Sari la conținut

Bull Bikers Party 2007


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

si la stadion sunt jandarmi si politisti cata frunza, da nu inseamna ca nu poti sa pleci cu smurdul ! daca tu te-ai simtit bine ma bucur, dar nu inseamna ca altii nu pot avea parerile lor.cine are motor de peste 10000 de euro intelege ce am vrut sa spun, plus ca mergi sa te simti bine, nu sa te uiti in toate directiile.esti cam plictisitor dar sper sa-ti treaca.

 

Si la Ploiesti au fost mai multe motoare, unele cu mult peste 10.000, si nu au avut pb... :D Nu inteleg de unde atatea discutii inutile :welcome: .. s-a facut o comparatie cu Ploiestiul.. Pe de o parte mi se pare normal.. asa cum spunea cineva mai devreme, sunt apropiate una de alta si e logic sa apara comparatii, nu?

 

SI aici dau de Ploiestiul vietii?

Nu va puteti tine gura aia nici in alte topicuri. Aici vroiam sa citesc despre brasov nu nervii si cretinatatile vostre scrise si in alte 3 topicuri.

otto.tun chiar nu ai cu cine sa te certi pentru ca mandria lor idioata si unicul neuron nu-i lasa sa accepte ca fiecare om are o parere personala.

Iar acum ar fi frumos sa incetati cu Ploiestiul vostru si sa se vorbeasca despre intalnirea moto (care se poate numi intalnire moto) de la Bv...

Va anunt de pe acum ca nu raspund la reply-urile de prost gust asa ca nu va obositi.

 

Sincer, nu am inteles de ce a trebuit sa vb la modul asta... La fel cum tu sustii ca ai o parere si ai dreptul la ea, la fel si cei care sustin ca Ploiestiul e paradis, au acelasi drept.. Jignesti mult prea multi oameni fara a avea de fapt un motiv intemeiat..... ca sa nu mai spun ca e chiar anormal sa te adresezi asa unor oameni pe care nu-i cunosti, si cu care, probabil in alte conditii decat cele de pe forum, ai putea sa bei o bere si sa te simti bine..

 

 

 

Succes organizatorilor cu Brasovul.. Nu a zis nimeni ca nu se poate mai bine decat la Ploiesti, ci doar ca pana acum ei sunt in top :crack: Asa ca hai!! Demonstrati ca se poate!!!! Eu va doresc tot succesul :thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Programul intrunirii motociclistilor

BULL BIKERS PARTY 2007

22-24 iunie 2007

 

• Vineri 22 iunie

 

- 12:oo – Primirea/cazarea participantilor

- 12:oo – 19oo – Zbor cu paramotor(parapanta cu motor) pentru amatori

- 19:30 – Concerte:

- Voices of Silence

- Trooper

- Spitalul de Urgenta

- Nightlosers

 

• Sambata 23 iunie

 

- 10:oo – Scurta sedinta cu sefii de cluburi

- 12:oo – Plecarea coloanei de motociclisti(parada moto) pe traseul: Camping Darste – Calea Bucuresti – 15 Nov – Str. De Mijloc – Eliana Mall – si retur, Str. Lunga - Aro Palace - Calea Bucuresti – Camping Darste.

- 12:30 – Spectacol cu cascadori in parcarea Eliana Mall

- 13:30 – Intoarcerea la Camping Darste

- 15:00 – Concursuri

- 18:30 - 19oo – Acordarea premiilor

- 20:oo – Concerte:

- Seven

- Aia

- Luna Amara

- Cargo

- 3rd Room – Italia

Nota: Intre orele 10:oo-19:oo vor avea loc zboruri cu paramotor pentru amatori

 

• Duminica 24 iunie

- 12:oo – Inchiderea oficiala

 

 

Acesta este programul intrunirii de la Brasov. Orele exacte ale concertelor nu se stiu. Depinde de trupa dinainte.

 

 

In legatura cu zborul cu motoparapanta, se vor organiza zboruri, contra-cost, pt cei amatori de asa ceva. Pretul il voi comunica zilele urmatoare.

 

Site-ul este in constructie dar incerc sa modific zilele acestea site-ul vechi si sa scriu informatii despre intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brasovul va asteapta!

Asa ca...benzina,cheie,sus pe cal si ...dunga!

Micii plang langa gratare(asta de maine),berea da sa iasa din butoaie,soarele ne promite ca va fi alaturi de noi!

Tuturor,asfalt uscat va doresc! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brasovul va asteapta!

Asa ca...benzina,cheie,sus pe cal si ...dunga!

Micii plang langa gratare(asta de maine),berea da sa iasa din butoaie,soarele ne promite ca va fi alaturi de noi!

Tuturor,asfalt uscat va doresc! :welcome:

cred ca vine si baiatu sa-l scot pe guzzi la plimbare si tare suna bine ce zici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun, sa facem prezenta bucurestiului :

1. cine pleaca

2. cand, la ce ora

3. de unde

4. pe unde

 

eu- sambata ora 7.30- baneasa- DN1

cine se mai baga?

 

As veni si eu sambata dimineata, dar chiar sapte jumate? Stiu ca se va pleca pe la 8:15, dar...

 

Oricum, la ce punct de intalnire te-ai gandit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot de la ploiesti cu plecare sambata dimineata de la ora 9-9.20 la petrom (metro) ...sfertul academic este inclus! :thanks:

suntem 4 pana acum... dc mai este cineva dornic de mers in grup este binevenit! :welcome:

 

sa ne vedem sanatosi la Darste! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu sambata dimineata, dar chiar sapte jumate? Stiu ca se va pleca pe la 8:15, dar...

