Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Intreaba-l pe Duracell in fatza cui am deschis io portiera pe acelasi principiu... :friends:

???

 

Nu tin neaparat sa merg in biker's....sunt sictirit de sucuri si de fum, am stat toata iarna prin baruri...Vreau sa ma plimb cu motorul...Atat!!!

du-te ma ca merg toti in afara de mine ,Larry ,Alex cu Catalina.

poate castigi aerograf pt motor=sanse mai mari la vanzare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La multi ani Sebi,multa sanatate si fericire! :friends:

Multumesc din suflet! De sanatate sa ai parte si tu cat mai curand, ca destul durut fundul la tine, nu-i asa? :lol: Abia astept sa iesi din carantina si sa recuperam perioada pierduta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wkd trecut am fost pe Transfagarasan, care arata asa:

 

http://picasaweb.google.com/doctorumunte/1...sculNegruCapra#

 

pentru cine nu a mai fost sau nu recunoaste peisajul, asa arata vara:

 

http://picasaweb.google.com/doctorumunte/T...san14Iunie2008#

 

sper sa ne vedem iar calare, toti cei din poze :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

eu sunt nou pe aici ,acesta este primul meu post, si am gasit acest forum multumita lui larry, pe care l-am cunoscut cand o fost prin arad. oricum dupa niste discutii cu larry mi-a spus ca aveti de gand sa faceti un trip si prin partile astea (arad), va astept pe toti la birt sa bem( larry stie :angry:)) . sper ca nu va deranjeaza ca m-am bagat in seama pe aici. :angryfire:

o zi faina sa aveti

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , diseara careva la bordo dupa 9 ? :angry:

Ar fi si pacat sa lipseasca cineva, ca sambata trecuta m-am facut baiat mai mare (cu un an) si fac cinste cu un rand din ce vrea fiecare! Asa ca esti binevenit! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai sa vaz cum fac sa va onorez si eu cu prezenta :baldy:

 

O gramada de munca. Poate ajung si io in jur de 9 jumate, 10.

Multumesc din suflet tuturor celor care au participat la aniversarea mea din aceasta seara! Imi pare rau ca ati reusit sa ajungeti cu totii, dar sper sa nu mor pana la anul cand voi implini din nou 25 de ani :angryfire:

 

@Cata de forum: Excelent tortul! Va recomand tuturor produsele comercializate de lantul de cofetarii "Victoria"! (Prietenii stiu de ce! :angry: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet tuturor celor care au participat la aniversarea mea din aceasta seara! Imi pare rau ca ati reusit sa ajungeti cu totii, dar sper sa nu mor pana la anul cand voi implini din nou 25 de ani :baldy:

 

@Cata de forum: Excelent tortul! Va recomand tuturor produsele comercializate de lantul de cofetarii "Victoria"! (Prietenii stiu de ce! :angryfire: )

 

Mii de scuze ca nu am putut ajunge din cauza jobului...:kali:..Ma revansez eu, stai fara grija :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io n-am putut ajunge din cauza fumului,am trimis scuzele pe sms.

Sebi,tu trebuie sa ma cinstesti pt ziua ta iar eu trebuie sa te cinstesc pt a mea asa ca la prima intalnire dau eu un rand si tu pe al doi-lea :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet tuturor celor care au participat la aniversarea mea din aceasta seara! Imi pare rau ca ati reusit sa ajungeti cu totii, dar sper sa nu mor pana la anul cand voi implini din nou 25 de ani :baldy:

 

@Cata de forum: Excelent tortul! Va recomand tuturor produsele comercializate de lantul de cofetarii "Victoria"! (Prietenii stiu de ce! :angryfire: )

La Multi Ani Sebi. :angry:

post-41462-1237566016_thumb.jpg

post-41462-1237566039_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mii de scuze ca nu am putut ajunge din cauza jobului.....Ma revansez eu, stai fara grija :angry:

N-ai vrut sa-mi banii, stiu eu! Da' cu prima iesire in aer liber, te invat la "apa distilata" :lol:

 

La Multi Ani Sebi. :angryfire:

Multumesc, inclusiv pentru poze! :kali:

 

Io n-am putut ajunge din cauza fumului,am trimis scuzele pe sms.

Sebi,tu trebuie sa ma cinstesti pt ziua ta iar eu trebuie sa te cinstesc pt a mea asa ca la prima intalnire dau eu un rand si tu pe al doi-lea

Chiar daca noi, de felul nostru, sunt oricum cinstiti, nu ne strica sa ne cinstim in continuare, ca sa nu ne pierdem antrenamentul! :baldy:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Mihaela!

Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate,fericire si tot ceea ce-ti doresti!

:blink:

Saaaarnaaaa'! Multam frumos de urari, si sa fim toti sanatosi si in putere, sa ne dam cu mobrele pana pe la minim 85 de ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...