Sari la conținut

Accident Mortal Constanta - 12.05.2007


TAZ99
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi pare rau sa vad saptamanal un accident, mai ales mortal, R.I.P. :bounce: :angry: :what:

Poate a ajuns intr-un loc mai bun. Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei!

 

Insanatosire grabnica pasagerei... sper sa fie ok

 

Off topic: @ toti care comenteaza aiuria ... bai, suntem toti motociclisti,nu suntem in acelasi oala ce naiba ???? in loc sa va para rau ca a murit un "frate" de-al nostru, bun, rau cum a fost ( nu suntem in masura sa criticam), voi va certati si va da-ti cu caramida in piept ca sunteti mai tari si mai buni "rideri". Ce naiba? Mai controlati-va de la mesaje care nu isi au rostul. (sper sa nu fi suparat pe nimeni dar e purul adevar)

 

Asfalt uscat tuturor si pe viitor cascati ochii la tot ce ne inconjoara ca nu puteti sti unde se iveste pericolul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracul baiat,poate iesise si el la o plimbare cu prietena!Dumnezeu sa-l ierte si condoleante familiei! :bounce: :angry: :what: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere poza care arata clar ca accidentul nu s-a produs la viteza mare si ca unul dintre cei care erau acolo a postat si a lamurit situatia. eu imi rezerv dreptul sa cred ca de data asta nu teribilismul si prostia a ucis ci mai degraba un mare ghinion. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe baiat, astazi am auzit si eu de la un coleg de serviciu care trecea pe acolo cand s-a intamplat si am venit sa vad care erau cauzele. si acum va las pe voi sa decidetzi cat de dobitoci sunt astia de la telegraf, ca eu unu` am ramas masca!

 

http://www.telegrafonline.ro/1179090000/ar...otocicleta.html

 

 

 

ma intreb, dobitocu` de a scris despre accident, de unde plm s-a informat ca "accidentul a fost provocat de viteza excesivă Âşi de nepăstrarea distanței de siguranță față de autovehiculul din față"

 

daca ai 200 la ora, mai ai ceva in fata? e vreo distanta de pastrat? mai vezi pe cineva? ca din viteza excesiva inteleg intre 120 si 200 mai ales la motoare. deci... saracul baiat avea si viteza si n-a pastrat nici distanta e... ilar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere poza care arata clar ca accidentul nu s-a produs la viteza mare si ca unul dintre cei care erau acolo a postat si a lamurit situatia. eu imi rezerv dreptul sa cred ca de data asta nu teribilismul si prostia a ucis ci mai degraba un mare ghinion. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe baiat, astazi am auzit si eu de la un coleg de serviciu care trecea pe acolo cand s-a intamplat si am venit sa vad care erau cauzele. si acum va las pe voi sa decidetzi cat de dobitoci sunt astia de la telegraf, ca eu unu` am ramas masca!

 

http://www.telegrafonline.ro/1179090000/ar...otocicleta.html

ma intreb, dobitocu` de a scris despre accident, de unde plm s-a informat ca "accidentul a fost provocat de viteza excesivă Âşi de nepăstrarea distanței de siguranță față de autovehiculul din față"

 

daca ai 200 la ora, mai ai ceva in fata? e vreo distanta de pastrat? mai vezi pe cineva? ca din viteza excesiva inteleg intre 120 si 200 mai ales la motoare. deci... saracul baiat avea si viteza si n-a pastrat nici distanta e... ilar.

 

:angry: :what: cate comenturi aiuria s-au facut ... nu imi vine sa cred cata invidie si rautate :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal maine la ora 12 ne intlanim la pepe la service de unde plecam la dan sa il ducem e ultimul drum, cine poate sa vina e binevenit,indiferent de moto.

Va salut si sper sa ne intalnim cat mai multi. :bounce:

Editat de Knosmin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal maine la ora 12 ne intlanim la pepe la service de unde plecam la dan sa il ducem e ultimul drum, cine poate sa vina e binevenit,indiferent de moto.

Va salut si sper sa ne intalnim cat mai multi. :angry:

 

 

Bai frate da ai dat cu mucii in fasole rau de tot...." Va salut si sper sa ne intanlim cat mai multi. :what: "

 

Prietene,daca te duceai la o nunta mai ziceam,vroiai sa te intanlesti cu cat mai multi tovarasi(dar tu din pacate te duci la o inmormantare) si ca sa fie cireasa pusa pe tort,mai pui si :huh: .....

Parerea mea e sa stai mai bine acasa linistit,daca vrei sa vezi bikeri du-te la o intrunire ceva...

 

Condoleante familiei :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia care comenteaza sunt de fapt niste cacaciosi care vor sa isi faca curaj ca ei sunt destepti si nu li se poate intampla una ca asta. La toti ni se poate intampla.....R.I.P. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca si-a mai revenit!!! Insanatosire grabnica atat fizica cat mai ales psihica!!!

 

insanatosire grabnica!

 

Pentru prietenii apropiati... va avea nevoie de tot sprijinul pe care il puteti da sa treaca peste aceste clipe... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate da ai dat cu mucii in fasole rau de tot...." Va salut si sper sa ne intanlim cat mai multi. :huh: "

 

Prietene,daca te duceai la o nunta mai ziceam,vroiai sa te intanlesti cu cat mai multi tovarasi(dar tu din pacate te duci la o inmormantare) si ca sa fie cireasa pusa pe tort,mai pui si ;) .....

Parerea mea e sa stai mai bine acasa linistit,daca vrei sa vezi bikeri du-te la o intrunire ceva...

 

Condoleante familiei :what:

Alt (cuvant urat) care habar nu are in ce lume traieste!Lumea vine sa il conduca pe ultimul drum,iar solidaritatea unei comunitati nu se vede numai la nunti si cu atat mai putin la intruniri.Deja am folosit cuvinte prea frumoase,asa ca jet inapoi la somn mai "motociclistule" :bounce: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer cand am vazut filmuletul mi-a venit sa plang, aceeasi soarta era sa o am si eu cu moto meu pe care la fel nu il am de mult timp dar acum e zob, tot din cauza neatentiei soferilor din trafic. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

 

http://www.protv.ro/stiri/social/constante...pe-ultimul.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, dar ala care spune cati cai are este chiar patetic. mai avea putin si spunea si in cat prindea suta, si ca de fapt baiatul mergea cu 500 pe varianta. deh, s-a vazut si el la stiri. de parca lumea stie ce (cuvant urat) e ala zx 12. tot o tinea ca este un motor f puternic... . mai bine tacea dracu din gura aia. las-o asa cum a cazut. imi place ca asociaza motoarele cu pericolul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...