Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buei Larry, ce mai facusi de n-ai putut pentru ca sa dai eczamenu'?!!

Deja nu ma mai mira nimic. Am ajuns ca dupa 4 ani jumate sa fac o cerere cum ca ii rog sa imi anuleze permisul sa pot sa dau de altul.

Chestia asta cica dureaza 30 de zile. :blink:

 

Schimbare de plan pt week-nd ul asta astfel ca eu si Mircea vom pleca din Ct spre Braila sambata dimineata cu motoarele.Sambata la pranz trecem in Insula Mare a Brailei unde campam pt vreo 2 zile(sau cel putin pt sambata noaptea).Cine doreste e invitat sa petreaca alaturi de noi, aviz cunoscatorilor!

sa jucati jocul ala frumos si sa faceti provizii de ciuperci !!! Testeaza terenul si in scurt timp facem o Braila RELOADED

:crack:

 

PS : Eu vin motorizat azi la birou. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu examenul, hai, treaca-mearga, te iertam de data asta. In schimb "sedinta" se tine la doi pasi de tine: 7 minute pe jos, cel mult doua cu motorul (daca prinzi vreun rosu la semaforul de la WTC ) "Biroul" este langa The Gate, respectiv se numeste "Bordo" (pe strada care pleaca din fata Agronomiei si da in Kisselef, la Muzeul Satului), langa intrarea la strandul Tineretului. Data (joia) viitoare vei stii, da?

 

Dar sa-i intrebam si pe ceilalti: baieti si fete, primim "tocilari" printre noi? :blink:

Dominator72 sa traiesti o mie de ani. Asta e ultimul meu examen si chiar daca eram tocilar,(which I'm not :D ) tot invarteam eu ceva si apucam sa vin. Multumesc mult pentru invitatie dar joia viitoare voi fi si eu acasuca, ca acasa mancarea e mai buna decat aia de la facultate, in plus e si vacanta. Dar peste doua saptamani va insotesc si eu la "birou", asta in cazul ca se tine in fiecare joi intalnirea de socializare prin alcool. :crack:

 

Eu il primesc, k si eu stau azi acasa din motive de examen

 

Macar am si eu pe cineva de partea mea, chiar daca nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni pe aici.

 

Cand ajung din nou in bucale 1 rand de bere e din partea mea :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bei, pauza la invatat si haideti la Biker`s ASTAZI NOI LA ORA 22 SEMNAM CONDICA ACOLO.

Si Alinutza so stresat :lol: mai are unu si o gatat, deci la dans cu voi :scratch:

Editat de Endurista
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 carti de drept civil + un profesor comunist. Cam asta poate fi asa de greu :P

 

my friend... vorbeam de mine. :lol:

 

nu indrazneam sa risc un proces asa... pe un post de forum. doar suntem oameni seriosi :scratch: :D

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar peste doua saptamani va insotesc si eu la "birou", asta in cazul ca se tine in fiecare joi intalnirea de socializare prin alcool. :scratch:

Cand ajung din nou in bucale 1 rand de bere e din partea mea

Deci ..ca sa-ti spun cun sta treaba:

Ca sa faci parte din grup ,trebuie sa dai examen de admitere.Vad ca vrei sa dai spaga un rand de bere ceea ce nu e rau.Asa dovedeste ca esti cu capul pe umeri si recunosti adevaratele valori ale vietii.Pentru asta s-ar putea sa te lasam sa copiezi la examen.

Asa ca ia matalutza materia de examen si in vacanta te pui cu burta pe carte.

Bibliografie:

Comunitati moto regionale/Bucuresti/ Crangasi -Giulesti &1 Mai-Grivita de la pagina 397 pana la final .

 

Test grila:

1. Cine este piticul veninos ?

a) Mihaitza

b ) Shuvix

c ) nimeni

2. Cine este fan manele ?

a) Radu

b ) Oryon

c) prietenul lui Corina

3.Cine n-are carnet si-l doare-n 14 ?

a)finu

b )Larry

c)papushelu

4.Caracterizati-l pe Enduristul

a)superb

b )super inteligent

c)bestial

5.Cine e cea mai frumoasa?

a) Alina lui shuvix

b ) Alina lui Mihaitza

c)Alina lui Piticul veninos

6.Cui ii place tzuica ?

a) Mela

b ) Mihaela

c) Gabriela

7.Cine canta "Noapte albastra" in puii mei?

a) Enduristul

b ) Naomi

c) Magda Ciumac

 

La naiba,daca nu treci testul asta, mai ai o sansa la proba orala :lol:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca vrei sa dai spaga un rand de bere ceea ce nu e rau.Asa dovedeste ca esti cu capul pe umeri si recunosti adevaratele valori ale vietii.Pentru asta s-ar putea sa te lasam sa copiezi la examen.

 

4.Caracterizati-l pe Enduristul

a)superb

b )super inteligent

c)bestial

 

 

La naiba,daca nu treci testul asta, mai ai o sansa la proba orala :lol:

 

:P :D :P

 

buna. buna asta... :scratch:

Raspund A; B si C dar dai un dart's diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va suparati acum de raspunsuri dar nu credeti ca as fi stat de nevoie sa citesc ~100 de pagini ci le-as fi citit din placere ca sa stiu si eu uamenii din zona asta a Bucurestiului si totodata

am procedat cum procedez aproape la toate testele grila pe care le-am dat. :scratch: Deci am o sansa(33%) sa le nimeresc.

1. Cine este piticul veninos ?

b ) Shuvix

2. Cine este fan manele ?

Gigi Becali, Adi copilul banana si toata gasca de inculti ai romaniei care se pot vedea aici intr-un clasament: aici

3.Cine n-are carnet si-l doare-n 14 ?

