Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Placi de ambreiaj de mz rt 125/2 gasim?si un cauciuc 2.75/3.00-19.Multumesc.

Se mai adauga un ambreiaj de mz 175.Mai exact partea aia de ambreiaj care se imbina pe con.Celelalt sunt bune si nu ma intereseaza.Pret si poze.Restul detaliilor discutam pe PM.Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut caut o sticla de far pt jupiter 3 sau ceva adaptari daca se poate poate arfe cineva si vrea sa o transforme in bere sau bani. m-ar aventaja chiar si farul (sticla + oglinda)

 

Gasesti la mine : /index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1034385

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roata este in stare buna?Ce pret are ?

Se interesa Doctoru de ia, daca nu o mai vrea e libera la vanzare. Janta e cadmiata,deci nu are luciu,spitele ,mai putin vreo 3-4 sunt din electrozi de inox de 4. Starea, e asa cum o vezi ,nu tin minte sa fie descentrata. pret 50 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut pe mine ma intrereseaza sticla + oglinda ca oala am. daca ai si asa , k sa nu descompletezi farurile aste faine, fa un pret si trimite pe pm

Uite o sticla de far, insa nu stiu daca e de IJ sau MZ es. Diametrul total e 17,3 iar cel ce se imbina cu rama cam 16,5-16,7.

post-15287-0-25555500-1403063658_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am FR230 noi, echivalente. Daca vrei suna-ma, nu am ce face cu ele.

salut la cine faci referire?la ce post?

» Post actualizat in 18 Jun 2014 21:21

Uite o sticla de far, insa nu stiu daca e de IJ sau MZ es. Diametrul total e 17,3 iar cel ce se imbina cu rama cam 16,5-16,7.

salut mercii mult dar astazi am masurat oglinda si imi trebuie o sticla cu diametrul maxim de 14,3 oricum ramane deschisa cererea si iti multumesc inca o data

» Post actualizat in 18 Jun 2014 21:24

Daca afli pe careva de aduce piese bune de Voshod da de stire!

salut daca te intereseaza cred ca pot sa iti fac rost de un cilindru si piston, ambele noi, dar nu stiu pretul. daca te intereseaza contactez omul si iti zic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se interesa Doctoru de ia, daca nu o mai vrea e libera la vanzare. Janta e cadmiata,deci nu are luciu,spitele ,mai putin vreo 3-4 sunt din electrozi de inox de 4. Starea, e asa cum o vezi ,nu tin minte sa fie descentrata. pret 50 lei.

Poate merge spre celelalt domn iteresat.Mersi pt poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut urgent cablu ambreiaj mz es 175/250.Mai caut pentru cineva un capac de la cutia de baterie.Pentru asta sunati la 0762683191.Multumesc.

Valabil! inca mai caut cablu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut urgent cablu ambreiaj mz es 175/250.Mai caut pentru cineva un capac de la cutia de baterie.Pentru asta sunati la 0762683191.Multumesc.

Valabil.Sau sa se potrivesca,nu trebuie sa fie neaparat de mz.Daca se poate folosi e deajuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Valabil! inca mai caut cablu!

inca 100 de ani.

cine are cablu nou si bun, il tine pe motor, din ala vechi rupt si ruginit nu o sa vrei, iar cablu original NOS anii '60 sper ca nu te astepti sa primesti sau sa gasesti

 

Mergi pe topicul MZ si sapa, o sa gasesti post de la dom' profestor Petcu, cu dimensiunile cablurilor de ES, le iei in brate si te duci la un service de scutere si iti faci pe dimensiune. Sau cumperi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca 100 de ani.

cine are cablu nou si bun, il tine pe motor, din ala vechi rupt si ruginit nu o sa vrei, iar cablu original NOS anii '60 sper ca nu te astepti sa primesti sau sa gasesti

 

Mergi pe topicul MZ si sapa, o sa gasesti post de la dom' profestor Petcu, cu dimensiunile cablurilor de ES, le iei in brate si te duci la un service de scutere si iti faci pe dimensiune. Sau cumperi.

Buna ziua.Credeam ca voi gasi noi,stiam ca pe site-uri se gasesc dar am cautat si nu prea am gasit.Am zis sa incerc.Vreau sa va multumesc de interventie.Ma voi duce cu cablul vechi dar care este blocat si cu fire rupte si voi cauta inca o data pe la piese de scuter.Am mai cautat dar fara succes dar voi incerca iar.Multumesc mult din nou.Cu respect Emanuel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...