Sari la conținut

Accident Mortal Constanta - 12.05.2007


TAZ99
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am citit tot topicul shi nu am vazut p nicaieri de unde era baiatu shi unde are loc inmormantarea...spunetzimi shi mie... R.I.P :bounce: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :angry: :what: :huh:

si astazi tot pe varianta la metro in fata mea un dobitoc cu o dacie galbena CT-02-TFV

a iesit de pe strada de la calea ferata si era sa-l ia pe unu cu motoru la cativa centimetri

am memorat expre nr idiotului :bounce: . Nu stiu cine era motoristul(era pe o japo) dar a avut noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce porcarie acum 2 saptamani un asa zis rider fugea de politie si a lovit un break in spate,in acelasi loc, a scapat si baiatul asta a murit printr-o nepotrivire de evenimente

tot ce putem face este sa speram ca s-a dus intr-un loc mai bun decat este aici unde moartea isi alege victimele la pura intamplare..... :angry: :bounce:

Ps: nu zic sa fi murit si cel care a lovit break-un doamne fereste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a cam luat gura pe dinainte ... e prima prostie grosolana pe care am scris-o pe un forum de moto .... am rugamintea sa ma iertati pt gogomania zisa .... am pierdut si eu prieteni in accidente de moto si stiu cum e .... inca o data IMI PARE SINCER RAU pt ce am spus si am speranta sa ma iertati pt asta. va rog. :angry:

 

RIP :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Andrei C Sa ai grija de tine omule, si in general va doresc sa nu aveti parte de nici un incident, nici macar minor.

Imi pare f.f. rau ca s-a intamplat asa ceva, inca sunt in soc, fiindca trec aproape in fiecare zi pe-acolo, nu mi-as fi inchipuit niciodata ca isi poate pierde cineva viata asa. Condoleante familiei si prietenilor, odihneste-te in pace prietene! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP nu il cunosc, condoleantze familiei shi prietenilor, multa sanatate pasagerului(ei).

 

P.S. chiar ieri pe la ora 11 dimineata admiram un zx12 in fata unei sali de net prin cartierul Km 4-5. Sper ca nu e vorba de aceeashi motocicleta.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu il cunosc, dar este ca si noi toti motociclist si asta ne uneste pe toti. rip. Domnul sa aiba grija de el acolo unde este, de familie si de prietena lui.

rip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca pasagera a scapat cu cateva zgarieturi . Inca nu se stie data excta cand va avea loc inmormantarea...

 

 

Din pacate,pasagera este in coma la spital.

 

R.I.P :bounce: :angry: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP nu il cunosc, condoleantze familiei shi prietenilor, multa sanatate pasagerului(ei).

 

P.S. chiar ieri pe la ora 11 dimineata admiram un zx12 in fata unei sali de net prin cartierul Km 4-5. Sper ca nu e vorba de aceeashi motocicleta.....

nu, zx 12 ala este negru si este al unui amic care a stat in bloc cu mine. ieri a trecut razant pe langa oglinda surorii mele, si la fel pe langa o tanti pe trecere. el radea cand a fost sunat....

atentie maxima, si bulan exagerat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O clipa de neatentie poate duce la un sfarsit tragic

 

D-zeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:

si-a pierdut viata din cauza ca a fost prost .... :angry:

sincer nu vreau sa fac ma cobor la nivelu tau .. dar tu nu prea gandesti sau stai prin garaj mai mult .. ideea e ca un motociclist si-a pierdut viata.. s nu i din teribilism.Asa ca mai bine taci draq decat sa mai vb:yousuck:

 

:what:

R.I.P

Dumnezeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte!

:bounce:

 

Pentru el nu mai putem face nimic acum decat sa-i aprindem o lumanare si sa spunem o rugaciune, insa pentru pasagera inca mai exista speranta chiar daca este in coma.

 

Constanta riders asteptam vesti de la voi! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mereu asemenea intamplari de lasa fara cuvinte. Nici un cuvant nu pare a avea vreun sens.

Pacat ca inca o data, cineva comenteaza pe langa si chiar daca si-a cerut scuze, ar trebui sa se gandeasca inainte de a deschide gura.

Imi pare atat de rau sa aud de inca un accident fatal si de inca un om care se afla in coma la spital. Vai de noi, daca o tinem in ritmul asta!!!

Odihna vesnica si linistita celui ce a disparut atat de brusc, condoleante familiei, iar "pasagerei" ii doresc sanatate exagerata si recuperare rapida !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...