Sari la conținut

Iepurele De Pasti


Postări Recomandate

ieri am trecut prin zona cotroceni si am vazut pe trotuar o cutie post-58-1175931099_thumb.jpg

 

 

m-am gandit ca este ciocolata austricapost-58-1175931191_thumb.jpg

 

cand colo, iepurele a venit mai devreme pt mine post-58-1175931250_thumb.jpg

 

asa ca dupa ceva munca de asamblarepost-58-1175931302_thumb.jpg

 

am inceput sa punem "goodies" post-58-1175931378_thumb.jpg

 

dupa protectia de la toba au urmat handguards-urilepost-58-1175931445_thumb.jpg

 

apoi protectia de disc spatepost-58-1175931534_thumb.jpg

 

protectia de radiatoare si de pompa de ambreiajpost-58-1175931645_thumb.jpg

 

poza cu power-plant ul :D post-58-1175931717_thumb.jpg

 

neporen la telescoppost-58-1175931754_thumb.jpg

 

 

ca sa fiu sigur ca va fi numa a mea, am rapit-o si am dus-o la mine in pestera :cheers: post-58-1175931877_thumb.jpg

 

 

 

am o saptamana la dispozitie sa ne "cunoastem", dar promit sa revin cu impresii dupa rodaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singura japo care intra in discutie pt ce caut eu este yamaha, deoarece tin f mult la fiabilitate.comparand mere cu mere, adica wr450 model 2007 si exc450 model 2007 diferenta de pret este de aprox 2000 euro la final. greutatea motoretelor este similara.

vreau totusi sa spun ca am fost is sunt f incantat de yamaha pe care o am inca, iar ca fiabilitate a fost de vis pana acum.

ca si motoreta noua, ktm castiga dp meu de vedere.fara loc de intors.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vinzi cutia? :cheers:) f fain...probabil a fost una din cele mai frumoase zile de care ai avut parte in ultimul timp. pt mine ar fi cu siguranta cea mai frumoasa zi :D felicitari si s-o stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Dom' Soso. Sincer. Bravo.

Sa o stapanesti sanatos.

 

Daca imi dai voie.... Nu ma pot abtine ptr ca mi te aduc aminte un impatimit al marcii Yamaha. :cheers:

Carui fapt atribuim achizitia?

1. Te-ai saturat de chinezoaice?

2. Vrei mai mult nerv si piese mai rapid de procurat?

3. Sau ti-ai dat seama ca tehnologia avanseaza rapid si ca nu merita sa iti cumperi motoare pentru o vesnicie?

 

Oricum

Power bun. Motor nou.

Sa o calaresti fericit.

 

PS: vezi ca la capitolul power exixta o surata de-a KTM-ului.... Incepe cu H.... :ok:

Dar mai este timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce? Husqvarna? :ok:

Sa o stapanesti sanatos!

HUBA-BUBA-BERG!

 

 

BRAVO MAN PT ACHIZITIE! SA-I RUPI PISTONU' FERICIT! (E DOAR 200 DE E TOT CHITUL :cheers: )

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@smokey....o sa pun cateva poze din rodaj, sa vada producatorul cata grija am avut :hug:)

@dcsan...nu sunt fan yamaha, nici ktm, dar am o slabiciune pt produsele de calitate. sunt aspecte la care imi place ma mult batranica mea wr400 din 1998.

@ cata.......ok, dar se va lasa cu perchezitie la ghiozdan si cu unghiile taiate :what:

@ionut......pe mail impresii

@enduroman....trage bine, dar capastrul e la mine

@ketemeu

1- nu sunt irait pe o marca, ci doar pe marfa

2-DA,da

3- nu prea vad cat de mult ar mai putea evolua motoretele de la ce sunt acum, poate doar sa puna volan in loc de ghidon. oricum, pentru un batranel e destul 525 ul cu mici reglaje.

despre surioara mai galbena/neagra, imi e frica de pct 2 partea a 2 a , altfel aveam alti ochi pt ea.

 

 

ca si impresii la 10 ore de functionare, imi place f mult manevrabilitatea si puterea. este mult mai usoara motoreta pe fata iar suspensiile sunt ok, astept sa se mai lase putin, dar mentin f bine traiectoria. foarte placuit ca iti ofera mult motorul si la turatii mai mici, nu trebuie sa tragi de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...