Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Cumpar unul sau doua amortizoare model identic cu cel din poza , cred ca este de IJ dar nu ma pricep, trebuie sa fie in stare buna si functional , distanta intre bucse 30cm masurata in ax, astept PM cu pret.

 

Mltumesc.

Astea ar fi bune? Distanta pe mijlocul bucselor 28,5.post-15287-0-71322800-1400820577_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Prietene... pistoanele sunt si ele pe dimensiuni, cote...

Imi pare rau.Am uitat sa precizez.Era de 70 mm dar am gasit.Ramane doar cauciucul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut camere+ cauciucuri, rama far si jante pentru Simson AWO 425 T.

Merci.

La jante ma intereseaza mai mult "tabla", butucul si spitele le am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La jante ma intereseaza mai mult "tabla", butucul si spitele le am.

Noroc sa ai sa gasesti jante nefolosite de acum 60 de ani si decat sa peticesti, indrepti, cromezi, mai sigur si mai ieftin e sa cumperi jante noi.

Astea dupa o cautare rapida par ieftine http://www.dietel-fahrzeugteile.de/raederspeichenfelgen/chromfelgen/felge-mz-bk-350_-simson-awo-t_-mz-rt-125-hinten_-p.htm

 

PS: completeaza profilul

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut camere+ cauciucuri, rama far si jante pentru Simson AWO 425 T.

Merci.

Pe finalul saptamanii sau saptamana viitoare am sa primesc cauciucuri pe care le-am comandat de la Timisoara la 145 lei cu tot cu camera. Daca sunt ok iti dau nr de tel a doamnei sa iti trimita si tie. Toate cele bune Si eu caut pentru awo t furca daca are cineva

 

caut ceas kilometraj mz es ,2 chei chei contact ,2 anvelope 350/16 cu camere stare buna bip.0723297338

Iti fac poza maine cu ce cauciucuri noi am. Vezi ca ti-am lasat mesaj pe tel. Am cauciucuri pe 3,25 si 3,50 pe 16 iti fac poze la toate apoi iti alegi ce vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare referitoare la cauciucuri: pretul de 145 cuprinde 1 cauciuc si 1 camera?

Era un anunt pe tocmai: http://www.tocmai.ro/ansamblu-furca-fata-complet-yamaha-virago-simson-sport-16752835.html referitor la o furca de Virago/Simson Sport. Nu am inteles de unde e asocierea cu Simson/Virago... Am mai gasit piese de Simson pe http://www.classic-bike.net/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper, sper din din toată inima , camera să NU aibă o dungă verde pe ea, iar anvelopa să nu arate ca şi o rotiţă de la maşinuţele de jucărie.

 

Aşa ceva nici nu vreau să văd, darămite să mai şi import...

 

Da' se pare că unii nu au ruşine.

 

Chiar sunt curios să le văd şi ioîn poze pe alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut am eu un voshod de vanzare daca te intereseaza functioneaza, are acte si este inmatricuclat cu numere noi insa din lipsa de timp si bani ma gandesc sa il dezmembrez k estetic e cam naspa. daca te intereseaza pot sa iti trimit ceva poze cu el insa mentionez ca nu il am aici motorul fiind la parinti mei in oltenia iar eu sau in brasov si nu ajung curand pe acolo daca nu am drum special

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut am eu un voshod de vanzare daca te intereseaza functioneaza, are acte si este inmatricuclat cu numere noi insa din lipsa de timp si bani ma gandesc sa il dezmembrez k estetic e cam naspa. daca te intereseaza pot sa iti trimit ceva poze cu el insa mentionez ca nu il am aici motorul fiind la parinti mei in oltenia iar eu sau in brasov si nu ajung curand pe acolo daca nu am drum special

salut, ma intereseaza cat mai repede, si doar maneta si grila (sau tot sistemul) filtrului de aer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oldschool> în ce stare? Cu acte? Cît oferi?



---------------

 

Am şi eu nevoie de un buton cu revenire cu led.

 

Dimensiune soclu (montaj) - 16 mm.

 

Trebuie să aibă

- partea superioară exterioară - partea de acţionare (ori prin apăsare ori prin translare) care să conţină ceva led destul de puternic pt a fi vizibil şi pe soare puternic.

- partea inferioară interioară - filetată, de vreo 5-6 mm de lungă şi cu 3 conectori - doi pentru continuitate când se acţionează şi unul pentru masă.

 

Dacă e şi de amperaj - vreo 10 - e şi mai bine, mă scuteşte de montajul unui releu de putere.

 

Exemplu:

http://overlords.allshops.ro/produs/4319703/Buton+auto+rotund+de+comutare+cu+revenire+si++iluminare-12V.html

 

sau

 

http://overlords.allshops.ro/produs/4319701/Comutator+auto+iluminat+cu+revenire_momentan+-+12V.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...