Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sorine lasa ma fomeile in pace... mai lasa si la astia mici

tu sa taci, ca ne-ai inselat, te-ai dat cu titanistii si titanistele. o bere nu am baut si noi impreuna, raule. Imi faci in ciuda ca tu ai dominator si eu nu? la\\\'s ca vezi tu in primavara asta, de nu te scot si te namolesc de la.... cizme pina la... cizmele alea noi. vad eu daca sunt bune cauciucele alea noi ale tale. :) :rolleyes: :cheers:

 

 

cre\\\' ca toate \\\"veveritzele\\\" sunt ingrijorate acum...Le face concurenta duracell-ina :P

nu, nu, veveritele sunt iubirea vietii mele si au locul lor special in sufletul meu.

LA MULTI ANI TUTUROR FETELOR !!!!!

 

:) LAMULTI ANI DE MARTISOR!!!

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo, joi (la sedinta saptamanala), daca vin si cu o duracell-ina ma primiti?

Eu am vesti proaste legate de BORDO. Azi la un consult al celor de la Medicina Muncii a reiesit ca se aude un harait la plamani si m-au intrebat daca sunt fumator.Cum nu sunt m-a intrebat daca frecventez locuri cu fum si atunci am vizualizat localul Bordo si valatucii de fum care iti iritau nu numai plamanii dar si ochii.Asadar eu nu o sa mai vin la Bordo decat cand se va deschide terasa.Pana atunci o sa ma duc in Biker's sau daca nu mai vine nimeni o sa stau cumintel acasa. :rolleyes: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vesti proaste legate de BORDO. Azi la un consult al celor de la Medicina Muncii a reiesit ca se aude un harait la plamani si m-au intrebat daca sunt fumator.Cum nu sunt m-a intrebat daca frecventez locuri cu fum si atunci am vizualizat localul Bordo si valatucii de fum care iti iritau nu numai plamanii dar si ochii.Asadar eu nu o sa mai vin la Bordo decat cand se va deschide terasa.Pana atunci o sa ma duc in Biker's sau daca nu mai vine nimeni o sa stau cumintel acasa. :cheers: :)

 

 

Si eu, si eu :rolleyes:

Editat de rfd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer imi pare tare rau de ce povestesti dane. sper sa dispara aceasta problema repede. so... schimbam barul?? cu altul cu ventilatie buna? decideti repede ca e luni si acum vine joi iar daca sambata nu am un pic de ajutor din partea voastra sunt in plop si plopul in aer . sebastianeee, nu ma lasi ca tu esti raza mea de soare (calare pe duba).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer imi pare tare rau de ce povestesti dane. sper sa dispara aceasta problema repede. so... schimbam barul?? cu altul cu ventilatie buna? decideti repede ca e luni si acum vine joi

 

Mai...nu vreau sa para ca vrea muschii mei sa schimbam barul. Nu vreau sa schimbam barul pentru ca e o traditie mai veche.Zic doar ca eu personal nu pot dpdv medical sa mai vin acolo decat poate peste o luna sau doua cand se deschide terasa.Spun asta pt. ca sa nu iasa vorbe ca fac eu fitze.In Biker's e mai ventilat,mai inalt si fumul se duce sus.Daca vreti ca Joia sa mergem acolo la DARTS sau in orice alt loc fara fum nu pot decat sa ma bucur.Altfel ,o sa stau cumintel acasica in zilele de Joi,fara nicio suparare.

Pup iu oll :rolleyes:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca ...cam, multisor fum la Bordo din pacate. Si eu m-am resimtit la niv plamanilor si al ochilor. ricum avem bikers ca varianta si e mult mai ventilat. Pe de alta parte mai e ff putin pana cand se reface terasa la Bordo deci va dura putin. Discutam sa vedem unde se reuneste "sedinta".

 

Va pup pe toti! :cheers: si mai ales pe fete de 1 Martie si 8 Martie! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca ...cam, multisor fum la Bordo din pacate. Si eu m-am resimtit la niv plamanilor si al ochilor. ricum avem bikers ca varianta si e mult mai ventilat. Pe de alta parte mai e ff putin pana cand se reface terasa la Bordo deci va dura putin. Discutam sa vedem unde se reuneste "sedinta".

 

Va pup pe toti! :) si mai ales pe fete de 1 Martie si 8 Martie! :rolleyes:

 

1. Dap, cam toti ne resimtim de la fum...Abia astept sa se deschida terasa, sa stam la aer cu motoarele langa noi! Si sa ne uitam cum sare Shuvyxu' gardul :) ( ti pup, mah simpaticule )

Pana atunci io's deschisa la alternative, ca si-asa mi-am propus ca de acum sa vin la sedinte cu motorul asa ca am libertate de miscare :cheers: MI-am deschis apetitul sambata, cand am fost la Biker's , asa ca...pe cai, copiii mei!

 

2. Si noi te pupam, Shadow !

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu zic nu, e fum cu draci la Bordo, dar stiti cum sunt astia cu controalele medicale la munca.

