Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna ziua.Credeam ca voi gasi noi,stiam ca pe site-uri se gasesc dar am cautat si nu prea am gasit.Am zis sa incerc.Vreau sa va multumesc de interventie.Ma voi duce cu cablul vechi dar care este blocat si cu fire rupte si voi cauta inca o data pe la piese de scuter.Am mai cautat dar fara succes dar voi incerca iar.Multumesc mult din nou.Cu respect Emanuel.

Vino cu cablul vechi la mine si vedem ce putem face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino cu cablul vechi la mine si vedem ce putem face.

Multumesc tare mult maestre.Cu prima ocazie trec pe la dumneavoastra.Cu respect.

» Post actualizat in 30 Jun 2014 19:14

LE: saptamana viitore sunt 75% sanse sa ajung prin Iasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cauta prin postarile mele Clasic. Nu mai stiu pe unde am postat poze cu comenzi de IJ. Dar si alea nu sunt chiar foarte OK. Tot mai au nichelul cazut pe ici pe colo. Numai bine,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt bune alea, imi trebuie "O.E.M" de Voshod sau IJ.

Daca nu gasesti originale cauta de Dnepra, au suportul mai mare dar pui adaos, au forma aia de S si la debraiere sau franare trec peste comenzile electrice. Cu aceeiasi forma gasesti si prin bazar, si sunt destul de rezistente, au si biluta care o vrei tu, iar suportul e de 22mm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Simson sport functional cu acte numere noi. Motocicleta se afla in Bucuresti. Pret 700 euro. Nr de telefon al domnului proprietar este 0763179268, 0724200642, dl Marian Rosu.

 

NSU-ul se vinde din acelasi garaj ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Simson sport functional cu acte numere noi. Motocicleta se afla in Bucuresti. Pret 700 euro. Nr de telefon al domnului proprietar este 0763179268, 0724200642, dl Marian Rosu.

transmisie portocalie !Hmmm! Foarte rară! Motor din război...de la un moş...neuzat, a fost cu el decît la cumpărături...eftin...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da NSU are acelasi proprietar . Moto NSU se poate vedea acum la muzeul militar Bucuresti , unde este expusa. Despre preturi nu stiu ce sa spun poate se mai negociaza nu stiu. Cine este interesat i-a legatura cu proprietarul.

 

 

NSU-ul se vinde din acelasi garaj ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut parghie shoc si ansamblul buton claxon & buton aprindere far si schimbare faze in stare buna pt. MZ ES 250, an '61. Astept oferte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...