Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Dar ce ai patit Dane de e asa rau? zici ca te-ai luat dupa mine si ai bagat capul la veverite-acolo unde nu trebe. Apropo, stii cu ce se trateaza? Da? Vezi ce faci si acum.... pe bune, AI GRIJA DE TINE SI TRATEAZA-TE CU CE E MAI BUN. Chiar ma bazam pe tine pt sambata dar vad eu ce fac.

Bazeza-te pe mine in continuare.Mort copt tot vin(bere ,tuica fiarta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

veveritelor propun sa ne vedem la 8.00 la bordo iar pe la 8.30 sa plecam spre bikers. astfel cei care au proleme cu fumul pot sa vina direct in bikers.

azi va provoc la dart's si la un metru de bere. Dupa ce va bat mar la darts va las o saptamana sa va antrenati pana ma intorc de la arad.

poate azi facem cunstinta si cu duracell-ina sau cu restul. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veveritelor propun sa ne vedem la 8.00 la bordo iar pe la 8.30 sa plecam spre bikers. astfel cei care au proleme cu fumul pot sa vina direct in bikers.

azi va provoc la dart's si la un metru de bere. Dupa ce va bat mar la darts va las o saptamana sa va antrenati pana ma intorc de la arad.

poate azi facem cunstinta si cu duracell-ina sau cu restul. :cheers:

astia care au probleme cu fumul au probleme si cu raceala asa ca s-ar putea sa nu participe la infrangerea rusinoasa de la darts.Imi pare rau ca nu o sa o pot cunoaste pe Duracell-ina(putem sai spunem Varta?)dar probabil ca o vom cunoaste Sambata la marea mutare.Hai poop iou pe cojones

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ajung dupa 8,30 asa ca am sa vaz care si pe cine gasesc si pe unde. sebastianeee, daca ai chef sa vin sa v-a iau dai un tiirrrrrrr la tel si trec. ca sa vb si despre detaliile zilei de sambata.( mersi mult de tot).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veveritelor propun sa ne vedem la 8.00 la bordo iar pe la 8.30 sa plecam spre bikers. astfel cei care au proleme cu fumul pot sa vina direct in bikers.

azi va provoc la dart's si la un metru de bere. Dupa ce va bat mar la darts va las o saptamana sa va antrenati pana ma intorc de la arad.

poate azi facem cunstinta si cu duracell-ina sau cu restul. :cheers:

 

 

 

Challenge accepted! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia care au probleme cu fumul au probleme si cu raceala asa ca s-ar putea sa nu participe la infrangerea rusinoasa de la darts.Imi pare rau ca nu o sa o pot cunoaste pe Duracell-ina(putem sai spunem Varta?)dar probabil ca o vom cunoaste Sambata la marea mutare.Hai poop iou pe cojones

 

 

Pai ma Danutz, ian zii tu daca vrei sa facem o terapie de blonde voluptoase??? Trece si raceala, si muc si toate :ok:)...Trimite pe Cici si pe Alinutza la un suc, il iau pe Larry si venim cu fo 3 gagici sa ne faca cate un masaj cu ulei de jojoba :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ma Danutz, ian zii tu daca vrei sa facem o terapie de blonde voluptoase??? Trece si raceala, si muc si toate ;))...Trimite pe Cici si pe Alinutza la un suc, il iau pe Larry si venim cu fo 3 gagici sa ne faca cate un masaj cu ulei de jojoba :cheers:

 

 

Cred ca o sa aveti nevoie de conserve, ca mincare calda slabe sperante sa mai primiti.

Pres aveti , da ?

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, nu am ajuns simbata, decit la 15,30 si normal ca nu mai era nimeni

Am luat un trening pentru cel mic, 4 ani am inteles ca are.

Cui il dau sa-l duca?

Si ce le mai trebuie ?

 

No problem!

 

Nu stiu daca ajung astazi la sedinta, insa daca il poti lasa Ilenei (cu care inca nu am vorbit despre asta :ok:), ar fi super. (sorry de intarzierea cu care-ti raspund)

 

@Lana: Daca nu aparem si noi la sedinta azi, te rog frumos, poti sa preiei tu hainutele si vedem cum facem maine sa ne intalnim si sa le iau de la tine? Nu de alta, dar suntem oarecum vecini si chiar daca te duci la serviciu, tot vecini suntem :cheers:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ma Danutz, ian zii tu daca vrei sa facem o terapie de blonde voluptoase??? Trece si raceala, si muc si toate :))...Trimite pe Cici si pe Alinutza la un suc, il iau pe Larry si venim cu fo 3 gagici sa ne faca cate un masaj cu ulei de jojoba :ok:

Bai cata dreptate ai,uite ca la asta nu m-am gandit.Am imbatranit degeaba.

