Sari la conținut

1 Mai 2007-doar La Vama Veche


Miriam
 Share

Postări Recomandate

Eu cred ca o sa plec luni 30 aprilie pe la 14:00-15:00 din Bucuresti, spre Vama, stau pana marti, 1Mai, vreau sa fac refresh la poza de la profil. Am de gand sa pun cortul in zona Roata - mai spre capatul nordic al statiunii. Mai pleaca cineva luni dupa-amiaza ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:smoke: la naiba daca mai stiu ce sa fac ...

Daca plecam pe la 14 - 14:30 inseamna sa ne dam tare .... 100 - 130+ ( ;) )

O conserva de bagaj de unde facem si noi rost? :nono:

 

100-130 e normalmente, 150-160+ e dat tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-al dracu esti tu Survolajule...

Eu plec de vineri seara (insemnand seara tarziu, dupa 23) sa fiu sigur ca am A2-ul liber. Maine iau mobra de la mecanic si pana vineri numai bine inchei si testele :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. cei care vor sa mearga la SMAE-Buc. si apoi la Vama propun ora 13,30 iar ca loc de intalnire chiar parcarea din EXPO. Traversam orasul spre autostrada, viteza de drum 100-120 , seara santem in Vama. O sa fim insotiti si de doua masini Matis si Supernova pt.bagaje. :nono:

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce asa devreme vineri? Hai sa zic ca as pleca pe la 21. Dar mai devreme nu vreau. Iar pe la 18 abia termin programul de lucru (asta teoretic ca practic stau pana pe la 19 si chiar mai mult)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. cei care vor sa mearga la SMAE-Buc. si apoi la Vama propun ora 13,30 iar ca loc de intalnire chiar parcarea din EXPO. Traversam orasul spre autostrada, viteza de drum 100-120 , seara santem in Vama. O sa fim insotiti si de doua masini Matis si Supernova pt.bagaje. :nono:

 

la 12 se deschide salonul, eu zis ca e prea devreme 13:30. macar pe la un 15 ora de plecare. si eventual inca un punct de intalnire la intrarea pe autostrada la benzinaria mol sau una mai in spate la lukoil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La limita cui ?

 

 

la limita de a nu ramane pieton dupa doar 2 saptamani de permis!(la tine) :nono: Ai invatat la scoala care este viteza maxima permisa pe autostrada, banuiesc? si...cat poti merge peste aceasta limita...ca sa nu ramai fara permis! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la limita de a nu ramane pieton dupa doar 2 saptamani de permis!(la tine) :lol: Ai invatat la scoala care este viteza maxima permisa pe autostrada, banuiesc? si...cat poti merge peste aceasta limita...ca sa nu ramai fara permis! :lol:

 

 

 

 

;) :smoke: :lol: ....ca incepator (cu experienta mai mica de un an) tre sa mergi cu o viteza maxima admisa cu 20 km/h mai mica decat cea trecuta in regulament...deci pe autostrada cu 110km/h. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) :smoke: :lol: ....ca incepator (cu experienta mai mica de un an) tre sa mergi cu o viteza maxima admisa cu 20 km/h mai mica decat cea trecuta in regulament...deci pe autostrada cu 110km/h. :nono:

Oi fi eu mai batran dar asa ceva nu am mai auzit,ia zi de unde ai luat-o?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca incepator...bla bla bla....nu trebuie sa mergi nici cu motorete cu o putere mai mare de 25 kw(asta daca nu ai peste 21 de ani si ai absolvit un nu stiu ce examen)

Iar ca si camere...sunt masini de politie cu radare....mobile!

 

 

de aceasta regula...oricum nu stiam...tocmai d-asta nu am zis nimic! Chiar nu auzisem de asa ceva! Poate in noul regulament...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la limita de a nu ramane pieton dupa doar 2 saptamani de permis!(la tine) :lol: Ai invatat la scoala care este viteza maxima permisa pe autostrada, banuiesc? si...cat poti merge peste aceasta limita...ca sa nu ramai fara permis! :lol:

 

nu te cred ... zi sa faci plici :nono:

Care scoala ???? Am dat bani sa iau permisul ... spaga grasaaa ;) , eu nici nu stiu ce semnifica batul ala cu 3 culori. :smoke:

 

@Miriam "....ca incepator (cu experienta mai mica de un an) tre sa mergi cu o viteza maxima admisa cu 20 km/h mai mica decat cea trecuta in regulament...deci pe autostrada cu 110km/h." ... asa este :lol: , atunci lasa ca o iau incet pe langa autostrada. Eventual pe jos.

 

Deci gata .. bag piciorul in ideea de grup organizat si merg singur ... deh , nu pot tine pasul cu lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...