Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut am o intrebare pentru cunoscatori. astazi am vazul la un tigan ce strange fiare vechi pe aici o mutocicleta (daca pot sa ii spun asa ) fara motor insa cee ce mi-a atras atentia la ea au fost comenzile electrice de pe ghidon aceleasi ca la ij jupiter. l-am oprit pe tigan iar dupa o examinare atenta si seria era tot cu ceva caractere rusesti. apropoo am recuperat cate ceva dupa ia inclusiv carburatotul insa ceea ce m-a uimit era ca avea aprindere electronica de unde am tras concluzia k era ceva model mai nou si apropo avea roti mici k de roaba din metal fara spite.

acum stiiti cumva rusii au facut si ceva scutere cu motoare de 50 sau ceva asemanator in 2 timpi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut piston MZ ES 175 60-61 mm .

Pacat ca ai nevoie de asa dimensiuni mici ,am un piston de 70 daca te ajuta e secand ,am si ceva segmenti dar nu prea grozavi. Alte infor pm sau 0744835877

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea cred ca sunt la fel cele de mobra 50, cu cele de hoinar, dar mersi de intentie

 

CCu burdufuri pot sa te ajut eu sunt noi noute

sunt de 50 sau de hoinar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu le-am luat pentru super 50 dar cred k merg si la hoinar daca vrei si ai unul de hoinar trage cateva masuratori la el si zi-mi dimensiunile cu toate ca nu cred sa se fi obosit cei de la tohan sa proiecteze alte telescoape la hoinar. din cate imi aduc aminte singurele diferente intre hoinar si S50 erau cele de la motor si toba de esapament nu si la telescoapele de fata dar este posibil sa ma insel .



ahha gata ma insel sunt mai multe modificari dar din ceea ce vad pe net furca de fata e le fel si la hoinar ca si la S50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar acte URAL M67 sau M63 daca se poate cu numere noi si fiscal la zi.

Ofer pretul correct.

Salut, uite aici http://www.bikeshop.ro/handler.php?act=view&src=db&tip=am&ID=556789, vanzatorul, prin februarie, avea la vanzare cadru si acte "la zi" de Ural M 67 cu 1500 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...