Probleme cu dormitu dupa eveniment nu o sa avem ca Loganul e spatios.Mancare ne aduce Dan la conserva...asa ca....Balul Burlaciloooor

...se aude Bogdane si la tine??? Hai ca doar am zis ca o facem inainte de cununie.Nico tu nu citesti pe forum nu-i asa? :cheers: Sa nu te superi pe mine pt. ca ezista o hexplicatie: Am febra.38.5 ;)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor tin sa anunt ca a fost cea mai slaba prezenta la sedinta de 5 luni incoace. Sper sa ne revenim ca e jale mare. Poate cand se mai incalzeste vremea si iesim la terasa sa ne strangem iar 30 persoane. Dar am avut ce face ca cica berea a curs in valuri numai ca nu a avut cine sa o dea pe gat.

Domnule Endurist, avand in vedere starea dvs de fapt si aceea ca in aceste zile functionati ca un cuptor cu microunde(38,5gr), poate ar fii bine ca sambata sa ramaneti la caldurica, ne descurcam noi ceilalti vreo 3-4, ca suntem baieti mari-cred/

. pup iu oll :cheers:

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor tin sa anunt ca a fost cea mai slaba prezenta la sedinta de 5 luni incoace. Sper sa ne revenim ca e jale mare. Poate cand se mai incalzeste vremea si iesim la terasa sa ne strangem iar 30 persoane. Dar am avut ce face ca cica berea a curs in valuri numai ca nu a avut cine sa o dea pe gat.

Domnule Endurist, avand in vedere starea dvs de fapt si aceea ca in aceste zile functionati ca un cuptor cu microunde(38,5gr), poate ar fii bine ca sambata sa ramaneti la caldurica, ne descurcam noi ceilalti vreo 3-4, ca suntem baieti mari-cred/

. pup iu oll :bow:

 

Io am lipsit din motive mai presus de vointa mea, intrucat m-au delegat sefii sa ies la cina cu o invitata din tarile calde, asa ca...m-am sacrificat si de suparare am baut si juma de sticla de Terra Romana ( vin negru, cu aroma de mure si coacaze negre, senzational alaturi de mancaruri din carne de vanat ;)

 

Pai ma Danutz, ian zii tu daca vrei sa facem o terapie de blonde voluptoase??? Trece si raceala, si muc si toate :))...Trimite pe Cici si pe Alinutza la un suc, il iau pe Larry si venim cu fo 3 gagici sa ne faca cate un masaj cu ulei de jojoba :cheers:

 

baiatu', esti convins ca vrei sa faci afirmatii de genul asta atata timp cat SV' tau e legat cu lantul MEU, in fata blocului MEU, de roata din fata a motoretei MELE? :ok: hm? ian exprima-te acum, sa te aud ce frumos iti retragi invitatia la masaj cu ulei de jojoba...bine, daca le faci tu masaj baietilor, in locul blondelor voluptoase, ar fi funny si vreau sa asist si eu!

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am lipsit din motive mai presus de vointa mea, intrucat m-au delegat sefii sa ies la cina cu o invitata din tarile calde, asa ca...m-am sacrificat si de suparare am baut si juma de sticla de Terra Romana ( vin negru, cu aroma de mure si coacaze negre, senzational alaturi de mancaruri din carne de vanat :bow:

 

baiatu', esti convins ca vrei sa faci afirmatii de genul asta atata timp cat SV' tau e legat cu lantul MEU, in fata blocului MEU, de roata din fata a motoretei MELE? :) hm? ian exprima-te acum, sa te aud ce frumos iti retragi invitatia la masaj cu ulei de jojoba...bine, daca le faci tu masaj baietilor, in locul blondelor voluptoase, ar fi funny si vreau sa asist si eu!

 

Te-ai imbatat, te-ai facut prastie si ai facut ca toti dracii p-acolo, asa-i? :ok:

 

 

 

 

:cheers:

 

Cici si Miaiela si Alina....retrag invitatia catre baieti..ma duc singur ;)

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merem la masaj? dar dupa ce car mobila dincolo , ca atunci o sa am si eu nevoie.si daca e cazul(ma orioane), mergem si la dracu numai sa aiba la tratament si ulei de ala bun.

 

 

Io am lipsit din motive mai presus de vointa mea, intrucat m-au delegat sefii sa ies la cina cu o invitata din tarile calde, asa ca...m-am sacrificat si de suparare am baut si juma de sticla de Terra Romana ( vin negru, cu aroma de mure si coacaze negre, senzational alaturi de mancaruri din carne de vanat :cheers:

la o tuica si o pastama de berbecut nu ai ducea-i. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te duci pe dracu' singur sa te ia.