ăăăă, :lol: ?

4.Caracterizati-l pe Enduristul

a,b,c,d,e....

5.Cine e cea mai frumoasa?

toate fetele sunt frumoase(mici exceptii aici)

6.Cui ii place tzuica ?

exista careva caruia sa nu-i placa tzuica?!

7.Cine canta "Noapte albastra" in puii mei?

Gabriel Cotabița

 

Sa-mi zici ce nota am luat.

Stiu stiu, stiu ca e amuzant sa razi un pic de ăla nou dar asta e situatia.

Sa ne vedem cu bine la "birou" cand revin si eu pe plaiurule mioritice ale Bucurestiului.

Va salut pe toti si Enduristule, vom rade candva de testul asta.

Editat de razvanusv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va suparati acum de raspunsuri dar nu credeti ca as fi stat de nevoie sa citesc ~100 de pagini ci le-as fi citit din placere ca sa stiu si eu uamenii din zona asta a Bucurestiului si totodata

am procedat cum procedez aproape la toate testele grila pe care le-am dat. :D Deci am o sansa(33%) sa le nimeresc.

1. Cine este piticul veninos ?

b ) Shuvix

Sa vezi ce ti-o face Shuvix la sedinta cand o afla ca l-ai facut... "pitic veninos"!

:scratch:

:lol:

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plss help me, spuneti-mi si mie va rog cateva magazine care sunt deschise maine si sa aibe bujii pt honda cbr f4i si de asemnea acumulator pt ea plsssss

Vezi in Cotroceni, pe coltul (relativ) diagonal opus Gradinii Botanice (vezi cel putin scutere, daca nu si motociclete parcate in fata). Nu te duce mai devreme de ora 10 (parca, daca nu, 9), ca deschid tarziu. Ai toate sansele sa gasesti tot ce ai nevoie.

 

Daca vii dinspre podul de peste Dambovita, magazinul e pe colt in partea stanga, chiar inainte primei treceri de pietoni de dupa semafor.

 

Bafta si asfalt uscat! Nu-i da inca tare-n goarna :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi, raman dator daca au si maine deschis si au si piesele care imi treb ar fi excelent,

totul e sa fie deschis si sa aiba piesele pe stoc, ai ideea o bat pt o honda cbr f4i cat ar costa?

si nush de care sa iau yoasa sau toplite ceva pana in 400 -500 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi zici ce nota am luat.

Stiu stiu, stiu ca e amuzant sa razi un pic de ăla nou dar asta e situatia.

Sa ne vedem cu bine la "birou" cand revin si eu pe plaiurule mioritice ale Bucurestiului.

Va salut pe toti si Enduristule, vom rade candva de testul asta.

4,5

Asta e .trebuie sa te prezinti la Oral :scratch:

Comisia de evaluare e compusa din Larry ,Cerchez,Enduristul,Shuvix si Oryon

 

 

 

P.S- Acum plec spre Biker's. Poate intarziati ca va sparg (paharele)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi, raman dator daca au si maine deschis si au si piesele care imi treb ar fi excelent,

totul e sa fie deschis si sa aiba piesele pe stoc, ai ideea o bat pt o honda cbr f4i cat ar costa?

si nush de care sa iau yoasa sau toplite ceva pana in 400 -500 ron

Uite, si alte detalii (ce am primit eu pe e-mail de la ei):

Draga prietene,

 

Ai din nou ocazia sa te echipezi ieftin! Te astept sa beneficiezi de promotie!

 

Super promotie 1+1 GRATIS!!!

 

Promotia se desfasoara din nou in locatia Moto Adventure din sos. Cotroceni nr. 19. in ziua de vineri 6 februarie intre orele 11:00 - 18:00 si sambata 7 februarie 2009 intre orele 10:00 - 14:00.

 

Pentru oricare 2 produse marca AIROH si/sau REV'IT! se plateste numai unul! (se plateste obiectul mai scump).

De exemplu: daca vrei o geaca de 600 lei si o casca de 500 lei, le iei pe amandoua si platesti doar geaca.

 

NU RATATI OCAZIA!!!

 

Va asteptam!

 

MOTO ADVENTURE SRL

Sos. Cotroceni 19

060111 Bucharest , Romania

T: 004021 3163213

 

Eventual, da-le un telefon inaitne sa vezi daca si ce au pe stoc. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok boss ,dar daca dai :scratch:

si s-a baut .....incepand cu bere, wisky, bere, vin. Imi pare rau ca nu am avut adversar la dart's. 3 din 3 spune ceva nu-i asa ????

joi dam o fuga si in biker-s ca vreau sa castig concursul de dart's.

 

Hei, am dovezi, nu am zis-o eu. Am dovezi :P

stai linistit ca o zicem toti : PITICULE VENINOS sa-ti traiasca gagica frumoasa care a luptat pt tine azi.

Traiasca si gasca noastra care din nou a iesit pe primul loc in top. ( castigatori : Enduristul, alinutza, alinutza cea frumoasa, papusa, larry)

Io tot nu inteleg de ce ati plecat la 2 ??? Pacat ca nu ati venit cu mine la un after biker's....... Va povestesc maine ce ati pierdut.

 

Ps : imi sta bine cu echipament SUZUKI..... cred ca e un semn :lol:

 

PS2 : Cer, azi pot sa spun despre tine urmatoarele :

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS2 : Cer, azi pot sa spun despre tine urmatoarele :

Si cand sa spui ce era mai interesant... te-ai incecat in halba cu bere

:scratch: :lol:

Grea e, domne', astazi viata, cand te manca poponeatza :P

:P :D

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...