Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Am trimis avansul pentru mine si Larry prin sor'mea ( care o sa mearga cu Cer si Dan pana la Moeciu). :laugh:

 

 

eu vin cu sacul de dormit si pot sa dorm si in portbagaj la logan, iar daca reusesc sa vin cu jeep-ul unui amic atunci dormim cu totii in el ca e mare cit un camion si facem si gratarul in el ca are trapa. :laugh: (sa vad cum iL vrajesc). enduristule!, nu-ti face probleme ca dupa citeva beri si vreo 4 tuici in nas, dormim si in zapada.

Am rezolvat cu avansul,am pus eu 200 de lei si imi recuperez de la voi diferenta peste doua saptamani.

Sorine,stai linistit ca sunt locuri pt. ca toata lumea sa doarma in patul lui.

Am fost cu Ileana si Bogdan .Peisajul e superb.A facut poze Ileana.O sa le postam ca sa va imbolnaviti si voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

crezi ca avem derdelus? asta in caz ca mai e zapada atunci? asta ca sa stiu daca iau din cora un lighean cu toarte pt dat pe zapada ca nu e fain cu punga.

Sorine,stai linistit ca sunt locuri pt. ca toata lumea sa doarma in patul lui.

stau linistit, nici o grija ca doar gaseam noi o crasma non stop ceva, ne descurcam, doar am cort mare nu? :wink: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Ce mai faceti draglilor? :laugh: Eu am ajuns cu bine acasa si momentan sunt in Constanta.O sa ajung in curand si in Bucuresti si atunci sper sa ne gasim sa petrecem vreo 2-3 zile sa recuperam pe cat se poate!

Larry, da-mi un nr de tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Ce mai faceti draglilor? :laugh: Eu am ajuns cu bine acasa si momentan sunt in Constanta.O sa ajung in curand si in Bucuresti si atunci sper sa ne gasim sa petrecem vreo 2-3 zile sa recuperam pe cat se poate!

Larry, da-mi un nr de tel.

Bine-ai revenit pe uscat! Cand vii sa faci "valuri" si cu berea noastra? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Ce mai faceti draglilor? :wink: Eu am ajuns cu bine acasa si momentan sunt in Constanta.O sa ajung in curand si in Bucuresti si atunci sper sa ne gasim sa petrecem vreo 2-3 zile sa recuperam pe cat se poate!

Larry, da-mi un nr de tel.

 

 

 

:laugh: bine ai revenit!!!!!!! te asteptam in Bucuresti, trebuie sa ne povestesti pe unde ai umblat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Ce mai faceti draglilor? :laugh: Eu am ajuns cu bine acasa si momentan sunt in Constanta.O sa ajung in curand si in Bucuresti si atunci sper sa ne gasim sa petrecem vreo 2-3 zile sa recuperam pe cat se poate!

Larry, da-mi un nr de tel.

 

 

Bine-ai venit Vladeeeeee! :laugh: Avem multe de povestit si de facut, sunt planuri mari de pus la cale, asa ca nu mai pierde timpul, hai la Bucuresti,ca te asteptam de o groaza de vreme!

Hai ti pupam, ca tare ne era dor te tine! ( ai PM cu nr noastre de telefon)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Ce mai faceti draglilor? :laugh: Eu am ajuns cu bine acasa si momentan sunt in Constanta.O sa ajung in curand si in Bucuresti si atunci sper sa ne gasim sa petrecem vreo 2-3 zile sa recuperam pe cat se poate!

Larry, da-mi un nr de tel.

 

Dom' Capitan!

 

Am o bere aici.

Te-asteapta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Ce mai faceti draglilor? :crack: Eu am ajuns cu bine acasa si momentan sunt in Constanta.O sa ajung in curand si in Bucuresti si atunci sper sa ne gasim sa petrecem vreo 2-3 zile sa recuperam pe cat se poate!

Larry, da-mi un nr de tel.

 

oooooo Traiasca Dom' Capitan !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ai grija cum te odihnesti zilele astea ca daca de intalnim nu mai scapi 2-5 zile.

Poate-l aduci si pe Bobica sa ne ajute cand dam de greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Searaaaaa,

 

Am venit de la munte, a fost super , a nins in Predeal vineri, si ca atare era zapada pe pirtie, dar de , noi pantofari, ne-am dat cu sacul.

Am inchiriat un ATV cu care am fost citeva ore pe coclauri simbata, super senzatie.

Poate repetam excursia alta data , impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primii zece ani sunt grei, pin-ajungi in anul 3.

 

asta se stie..... mai vino si tu(mihnea) pe la birou sa te antrenezi :blink:

Speram ca maine fac io cinste ca-mi iau permisul dar vad ca mai dureaza.....asta din cauza ca nu pot sa dau examenul....... :crack:

bine oricum ca m-am antrenat pt un cantonament cu vlad si mircea in week. am pretentii de la voi. Nu ma lasati singur ca week-ul asta e show mare :blink:

:D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: :crack: diseara?! pai diseara bem, nu?!?!.

 

Diseara mai putin, uic-endu viitor mai mult! :D

 

Nu-i asa colega?...de camera. :)

:blink:

 

 

Buei Larry, ce mai facusi de n-ai putut pentru ca sa dai eczamenu'?!!

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine in grup chiar daca stau in caminul de la Romano-americana ? :blink:

Hai, ca esti aproape! :crack: Vii diseara la sedinta?

 

P.S. Caminul e tot acolo unde e si facultatea (Bdul Expozitiei)?

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimbare de plan pt week-nd ul asta astfel ca eu si Mircea vom pleca din Ct spre Braila sambata dimineata cu motoarele.Sambata la pranz trecem in Insula Mare a Brailei unde campam pt vreo 2 zile(sau cel putin pt sambata noaptea).Cine doreste e invitat sa petreaca alaturi de noi, aviz cunoscatorilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, ca esti aproape! :crack: Vii diseara la sedinta?

 

P.S. Caminul e tot acolo unde e si facultatea (Bdul Expozitiei)?

 

Salutare :blink: Caminul e fix o cladire adiacenta facultatii, tot pe expozitiei. Nu pot veni din noua motive. 1. Ca sunt in sesiune si am maine un examen si 2 pentru ca sunt incepator in bucuresti si cu greu incep sa-l invat :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare :blink: Caminul e fix o cladire adiacenta facultatii, tot pe expozitiei. Nu pot veni din noua motive. 1. Ca sunt in sesiune si am maine un examen si 2 pentru ca sunt incepator in bucuresti si cu greu incep sa-l invat :)

Cu examenul, hai, treaca-mearga, te iertam de data asta. In schimb "sedinta" se tine la doi pasi de tine: 7 minute pe jos, cel mult doua cu motorul (daca prinzi vreun rosu la semaforul de la WTC :D ) "Biroul" este langa The Gate, respectiv se numeste "Bordo" (pe strada care pleaca din fata Agronomiei si da in Kisselef, la Muzeul Satului), langa intrarea la strandul Tineretului. Data (joia) viitoare vei stii, da? :blink:

 

Dar sa-i intrebam si pe ceilalti: baieti si fete, primim "tocilari" printre noi? :crack:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...