 

 

Ai merge si tu 'tu-ti fatzada aia de porcusor de gunineea :ok: ..Bine ma, te iau si pe tine. Dar numai daca intai o omori pe Miaiela ca am rugat-o sa ne dam cu mobrele miercuri seara si cica nu, ca ne dam joi, ca e frig, ca e obosita...Si normal, au inceput ploile :cheers:

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai merge si tu 'tu-ti fatzada aia de porcusor de gunineea :ok: ..Bine ma, te iau si pe tine. Dar numai daca intai o omori pe Miaiela ca am rugat-o sa ne dam cu mobrele miercuri seara si cica nu, ca ne dam joi, ca e frig, ca e obosita...Si normal, au inceput ploile :cheers:

Sa inteleg ca modific numarul de portii ? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of! grea e viata asta cateodata. azi-noapte am vazut: un dominator, un transalp si altul intins pe jos cu un choper si..... am prins un dor de a avea mai repede si eu brummm-brummm, incat am trecut pe rosu de parca era verde. offff!!!!!!

azi, acum cica astept ora cand ma apuc de carat lemne. vai steaua mea...... pup io oll.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of! grea e viata asta cateodata. azi-noapte am vazut: un dominator, un transalp si altul intins pe jos cu un choper si..... am prins un dor de a avea mai repede si eu brummm-brummm, incat am trecut pe rosu de parca era verde. offff!!!!!!

azi, acum cica astept ora cand ma apuc de carat lemne. vai steaua mea...... pup io oll.

Uauuu, cita lume a venit, eu, Sebi, si Dorian :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Sunt trista, Dan are pneumopatie acuta virala stau si il doftoricesc, deci din pacate noi nu mergem astazi in club, doar Alinutza este disponibila.

Sper sa il pun pe picioare , face gentamicina injectabila si moldamin plus o gramada de pastile.

In concluzie, pup pe toti si cei care merg diseara sa bea un pahar si pentru mine ( ma refer la fete ......este 8 martie maine)

 

Siiiii .... mai pitic veninos chiar faci fata singur la muieri? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Sunt trista, Dan are pneumopatie acuta virala stau si il doftoricesc, deci din pacate noi nu mergem astazi in club, doar Alinutza este disponibila.

Sper sa il pun pe picioare , face gentamicina injectabila si moldamin plus o gramada de pastile.

In concluzie, pup pe toti si cei care merg diseara sa bea un pahar si pentru mine ( ma refer la fete ......este 8 martie maine)

 

Siiiii .... mai pitic veninos chiar faci fata singur la muieri? :lol:

Transmite-i multa sanatate lui Dan din partea noastra! Si pupa-l dupa fiecare injectie (pe locul injectiei) ca cred ca-l doare al dracu' de tare moldaminul ala! :)

 

Dane, haraitul de la plamani de care amintea doctorul s-ar putea sa fi fost fix de la raceala/pneumonia asta, nu de la fumul din Bordo!! :D Ai grija si fa-te bine mai repede, ca fumul din Bordo de-abia te-asteapta! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, haraitul de la plamani de care amintea doctorul s-ar putea sa fi fost fix de la raceala/pneumonia asta, nu de la fumul din Bordo!! :D Ai grija si fa-te bine mai repede, ca fumul din Bordo de-abia te-asteapta! :)

Merci de urari.

Iata ca azi sunt si eu in stare sa stau in pozitie verticala fara sa se invarta casa cu mine.

Fumul din Bordo sa mai astepte ca o sa vin sa-l vad pe geam cand se va deschide terasa.Despre raportul oral intre mine si el pot spune ca s-a terminat definitiv.

Il parasesc pentru fumul din Biker's care e mai bland si stie cum sa mi-o traga fara sa ma usture.

Mai sunt doua zile si se termina concursul de Darts de pe poponetzul meu si ma bucur ca nimeni nu a nimerit la 50 pana acum :lol:

 

Cu ocazia zilei de 8 Martie ,urez tuturor doamnelor si domnisoarelor din grupul vesel un calduros La Multi Ani! si le ofer in dar la fiecare, cel mai mare si mai frumos si mai virtual buchet de flori de primavara.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand multumesc celor care m-au ajutat cu mobila. respectele mele si fara grija ca nu am sa raman dator.

sebii: am sa te caut joi(probabil la sedinta) sa vb despre duba.

shadow: am vazut tarziu apelul tau.eram plecat prin vecini si tel era acasa la incarcat(no credit), scuzele mele. vb

doriane: joi ne vedem pt aia(sper sa ai am pana atunci, nu promit inca)

Asta e ultimla mea aparitie caci maine predau modemul si timp de 2 sapt =gata=, lipsesc. in caz de ceva party exista telefon.

pup iu olLLLLLLL. unde vreti voi, no problemo

joi prezent la sedinta. promit

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...