Sari la conținut

Accident Foarte Grav Langa Timisoara - mai 2007


marius_stp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumnezeu sa-l ierte!Condoleante familiei! :D :rock: :rock: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un sfarsit tragic pt baiat si pt topic.. sa-l ierte dumnezeu.

 

pacat insa ca multi trebuie sa vada sfarsituri de genul acesta pentru a invata ca nu e ca-n filme. pacat, deasemenea ca apar ordinari care se plimba de ani intregi pe putori de comuniste si vin aici sa dea cu dume in familia indoliata. pacat ca trebuie sa treci si prin kestii urate ca ai un frate/var/fiu manelist care nu poarta casca sa-i stea tzepii dati cu ceara. pacat ca avem doar o viata.

 

aveti grija de voi. nu e de gluma. maine putem deveni noi statistica. se spune ca norocul ti-l faci singur, dar e si zarul trage mult in balanta. pentru ca 95% dintre noi au motoare second de care si-au batut joc ani de zile italienii. numai bine la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte ! :D R.I.P. :rock:

Iar noi cei ramasi in viata asta, sa invatam din greselile altora, si sa avem o atitudine : sa ne oprim si sa-i invatam pe cei care-i vedem in trafic, ca e bine , macar, sa poarte un echipament, macar casca !

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zidu': daca tot ai deschis subiectul, voi spune si eu ca nu as ajuta un astfel de inconstient, macar pentru cosmarele pe care le am ca un astfel de individ imi va lovi intr-o zi copii.

Dar pe de alta parte nici nu as posta ceva ce ii poate descuraja pe altii sa doneze. Daca nu esti dispus sa il ajuti sa traiasca, vei fi probabil totusi de acord ca nu te va deranja cu nimic daca totusi traieste.

 

Deci (data fiind convingerea ta pe care in mare parte o impartasesc) comportamentul corect era sa nu postezi deloc si sa nu donezi, manifestandu-ti astfel lipsa de compasiune pentru astfel de persoane.

Postand pentru a descuraja donatorii este o greseala, deoarece ii poti face un rau acestei persoane fara a avea acest drept.

P.S. Nu pricep de ce va scuipati ca tiganii pe forum, pentru ca n-o sa reusiti decat sa udati monitorul :D

Apelati si voi la ratiune si la bun simt, indiferent de opinia celuilalt.

 

 

===============

Pistolaru - esti baiat destept! Bravo, mi-a placut cu cat talc ai scris si cred ca ai f.f.f. mare dreptate.

 

Odihneasca-se in pace.

Poate ar trebui ca acest forum sa ramana dedicat motociclistilor in viata, si sa fie alt forum, cu comemorari numai pt decese, sau alte situatii nefericite. (doliu.motociclism.ro), pt ca ma doare ca in loc sa imi gasesc pe forumu asta stiu io ce bujii, ma apuc sa citesc despre evenimente nefericite.

 

Va doresc numa' bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pacat, deasemenea ca apar ordinari care se plimba de ani intregi pe putori de comuniste

sa ma simt atacat - mai bine nu comentez... ca acu nu mai e cazu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE(AbyssWalker @ May 10 2007, 11:04 PM) *

 

pacat, deasemenea ca apar ordinari care se plimba de ani intregi pe putori de comuniste

 

sa ma simt atacat - mai bine nu comentez... ca acu nu mai e cazu

 

evident, ar trebui sa te ataci. dar nu sa comentezi. nu pt ce am zis eu. in nici un caz pt ca te plimbi cu o comunista. ci pt faptul ca pur si simplu esti prea redus sa intelegi ca dincolo de saltimbanci si mascarici, dincolo de dezamagiri si neimpliniri personale, dincolo de pareri pro si contra, dincolo de cine are dreptate si cine se insala, e o familie care a scris topicul acesta cerand omeneste ajutorul.

 

repet, ajutorul. pricepi? nu manelistul care se dadea fara casca. RUDELE l-au cerut.

 

tu lor le raspunzi cu :bounce: , nu nebunului care a platit cu viata. lor, celor indurerati le dai :angry: in loc de ajutor. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai atitudine de gunoi putrezit :bounce: tovarase - nu iti plac pareri contrare = nu mai citi forumuri

sunt foarte multi bolnavi in spitale care au nevoie imediata de sange. Intrebara mea este pt cine ati dona:

- pt un om bolnav care are ca ultima sansa de supravietuire o operatie

- pt unu care si-a bagat picioarele in viatza lui cu buna stiinta si nu si-a luat macar masuri elementare de protectie personala .

parca zisesem sa discutam pe alt topic daca aveti ceva de zis si sa ii lasam pe oameni in pace

 

 

 

esti un psihopat imputit,orice ar fii facut kt timp e om si nu ia facut nimanui nimic,nu inteleg ce ai cu el?mai bine sufla in jigleor la ij si taci!

rip :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai atitudine de gunoi putrezit :bounce: tovarase - nu iti plac pareri contrare = nu mai citi forumuri

sunt foarte multi bolnavi in spitale care au nevoie imediata de sange. Intrebara mea este pt cine ati dona:

- pt un om bolnav care are ca ultima sansa de supravietuire o operatie

- pt unu care si-a bagat picioarele in viatza lui cu buna stiinta si nu si-a luat macar masuri elementare de protectie personala .

parca zisesem sa discutam pe alt topic daca aveti ceva de zis si sa ii lasam pe oameni in pace

 

te rog nu mai fa pareri proaste dak nu cunosti oameni cum sunt si dak merita.eu is una din prietenele lui bune.sa sti k a avut un suflet mare si ajuta pe toti la nevoie.dak erai u in locul lui si pateai la fel te asigur k iti sarea in ajutor si nu il interesa din ce cauza ai patit accidentul.dak tot asa de destept te dai u ai fi facut k el sa ajuti sinistrati sa te duci intr-un sat inundat sa ajuti oameni fara sa te roage nimeni din proprie initiativa.pun pariu k u nu iti riscai fundu k te doare undeva de omenire si de suferinta lor.pana la urma toti fac greseli dar mintea ta bolnava nu mai judeca mai ales knd inima ti-e rece si dusmanoasa.asa k te rog retrageti toate cuv kre le-ai scris aici macar in memoria lui k sa nu ii patezi amintirea.k pana la urma nimeni nu are amintiri proaste cu el.D-zeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace k va ramane tot timpul in inimile si amintirile prietenilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...