Sari la conținut

Accident Mortal Constanta - 12.05.2007


TAZ99
 Share

Postări Recomandate

sincer, nu m-ar deranja sa-mi spui asta :what:

 

tie si nenicului care mi-a trimis mesaj privat prin care m-a facut troaca de porci: incercati mai vitejilor sa va demitizati - asta daca aveti capul pe umeri - si sa recunoasteti faptul ca nu sunteti singuri pe sosele iar in cazul in care constatati ca nu e asa, nu trebuie sa se dea nimeni la o parte din calea voastra, mai ales un camion de 10 tone :bounce: , nemaivorbind atunci cand mergeti si cu nu stiu ce viteza ... :angry:

 

oricum, RIP pt victima si sper sa nu si pt pasager :huh:

esti un mare terminat , tu in gandul tau iti spui ca esti mare motociclist dar defapt mergi cu morcovu in poponeata sa nu dea cineva peste tine. Il cunosteai tu pe baiatul asta sa iti permiti sa spui ca a murit de prost ? Nu inteleg de ce tot timpul in situatii dinastea trebuie sa se trezeasca cate un "intelept" dinasta sa dea sfaturi de k k t in situatii de k k t .

 

 

 

 

ps. Pentru toti cei ce vor sa fie cu el pe ultimul drum o sa scriu imediat ce aflu data locul si ora exacta unde o sa ne strangem mai multi.

Editat de Knosmin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sincer, nu m-ar deranja sa-mi spui asta :what:

 

tie si nenicului care mi-a trimis mesaj privat prin care m-a facut troaca de porci: incercati mai vitejilor sa va demitizati - asta daca aveti capul pe umeri - si sa recunoasteti faptul ca nu sunteti singuri pe sosele iar in cazul in care constatati ca nu e asa, nu trebuie sa se dea nimeni la o parte din calea voastra, mai ales un camion de 10 tone :bounce: , nemaivorbind atunci cand mergeti si cu nu stiu ce viteza ... :angry:

 

oricum, RIP pt victima si sper sa nu si pt pasager :huh:

AS VREA SA FACEM CUNOSTINTA SA VEZI CAT DE DESTEPT ESTI TU!

CONDOLEANTE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat,

inca unul a platit prea scump o clipa de neatentie.

sincrere condoleante familiei si prietenilor.

nu conteaza daca a fost profesor sau novice, din ce i s-a intamplat lui, numai noi putem invata ceva, el din pacate nu mai are cum. :huh: ;)

 

 

si-a pierdut viata din cauza ca a fost prost .... :bounce:

 

 

ai grija mah, sa nu auzim si de tine, ca vad ca esti prea sigur pe tine si poate crezi ca tie nu ti se poat intimpla nimic.

de fapt .... e chiar posibil , daca mergi cu tramvaiul.

 

sincer, nu m-ar deranja sa-mi spui asta ;)

 

tie si nenicului care mi-a trimis mesaj privat prin care m-a facut troaca de porci: incercati mai vitejilor sa va demitizati - asta daca aveti capul pe umeri - si sa recunoasteti faptul ca nu sunteti singuri pe sosele iar in cazul in care constatati ca nu e asa, nu trebuie sa se dea nimeni la o parte din calea voastra, mai ales un camion de 10 tone :angry: , nemaivorbind atunci cand mergeti si cu nu stiu ce viteza ... :what:

 

oricum, RIP pt victima si sper sa nu si pt pasager :ok:

 

 

imi e mila de tine .......

de fapt .... unde nu e, nici Dumnezeu nu cere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata de cei care vb de rau o persoana care a murit, mai mult sau mai putin vinovat, pe motor, nu am cuvinte.

Macar incercati sa va abtineti, puneti-va in locul celor care au prieteni decedati, celor care au vazut cum moare in fata lor un om.

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred asa ceva :angry: . Eu abia imi stapanesc lacrimile si voi spuneti ca a murit pt ca a fost prost? Sunteti niste maaaari cretini in cazul asta fratilor! O murit un om nevinovat si voi ce faceti? Da chiar asa nu va puteti abtine???? Chiar asa de incuiati sunteti? Mi-e scarba de voi, ce va credeti maaaari motociclisti, cand colo sunteti niste gunoaie de oameni!!!!!!!!! :bounce:

 

 

R.I.P. frate !! ;)

:what: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca :bounce: :angry: :what: :huh:

 

condoleante familiei si prietenilor

 

" judeci un om cat este in viata ... dupa moarte incerci sa-i vezi doar partile pozitive "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

odata cu inceptul anului 07 multi tineri motociclisti au pierdut viata...circulatia in romania e destul de brutala iar motociclisti sint cei mai vulnerabili pe sosele...e destul de trist ce se intimpla...r.i.p...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai sincere condoleante familiei si prietenilor indurerati...Sa se odihneasca in pace si insanatosire rapida pasagerei (despre care am auzit la teveu ca ar fi in coma)

 

Doamne-ajuta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace... :bounce: :angry: :what:

 

 

 

Daca nu aveti grija de voi,altcineva nu are....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...