Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Caut piston mz es 250 diametru 70 mm

Daca erai atent vedeai ca mai sus am scris ca am un piston cu acest diametru. daca il vrei sa imi zici si iti fac o poza si daca ti ok, imi dai la schimb ceva piese de simson sau rt3 ca bani nu stiu ce sa iti cer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc , dar nu raspunde.

Deci caut acte de URAL M63 sau M67.

Cadrul a ajuns la mine si de la mine la un prieten ....iar actele despre care vorbeste sunt la el in continuare dar sunt cu oarece probleme deoarece sunt pe numele fratelui sau care nu a bagat-o la financiar de ani de zile { momentan plecat in Franta la lucru ....asa o zis el } si pe deasupra sunt si doua randuri de acte la care lipseste certificatul fiscal de la proprietarul din acte . Din acest motiv nu am cumparat eu si actele si din cauza ca la cadru avea taiate nucile de prindere ale atasului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar rama sa pilot pt SIMSON SPORT(vreau doar conturul de jos care vine prins pe cadru cu suruburi, nu ma intereseaza partea de sus cu arcurile dearece vreau sa o modific)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

ma intereseaza urmatoarele piese de Carpati: ceas kilometraj, rama far. telescoape spate, aparatoare lant .

Multumesc si astept ofertele voastre la tel 0735 231 033

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar unul sau doua amortizoare model identic cu cel din poza , cred ca este de IJ dar nu ma pricep, trebuie sa fie in stare buna si functional , distanta intre bucse 30cm masurata in ax, astept PM cu pret.

 

Mltumesc.

post-17617-0-82605500-1399991259_thumb.jpg

Editat de motorangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de vanzare cercuri pe 19 ? Ceva in gen cum sunt pe simsoneta , am nevoie de 2 buc sa fie pereche in stare f buna,am un moped italian din 1966 si am doua cercuri care nu sunt identice si am nevoie de 2 cercuri in starea cea mai buna astept oferte pm sau la tel 0744835877 Toate cele bune d-lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

ma intereseaza urmatoarele piese de Carpati: ceas kilometraj, rama far. telescoape spate, aparatoare lant .

Multumesc si astept ofertele voastre la tel 0735 231 033

 

Salut! far de carpati in stare buna, mai putin kilometrajul numai stau rotitele la locul lor in schimb acul e in stare buna.tel 0746581132

post-35736-0-53924600-1400182249_thumb.jpg

post-35736-0-61244600-1400182271_thumb.jpg

post-35736-0-16462100-1400182298_thumb.jpg

post-35736-0-00863800-1400182318_thumb.jpg

Editat de nelu voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de vanzare cercuri pe 19 ? Ceva in gen cum sunt pe simsoneta , am nevoie de 2 buc sa fie pereche in stare f buna,am un moped italian din 1966 si am doua cercuri care nu sunt identice si am nevoie de 2 cercuri in starea cea mai buna astept oferte pm sau la tel 0744835877 Toate cele bune d-lor

 

Specifica si numarul de spite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza pt. Voshod 3m-02:


- carburator;


- tobe evacuare;


- robinet benzina;


- ansamblu filtru aer;


- cabluri: ambreiaj, frana fata, acceleratie;


- scarite spate.


Editat de Clasic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar unul sau doua amortizoare model identic cu cel din poza , cred ca este de IJ dar nu ma pricep, trebuie sa fie in stare buna si functional , distanta intre bucse 30cm masurata in ax, astept PM cu pret.

 

Mltumesc.

 

Ai pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...