oferte?

cred ca cel mai bine vorbim joi daca veniti :scratch:

oricum in principiu reduceri la echipament si in principiu chestii de off-road

 

cred ca cel mai bine vorbim joi daca veniti :D

oricum in principiu reduceri la echipament si in principiu chestii de off-road

PS: si pot face comanda la tot ce e aici www.schumoto.at

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea sunt preturi de louis... :D

 

Never mind... se pare ca azi sunt cam incet :huh:

 

Recomanda cineva o casca din reducerile de acolo? Ceva pana in 50e (S/M)?

 

schimbi AIROHul? :scratch:

 

un SHARK RSF2I AXIUM? :P

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea sunt preturi de louis... :scratch:

 

Never mind... se pare ca azi sunt cam incet :D

 

Recomanda cineva o casca din reducerile de acolo? Ceva pana in 50e (S/M)?

in nici un caz MTR K-10, a fost prima casca cu care am luat contact in viata si fiind si flip up am avut impresia ca se destrama in maini. oricum si mecanismul de deschidere e slab calitativ. dar ai uvex-urile, streetfight-urile si daca nu ma insel am auzit lucruri bune despre lazer. treci rpin targ la vitan si vezi. au standul chiar pe mijloc in cladire, cum te uiti la ea e pe latura stanga. si vezi sa nu nimeresti la celalalt mag ca sunt 2 cu articole moto. sau te duci la razoare si vezi(ca au si sediul scolii acolo.). dominatorule72- eun prilej bun sa schimbi casca aia zgariata (stii tu care)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimbi AIROHul? :scratch:

nu o schimba, are de gand sa nu mai fie solo pe moto :D) cica e frig singur in cort. vrea sa ai ia la sticla de votca casca.

sau mai bine i-ai un nolan n102special n-com (ca a mea), la 252 iepurasi

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dominatorule72- eun prilej bun sa schimbi casca aia zgariata (stii tu care)

De ce? Fac astia de la Airoh buy-back? :D Daca da, ma intreb: o primesc asa plina de noroi de la utlima patanie sau trebuie sa o curat mai intai? Si chiar si asa... de unde atatia bani? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu banii o observ si eu... toti im recomanda doar casti de la 4 bulioane (100epuroi) in sus. Nene, mai mult de 60e nu dau pe casca de pasager, ca e criza!

Inseamna ca ai bani :D sau nu tii la pasagera (ca la banii astia iti dai seama cam ce coaja de casca poti lua, nu?)

 

In locul tau as face altfel: as alege o pasagera care are deja casca :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu banii o observ si eu... toti im recomanda doar casti de la 4 bulioane (100epuroi) in sus. Nene, mai mult de 60e nu dau pe casca de pasager, ca e criza!

criza de pasagere? :D :P :scratch: cauta una cu motor ca sigur are echipament si scapi fara sa cumperi alta casca.

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...