Sari la conținut

Party In Pijamale In Iron City - 23 Feb. 2008


mih
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:) Foarte tare petrecerea daca ma iau dupa pozele expuse aici, ce ma oftic ca nu am putut ajunge :P :) :haha:

 

@hai-hui - ce faci domne, ai venit tocmai din Cluj sa pijamalaesti pe la noi, cam cumintel la party, abia te-am vazut intr-un colt de poza :D :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' ma uitam pe poze...

 

Nota zece lui Noro, Jhon, Zanu', nenea cu halat portocaliu si ochelarii Madhead, lui Emi si tovarasului (cei doi mujahedini), lui nenea in camasuta aia sumara si...portocalie parca, lui Carja cu camashutza lui roz cu tot, Yaman si multor altor pijamalisti care au fost sarea si piperul serii... :P

 

LE: si nota 20 lui Hai-Hui care si-a facut curaj si ni s-a alaturat taman din Cluj pentru parada moto in pijamale si pentru party in sine. Ai fost belea, dude :) :)

 

LE2: :jump: suzeta fu a lui Miki. E foarte buna in combinatie cu bere, recunosc. Si ne sta bine impreuna, cu suzeta cu tot... :D

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uiuiuiiiii

 

mai, da' voi stiti sa va distrati...tare ma faceti sa imi iau inima'n dinti si sa vin si eu acolo in al vostru club de noapte bar de negri.

 

nu stiu cine e domnita din imagine si cine e tatal ei, dar mi-a furat inima inca de la licitatie...uf-uf

 

:)

 

sper sa nu fi calcat pe cineva pe nervi acum, dar nah, tre' sa imi fac putin curaj sa vin acolo....

post-25775-1203867690_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uiuiuiiiii

 

mai, da' voi stiti sa va distrati...tare ma faceti sa imi iau inima'n dinti si sa vin si eu acolo in al vostru club de noapte bar de negri.

 

nu stiu cine e domnita din imagine si cine e tatal ei, dar mi-a furat inima inca de la licitatie...uf-uf

 

:)

 

sper sa nu fi calcat pe cineva pe nervi acum, dar nah, tre' sa imi fac putin curaj sa vin acolo....

 

e prietena mea...da na.. negociem face un zx6r din 2007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai

petrecere in pijama e una, dar observ un procent insemnat de motoristii in toale de muiere.

adicalea arata a gay party :P

 

poate am inbatranit eu si nu mai apreciez simtul artistic, dar totusi, observ ca masculinitatea se estompeaza cu fiecare ocazie de prezentare a laturii feminine :)

 

 

o fi distractiv asa, dar mai bine 300+ km pe we cu mobra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P super party !!! pai noi combinam si astefl de petreceri cu plimbarile. eu spre exwemplu in weekend am facut 250 kilometrii :) care mai are poze? elena, filmuletul... il vizionam? :)

 

daca te plimbai aseara cu noi faceai si mai mult , io am aproape 300

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zidule, nu si-au mai gasit pijamalele si pe ultima suta de metri au luat de la neveste/bunici/mame/surori/vecine. Zic mai bine asa decat cu ele rupte-n... :P

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai

petrecere in pijama e una, dar observ un procent insemnat de motoristii in toale de muiere.

adicalea arata a gay party :)

 

poate am inbatranit eu si nu mai apreciez simtul artistic, dar totusi, observ ca masculinitatea se estompeaza cu fiecare ocazie de prezentare a laturii feminine :)

o fi distractiv asa, dar mai bine 300+ km pe we cu mobra

 

imbatranim mah, am trecut si eu pe acolo si vazand ca stric media de varsta m-am dus in plata domnului :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...