 

Intrebati pe oricine a facut un control din asta, prima intrebare e "Fumati? Sa nu fumati. Face rau."

Cred ca-i vreo norma introdusa, mesaje subliminale, chestii de-astea.

 

La firma unde lucram inainte, tot asa au venit astia cu SOS-u sa ne controleze, si tot asa si cu mine, ca un zgomot, ca sa ma las de fumat, ca etc. Si colegii la fel. Numa ca ulterior, la analize detaliate, n-am nici pe dracu.

 

Zic asta sa nu va-ngrijorati prea tare de ce zic astia cu controalele la munca. Daca vreti sa aflati ceva mai bine trageti o serie completa de analize si vezi ce iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee... un harait la plamani (ce poate sa fie orice de la un murmur vezicular mai aspru pana la niste raluri) cred ca avem cu totii :rolleyes: de la mizeria din Bucuresti (praf de ciment din santiere, fum gros de "dizal" - romanul doar de fanul consumului mic, lipsa spatiilor verzi in care s-ar mai "sedimenta" praful). dar pe mine ma supara mai mult fumul atat de gros ce iti inroseste ochii. [deh, parerea mea de fumator ocazional de narghilea :cheers:]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, si-n mine trancane ceva, dar eu cred ca e de la ras :cheers:... Ok, si ca sa recuperez ca eu nu m-am dat pe anul asta, cand iesim in una din serile urmatoare, la o plimbarica scurtuta?? :)

 

......Si sa ne uitam cum sare Shuvyxu' gardul :) ( ti pup, mah simpaticule )

 

Ho ho ho ho :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt virusat.

Imi curg ochii,nasul ,urechile iau foc si se infunda,temperatura 38/6,gatul doare ingrozitor,muschii sunt mai puturosi.... e clar.Am inceput de sfarsit.Daca mor sa stiti ca v-am iubit.Pe toti. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Update:

- Azi am fost si am dus:

-- ceva banuti cu care sa-si plateasca restanta la chirie integral + 200+ lei;

-- doua telefoane mobile + cartele;

-- fructe diverse;

-- algocalmin (pentru cateva zile, probabil);

-- supliment de lemne;

-- cateva hainutze si jucarioarepentru junior;

-- vestea buna pentru noul job (thanks, Nico!);

-- am luat masurile juniorului pentru niste hainute noi (cu greu, ca-i tare jucaush :rolleyes: );

-- facut instructaj cu sotia lui Adi despre cum se foloseste blender-ul impreuna cu fructele.

 

Am mers la Adi in total 5 persoane (dintre toti cei care s-au strans la Arc), printre care si RussianTiger.

 

Evident, supriza si surprinderea au fost de nedescris. Nu stiau cum si ce sa faca pentru a ne multumi.

 

@Piticu' veninos: Inca nu a aparut niciun filtru. Joi vedem care-cum-apare (ma refer la filtru :cheers:. Larry parca mai zicea ceva de-un filtru. Vorbiti si voi si vedeti care vine fara filtru (n-ar fi bine sa veniti amandoi fara :) ).

 

Cu ce mai colectam joi + ce se mai colecteaza sambata (cu ajutorul celor de pe rider4fun), sambata (in loc de vineri), mai fac un drum pana la Adi.

 

Pana cand isi vor mai reveni putin sub aspect material, am stabilit cu Ralucone sa incercam ca in fiecare sambata sa facem cate-un transport cu ceea ce se colecteaza de-a lungul saptamanii.

 

Sorry, nu am ajuns simbata, decit la 15,30 si normal ca nu mai era nimeni

Am luat un trening pentru cel mic, 4 ani am inteles ca are.

Cui il dau sa-l duca?

Si ce le mai trebuie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt virusat.

Imi curg ochii,nasul ,urechile iau foc si se infunda,temperatura 38/6,gatul doare ingrozitor,muschii sunt mai puturosi.... e clar.Am inceput de sfarsit.Daca mor sa stiti ca v-am iubit.Pe toti. :ok:

Dar ce ai patit Dane de e asa rau? zici ca te-ai luat dupa mine si ai bagat capul la veverite-acolo unde nu trebe. Apropo, stii cu ce se trateaza? Da? Vezi ce faci si acum.... pe bune, AI GRIJA DE TINE SI TRATEAZA-TE CU CE E MAI BUN. Chiar ma bazam pe tine pt sambata dar vad eu ce fac.

 

 

N\'are cum sa fie ea... nici nu e Pegasu\' ei si nici nu ii scrie numele pe juma de ecran :cheers: :)

Baaaa!!!! Tu faci misto de mine? ;) . Ma faci ca la ora 7 dimineata, dupa o noapte de munca= obosit mort si chior de somn sa vizionez din nou filmuletul ca sa fiu sigur ca am vazut si cetit bine? aaa??? hmm???? Pai nu te imbat joi la sedinta si iti fur bo.ii (scris asa ca altfel cica e cuvant jignitor) de la motocicleta? Tu ce zici? Las\' ca vezi tu. titanistule :bow:

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...