 

Oricum, la ce punct de intalnire te-ai gandit?

 

 

pai noi ne strangem la rondul de la aeroportul baneasa.

Ideea e ca s-au anuntat restrictii de circulatie pentru sambata intre 8-12 in zona predeal, datorita unui maraton ce se desfasoara pe sosea :crack:

 

si noi mergem incetisor, asa ca pana la brasov= 250-280 km, asta inseamna cca 3 ore, daca nu suntem opriti din drum de maraton. Si n-as vrea sa pierd parada .... pentru nimic :D

 

aaa... ora 7.30 = ora de intalnire nu de plecare. ca intotdeauna mai e cineva care sa intarzie!@!!!!

 

tot de la ploiesti cu plecare sambata dimineata de la ora 9-9.20 la petrom (metro) ...sfertul academic este inclus! :agree:

suntem 4 pana acum... dc mai este cineva dornic de mers in grup este binevenit! :thanks:

 

sa ne vedem sanatosi la Darste! :welcome:

 

 

poate ne asteptati si pe noi. de fapt noi ajungem inainte de ora 9 la ploiesti.

Petromul acela de care zici e la iesirea din Ploiesti spre bv, nu? unde se intersecteaza centura cu drumul ce iese din oras.... parca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai noi ne strangem la rondul de la aeroportul baneasa.

Ideea e ca s-au anuntat restrictii de circulatie pentru sambata intre 8-12 in zona predeal, datorita unui maraton ce se desfasoara pe sosea :welcome:

 

si noi mergem incetisor, asa ca pana la brasov= 250-280 km, asta inseamna cca 3 ore, daca nu suntem opriti din drum de maraton. Si n-as vrea sa pierd parada .... pentru nimic :D

250-280 km??? de unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D maraton?...unde?cand?....stie cineva care e traseul?....noi plecam din Ploiesti pe Cheia...sambata dimineata... /index.php?showtopic=108620 ...

 

intre orele 08:00 - 12:00

e deviat traseul, sambata

 

te lamuresti de-aici:

 

http://www.maratondhl.ro/dhl/?lang=ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda.... multumim @morpheus pentru detalii.

acolo pe site-ul maratonului zice ca se inchide drumul incepand cu zona de la unitatea militara.

Io stiu o unitate militara care se afla pe drumul spre paraul rece, in imediata apropiere a predealului, insa nu se afla pe dn1.

 

stie careva SIGUR mai multe detalii?

 

 

ca nu prea as vrea sa fie traficul blocat pe dn1...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi...am vazut,dar e cabana Cheia cea din apropiere de Rasnov,si nu cred ca va fi inchis nici DN1,unitatea militara e undeva in stanga pe drumul spre Rasnov.

Editat de old_scorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai noi ne strangem la rondul de la aeroportul baneasa.

Ideea e ca s-au anuntat restrictii de circulatie pentru sambata intre 8-12 in zona predeal, datorita unui maraton ce se desfasoara pe sosea :thanks:

 

si noi mergem incetisor, asa ca pana la brasov= 250-280 km, asta inseamna cca 3 ore, daca nu suntem opriti din drum de maraton. Si n-as vrea sa pierd parada .... pentru nimic :D

 

aaa... ora 7.30 = ora de intalnire nu de plecare. ca intotdeauna mai e cineva care sa intarzie!@!!!!

poate ne asteptati si pe noi. de fapt noi ajungem inainte de ora 9 la ploiesti.

Petromul acela de care zici e la iesirea din Ploiesti spre bv, nu? unde se intersecteaza centura cu drumul ce iese din oras.... parca...

despre acel petrom este vorba!... si intr-adevar am zis 9 ca sa plecam la max 9.20! de acolo se fac max 2h pana la BV dc mergem batraneste!

cat despre maraton: nu are nici o legatura cu drumurile nationale (DN1 sau DN1a)

ne vdm acolo sambata dimineata!... la 9 fix, jonctiunea! :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fgarasul pleaca vineri (o parte din ei) pe la orele 15 aproximativ.cuntem cativa la numar,viteza maxima aproximativa 100-120 din cauza lucrarilor la drum.daca se mai alatura careva...0722192380 REMI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne intilnim miine vineri la Petrom Metro la ora 17.30 pentru plecarea la Brasov :D

Si sintem citziva si dornici de mare chef :welcome:

Io o sa incerc sa ma unesc cu voi la Ploiesti, asa ca cine mai vine la 16-16.15 vineri la arc sa plecam in grup spre Ploiesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vdm acolo sambata dimineata!... la 9 fix, jonctiunea!

 

ok. la ora 9.00 fix o sa aparem si noi in acel petrom

marim grupul si

bagam carbuni pana la bv

 

deci ca sa nu ajungem prea devreme la ploiesti , vom pleca la ora 8.10 din bucuresti din rondul de la capatul autobuzelor din fata aeroportului baneasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok. la ora 9.00 fix o sa aparem si noi in acel petrom

marim grupul si

bagam carbuni pana la bv

 

deci ca sa nu ajungem prea devreme la ploiesti , vom pleca la ora 8.10 din bucuresti din rondul de la capatul autobuzelor din fata aeroportului baneasa.

 

 

si noi suntem un grup destul de mare care pleaca,nu vreti sa ne intalim cu totii??ne grupam pe la 8 30???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...