Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cumpar alternator de IJ in stare buna. Daca se poate, cu tot cu suportul pentru platina si platina pt. monociclindru. Multumesc.

Salut, am cateva bucati zi-mi care il vrei. Pretul e in functie de ce alegi dar il facem sa fie ok pt amandoi

post-16700-0-33560800-1393570660_thumb.jpg

post-16700-0-74385100-1393570690_thumb.jpg

post-16700-0-99687300-1393570723_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am cateva bucati zi-mi care il vrei. Pretul e in functie de ce alegi dar il facem sa fie ok pt amandoi

 

In pozele de mai sus nu mi se par a fi alternatoare de IJ, de 12 v.....nu sunt cumva dinamuri de IJ56, pe 6v? Eu vreau un alternator de 12v si sa-i fac instalatia cu punte si releu de Dacie. Am vazut acolo in poze niste discuri de ambreiaj si lanturi primare. M-ar interesa un pret pentru un set de discuri de ambreiaj si un lant primar in stare buna. Al meu cam are burta......Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salut, am cateva bucati zi-mi care il vrei. Pretul e in functie de ce alegi dar il facem sa fie ok pt amandoi

 

In pozele de mai sus nu mi se par a fi alternatoare de IJ, de 12 v.....nu sunt cumva dinamuri de IJ56, pe 6v? Eu vreau un alternator de 12v si sa-i fac instalatia cu punte si releu de Dacie. Am vazut acolo in poze niste discuri de ambreiaj si lanturi primare. M-ar interesa un pret pentru un set de discuri de ambreiaj si un lant primar in stare buna. Al meu cam are burta......Multumesc.

 

 

E ok 70lei +15 lei posta? Daca da sa imi trimiti un sms cu adresa ta si cate discuri vrei, pe luni ti le si trimit. E posibil sa fie pe 6 v nu ma pricep la partea electrica si de aceia prefer sa dau si alte poze ca cine le vrea sa fie convins ca e cea ce cauta. Nr meu de tel 0744835877

Toate cele bune

Editat de sorinmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Caut si eu o furca si un jug de M72/k750. Sa fie cat de cat ok, incat sa nu muncesc foarte mult la el. Daca vine si cu o roata cu tambur si tot ce ii mai trebuie cu atat mai bine. Daca are cineva de vazare rog si eu un PM.

 

Merci,

Tudor G.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri, am ajuns intamplator printr-o piata din orasul Dej. La o taraba am vazut un cauciuc nou marca Trayal (Yugoslavia) 3,5 x 16. Am intrebat-o pe d-na pretul si mi-a zis ca mi-l da in pierdere pentru ea, ca l-a comandat cineva anul trecut in toamna si nu a mai venit dupa el. L-am cumparat cu 50 lei si mi-a spus ca pretul ei de achizitie a fost de 72 lei. L-ar fi luat din Suceava de la firma EURO-VEST, str, Statiunii, nr. 13. Avea si un catalog de anvelope al firmei. Am cautat firma pe net, telefoanele afisate nu sunt functionale, este cineva din Suceava sa poata verifica daca mai functionaeaza aceasta firma la adresa ?, ar fi preturi bune pentru gume de moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer aceste mici detalii nu prea conteaza :)) Intentionez sa o pun pe un cadru, provizoriu, pana termin furca originala. Unde provizoriu inseamna ca va face un numar de km, dar destul de putini.

 

de K750 am si eu ca-i ca de MT dar tu vrei de M72.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah...era sa uit! Vezi ca am pus la "donatii" o roata pe 16" tot de Jawa sau CZ, mai pentru un om sarman...repet, aia e moka...platesti doar transportul ei. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar ptr mz rt 125: ceas kilometraj sau far cu totul, cerc roata fata de al sau roata intreaga pe 19", lampa stop (poate fi fara suport) si pantaloni.. sau cum se numesc tablele de care fixeaza farul. tel 0745.188.992

Roata completa cu camera si cauciuc si cu geanta din aluminiu am eu . 100 lei 0740376555 se poate lua din Chitila . Poze nu am ca e greu de scos din zona in care o am prin garaj ....dar daca esti interesat si de foto am sa fac un efort sa mut lucruri si sa incerc sa o scot .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar ptr mz rt 125: ceas kilometraj sau far cu totul, cerc roata fata de al sau roata intreaga pe 19", lampa stop (poate fi fara suport) si pantaloni.. sau cum se numesc tablele de care fixeaza farul. tel 0745.188.992

roata am gasit, urmeaza sa o platesc si sa soseasca.. la ce a ramas in lista mai adaug un robinet de benzina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...